Jak łatwo zarobić?

+
Jak łatwo zarobić?

Jak w temacie...Grać w kości?Wykonywać wszystkie questy?Jakiś inny sposób?Zbieram na zbroje (5000 orenów)
 
No, jeszcze walka na pięści i szperanie po domach - czasami sie znajdzie parę książek albo pierścionków, które można łatwo spylić.
 
kptwlodzimierz said:
No, jeszcze walka na pięści i szperanie po domach - czasami sie znajdzie parę książek albo pierścionków, które można łatwo spylić.
Ale walkę na pięści zawsze można przegrać (no dobra, nie można ale możliwośc przegranej w pokerze graniczy z cudem) a taka trasa "dom, dom, dom, dom, dom, handlarz: zajmuje mnóstwo czasu.
 
Aalaron said:
1.Gra w kości2.Gra w kości3.Gra w kości4.Gra w kości5.Wspominałem o graniu w kości?
Aalaron said:
w kości jeszcze można grać
;D :)Nie no ale najlepiej się zarabia grając w kości i w walce na pięści. W oby dwóch dziedzinach bardzo trudno przegrać ;)
 
Jak ja nie miałem kasy to miałem 3 sposoby:1.Wykonujesz wszystkie zadania poboczne jakie tylko dostaniesz.2.Sposób dłuższy ale w jednym miejscu. Wchodzisz do karczmy i idziesz do miejsca gdzie walczą na pięści. Wyzywasz wszystkich po maksymalnych kwotach (tylko nie wal stawek na maxa - od 20 za średnich do 50 za zawodowców [chyba stawki są takie ale nie pamiętam dokładnie, bo dawno tego nie robiłem]). Po rozwaleniu wszystkich idziesz kimać na 24h i powtarzasz do skutku.3.Ewentualnie możesz grać w pokera ale nie jest to najpewniejszy sposób i łatwiej wszytko przegrać.
 
elvaxi said:
3.Ewentualnie możesz grać w pokera ale nie jest to najpewniejszy sposób i łatwiej wszytko przegrać.
Bzdura. Zapisujesz szybkim zapisem przed partyjką. Jak przegrasz, to wczytujesz i jeszcze raz próbujesz. W Edycji Rozszerzonej, gdzie wczytuje się trochę szybciej, jest to najlepszy sposób.Ewentualnie można w pierwszym rozdziale latać za świecącymi pieskami (nie pamiętam nazwy), i ich czaszki sprzedawać Abigail. Niedaleko od jej chaty jest miejsce respawnu takiego pieska. Wystarczy wchodzić do chaty obok, wyjść, zabić, wejść i tak do znudzenia. W miasteczku na obrzeżach Wyzimy niedaleko stojącej milicji-straży jest respawn dwóch piesków. Wchodzimy do najbliższej chałupy, wychodzimy, zabijamy i tak w kółko ;) A za czaszkę takiej psiny, 5 orenów panie drogi :D
 
eclip2 said:
eclip2 said:
3.Ewentualnie możesz grać w pokera ale nie jest to najpewniejszy sposób i łatwiej wszytko przegrać.
A za czaszkę takiej psiny, 5 orenów panie drogi :D
Właśnie. TYLKO 5 orenów. Nawet w pierwszym akcie na walkach na pięści można się dorobić więcej. Nawet jeśli mają być na grę w pokera.
 

Jimp

Forum veteran
elvaxi said:
elvaxi said:
elvaxi said:
3.Ewentualnie możesz grać w pokera ale nie jest to najpewniejszy sposób i łatwiej wszytko przegrać.
A za czaszkę takiej psiny, 5 orenów panie drogi :D
Właśnie. TYLKO 5 orenów. Nawet w pierwszym akcie na walkach na pięści można się dorobić więcej. Nawet jeśli mają być na grę w pokera.
No to akurat na nocek . A potem Zlecenie i Wio . Wszystko ma tu sens ;)
 
Fakt zlecenia to dobry pomysł. Trofea też. Tylko o tym zapomniałem napisać w poprzednim poście. Ogólnie MihauWitcher lej po mordzie, wykonuj zadania poboczne, zlecenia, trofea i graj w kości a dorobisz się majątku.
 
Pięści i okradanie innych.W pokera przy szczęściu niektórych osób można ZBYT łatwo przegrac(Np.przy moim...)śmiesznie jest jeszcze przy trofeach, ale trzeba sie napracowa.I NIE KUPUJ TEJ KURTKI ZA 5000!!!to bez sensu...
 
MiecioxDPL said:
Pięści i okradanie innych.W pokera przy szczęściu niektórych osób można ZBYT łatwo przegrac(Np.przy moim...)śmiesznie jest jeszcze przy trofeach, ale trzeba sie napracowa.I NIE KUPUJ TEJ KURTKI ZA 5000!!!to bez sensu...
Czemu ma jej nie kupować? :p Nie uważam tego za stratę kasy. A argument w V akcie będzie super zbroja raczej nie wychodzi, bo trzeba do tego V aktu jakoś dotrwać. :p Nie twierdzę, że nie da sobie bez niej rady(sam kupiłem dopiero pod koniec III aktu), ale fajne takie urozmaicenie...
 
Ja sobie bez niej poradziłem 3 razy, na każdym poziomie trudności. Poza tym 5000 orenów to kupa kasy. Możesz to wydać inaczej. jak chcesz sobie pomóc to wydaj część na gorzałę na eliksiry, tłuszcze na oleje, bazy na petardy i składniki. Dodatkowa pomoc w takiej postaci zawszę się przyda.
 
I co Ci da to 1-dno miejsce więcej na eliksiry?skoro można wejś w ekwipunek i jak masz posegregowane to szybko znajdziesz (nawet w ER jest automatyczne segregowanie - eliksiry są pierwsze...)A poza tym, to ta kurtka wiele nie daje.A nawet coś tam obniżała o 15 %, a to sporo.To 5000 łatwo " zamienić" na kurtkę, a potem narzekać że nie masz kasy na coś tam, np Bestiariusz albo Zielnik...
 
Obniżała o 15% obrażenia... Ale otrzymywane, a nie zadawane zdolny chłopcze. :peace:
 
Tu powiem o najłatwiejszym zarobieniu:1. walka na pięści2. walka na pięści3. walka na pięści4. walka na pięści5. walka na pięściRaczej nie inaczej ;)
 
Top Bottom