Jeden dzień Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

+
Wogole cala sytuacja jest smieszna...Skoro licza nr wedlug wsadzenia EK do koszyka to jak to licza ?? - przeciez sporo ludzi mial zerowane koszyki kilkukrotnie ja np. cos przed 16 wrzucilem EK do oszyka i co nie ma mnie w 500 ??Drugim powodem, ktory wkur...denerwuje wszystkich jest przeklamanie zespolu gram.pl czy CDP (zreszta jak zwal tak zwal) dotyczace kolejnosci numerkow gdzie wczesniej bylo wedlug zlozenia zamowienia (najbradziej oczywiste), a teraz zmieniaja na cos zupelnie innego i trudniejszego do wykonania, bo chyba po zlozonych zamowieniach jest latwiej obliczyc.Wytlumaczcie mi do tego nie rozumiem po co, po jakiego grzyb, kurde po co liczyc po wlozeniu jak mozna raz dwa policzyc po zlozonych zamowieniach (pol dnia - dzien roboty ??) po co ???Data złożenia:Śr, 27.06.2007 o godz. 20:18
 
Prawde mowiac to zaczynam sie zastanawiac, czy gram.pl to sa przypadkiem jacys amatorzy oderwani od pluga czy co?Kpiny z numerkami przechodza moje najsmielsze oczekiwanie. To juz predzej bylbym w stanie usprawiedliwic ta wielka bzdure z przeciazeniem serwerow, chociaz i tak bylo to dla mnie nie akceptowalne i praktycznie nie mozliwe do wytlumaczenia.Wyciagniecie informacji o tym, kto zamowil EK i posortowanie tego wg kolejnosci zamowien (tudziez wg dowolnej kolejnosci - to w sumie nie ma najmniejszego znaczenia) nie powinno zajac wiecej niz 5-10 minut osobie, ktora zna strukture bazy sklepu (np. administrator).W przypadku gdy nie zna, to i tak osoba ktora wie o co chodzi w bazach danych powinna byc w stanie zrealizowac zadanie w ciagu dnia, gora dwoch (zaleznie od rozleglosci struktur danych, przez ktore trzeba sie przebic). A tu wychodzi, ze potrzeba az tygodnia? To przepraszam - kto te dane wyciaga z bazy? Przyslowiowa Pani Zosia z recepcji, bo nikt inny nie jest w stanie sie tym zajac?Wydajac 200 pln na towar luksusowy jestem traktowany przez firme jak kula u nogi.Rece opadaja.
 
...chyba pół godziny zajęło mi przebrnięcie przez zwały postów zawierających skargi, zażalenia, kulturalne bluzgi, doprowadzanie niektórych użytkowników przez innych użytkowników do porządku ;), a nawet spiskowanie i tajne układy polityczne ;)...a nie było mnie tu tylko kilka godzin......dodam, że mnie zaiste również nie ma na liście Pięciuset..i...jakoś strasznie się tym nie emocjonuje...możliwe, że dlatego, iż jestem tylko 17-latką, która jak już dostanie nr egzemplarza to się będzie cieszyć, ale skoro go jeszcze nie posiada no to trudno się mówi i basta ;) A wracając do tego tematu...nie wiem dlaczego...ale po prostu nie biorę poważnie tego "złego i nieprofesjonalnego" traktowania mnie, jako fana, przez ludzi z gram.pl. Po prostu dla mnie się to nie liczy...nikt mnie nie zlekceważył stojąc przede mną, nikt nie powiedział złego słowa..., a tak właściwie to tylko wy, pewna część forumowiczów, uważa to za obrazę...moim zdaniem to, czym była po prostu zła organizacja, nieprzygotowanie...oni też są ludźmi i założę się, że nie są zadowoleni także. Może z powodu tego, że spaścili całą sprzedaż EK Wiedźmina i teraz ich opinia wśród internatów gwałtownie spada, a może dlatego, że sumienie ich gryzie, że wielu fanów przez nich jest rozczarowanych, że wielu musiało tracić cenny czas....cholera ich wie...a wy nie... Tak, wiem, ten cały post to jeden OT...i możliwe, że brednie.W każdym razie myślę, że nie warto ich osądzać tak pochopnie. Albo po prostu nie przejmować się. Nie odpisują na maile, trudno, ich strata, nie tylko dobrego zdania wśród wielu ludzi kupujących Wiedźmina, ale także wśród ich samych. Sumienie itd ;)
 
Llordus said:
Prawde mowiac to zaczynam sie zastanawiac, czy gram.pl to sa przypadkiem jacys amatorzy oderwani od pluga czy co?Kpiny z numerkami przechodza moje najsmielsze oczekiwanie. To juz predzej bylbym w stanie usprawiedliwic ta wielka bzdure z przeciazeniem serwerow, chociaz i tak bylo to dla mnie nie akceptowalne i praktycznie nie mozliwe do wytlumaczenia.Wyciagniecie informacji o tym, kto zamowil EK i posortowanie tego wg kolejnosci zamowien (tudziez wg dowolnej kolejnosci - to w sumie nie ma najmniejszego znaczenia) nie powinno zajac wiecej niz 5-10 minut osobie, ktora zna strukture bazy sklepu (np. administrator).W przypadku gdy nie zna, to i tak osoba ktora wie o co chodzi w bazach danych powinna byc w stanie zrealizowac zadanie w ciagu dnia, gora dwoch (zaleznie od rozleglosci struktur danych, przez ktore trzeba sie przebic). A tu wychodzi, ze potrzeba az tygodnia? To przepraszam - kto te dane wyciaga z bazy? Przyslowiowa Pani Zosia z recepcji, bo nikt inny nie jest w stanie sie tym zajac?Wydajac 200 pln na towar luksusowy jestem traktowany przez firme jak kula u nogi.Rece opadaja.
Słuchajcie.. gra rozkłada się na następujące elementy:- krążek/ki z grą :]- pudełko- dodatkiWszystko to macie zagwarantowane już we wrześniu. Czego wy do jasnej anielki chcecie :> Będziecie jednymi z 2999 polaków którzy mają EK Wiedźmina. Z czystej ciekawości obadałem fora, na których ludzie tak przeżywali to jak my.Tych for było mnóstwo, a na nich jeszcze więcej fanów. Czego jeszcze chcecie? Mogliście kliknąć o ułamek sekundy za późno i wszystko szlag by trafił, a tak macie to EK.... geezzzz..Numerek nie jest najważniejszy. Mógłbym mieć i 2080..... to i tak nie ma znaczenia :p
 
Dagon said:
Wszystko to macie zagwarantowane już we wrześniu. Czego wy do jasnej anielki chcecie :>
Szacunku? Traktowania klienta z powaga? Prawda jest taka, ze rzadko mam dosc czasu, zeby sobie siedziec na forum czy sklepie gram.pl. Kiedy to robie, to z racji malej ilosci czasu robie to kosztem kontaktow z rodzina, albo jakichs innych moich zainteresowan. I nagle okazuje sie, ze odkladam wszystko na bok, zeby sprawdzic, jak ostatecznie prezentowac sie bedzie moj egzemplarz EK(poki co zamowienie mam wciaz aktualne), a tu trafiam na kolejna zalosna informacje, i to co gorsza bez glupiego przepraszam - znaczy sie ktos naraza mnie na strate czasu i wydaje mu sie to normalne!! To nie jest profesjonalizm, tylko dziecinada.
 
I tu pojawia się sedno sprawy. Po tym całym kociole co się zrobił ostatnio, ja np. nie jestem pewny czy mam zagwarantowany. Gdybym był, nawet bym na te numerki nie zerkał. A tak klikam kilka razy w piątek, klikam wczoraj i dziś i znowu w piątek mam zerkać (a mogli też podać czy już do końca będą numery czy kolejna 500). Marnowanie czasu.Oczywiście mogę sobie to spokojnie odwlec, ale... jakoś mi to nie pasuje do tych super-hiper reklam. I o to biega. Zwłaszcza, że jak przedmówcy zauważają, jest to niezrozumiałe dlaczego tak prosta czynność jak sprawdzenie daty złożenia zamówienia w bazie, nastręcza tyle problemów obsłudze klienta sklepu gram.pl. edit: Llordus - Zgadzam się, właśnie o to chodzi.
 
Llordus, bo ty oczywiście nigdy w życiu nie popełniłeś żadnego błędu. Myślisz, że CDP robi to specjalnie? Zastanów się.A jeżeli nie podoba Ci się "podejście do klienta" nie kupuj u CDP. Naprawdę nikt Cię do tego nie zmusza.btw. Słuchać wszyscy Dagona, bo ma chłopina rację :p
 
Co? Premiera ma być we wrześniu niech mi nie próbują jej przekładać. To już jest skandal co w tym CD Projekt wyprawiają. :mad:
 
Elwer said:
Llordus, bo ty oczywiście nigdy w życiu nie popełniłeś żadnego błędu. Myślisz, że CDP robi to specjalnie? Zastanów się.A jeżeli nie podoba Ci się "podejście do klienta" nie kupuj u CDP. Naprawdę nikt Cię do tego nie zmusza.btw. Słuchać wszyscy Dagona, bo ma chłopina rację :p
Popelniam bledy. Ale za kazdy, ktory w zyciu popelnilem, musialem tak czy inaczej zaplacic. Oraz przeprosic. Bez wyjatku.Jesli idzie o to, co mysle nt tego co robi CDP, to wiem jedno - specjalnie to sie do obslugi wiedzmina nie przykladaja. Przynajmniej tak interpretuje fakty - oswiec mnie, jesli jest inaczej.Zapewniam Cie tez, ze gdyby EK byla dostepna gdziekolwiek indziej - to bym tam uderzyl. Niestety towar byl dostepny tylko na gram.pl, wiec chcac nabyc ten produkt, zostalem zmuszony do kupna na gram.pl.
 
obsłudze klienta sklepu gram.pl.
Jakiej obsłudze? ;D Przecież tam nikt o takim nowomodnym (nowobogackim) oraz etnicznie nam obcym wynalazku nie słyszał.Ale nic, przetrwaliśmy PRL, przetrwaliśmy parę sprawiedliwych lat rządów prawa to i zamówienia w gram.pl nam nie straszne. A i historie wnukom opowiadać będzie można.Już to widzę oczyma wyobraźni: przy kominku, wnuki pytają:- dziadku, dziadku opowiedz nam o wojnie w Afganistanie i o tym jak walczyłeś z Al-Kaidą.- Eee, to nudne. Jesteście już na tyle dorośli żeby opowiedzieć wam o straszliwych pre-orderach EK Wiedźmina. Hlip, hlip - tak niewielu udało się. Tylu moim kolegom się nie udało z nich wrócić. Straty były większe od tych, które ponosił Wermaht na froncie wschodnim. Ale nic, dziadek jeszcze ma EK nr 2666 (widać pudełko obryzgane krwią).EDIT wieszanie psów na CDP jest trochę nie na miejscu, bo to nie oni a gram.pl zajmuje sie sprzedażą detaliczną.
 
Elwer said:
Llordus, bo ty oczywiście nigdy w życiu nie popełniłeś żadnego błędu. Myślisz, że CDP robi to specjalnie? Zastanów się.A jeżeli nie podoba Ci się "podejście do klienta" nie kupuj u CDP. Naprawdę nikt Cię do tego nie zmusza.btw. Słuchać wszyscy Dagona, bo ma chłopina rację :p
Huh... Elwer... zaczerwieniłem się.... :D Dobra... a tak na poważnie.. To należy poczekać... wiem, że numerki się dla was nie liczą, a sam symbol - mam nadzieję.... No wiadomo.. gram.pl coś zawala ostatnio... Publikowali w ogóle tę listę?? Co do premiery.. czekajmy na wyjaśnienia ze strony CDPR.. Atari może się mylić... ja tam ich informację czytam z przymrużeniem oka :p
 
Elwer said:
Llordus, bo ty oczywiście nigdy w życiu nie popełniłeś żadnego błędu.
Ale co to ma do rzeczy. Błąd, błędem, ale zero wyjaśnień. Skoro kogoś interesuje informacja o tym w jaki sposób przydziela się numerki, to powinna się takowa już dawno tutaj znaleźć. W końcu po to jest forum, żeby słuchać co kto mówi i mu na to odpowiadać. Jeśli Ciebie to nie razi - Twoje prawo. My możemy sobie napisać co nas boli - nasze prawo. Więc nie rozumiem Twojego podejścia, bo my nie wybaczamy komuś błędu, tylko narzekamy na obsługę. Obsługa się poprawia, przestajemy narzekać. Tak to działa. A niezależnie od tego o czym my sobie dyskutujemy tutaj (ja i Ty na przykład). Firmowcy powinnie sobie na sprawę zerknąć i informacje przedstawić, choćby nie wiadomo jak się przy tym z nas nabijali. A, że tego nie robią... itd. itp.
 
nikt się nie spodziewał tak szybkiego zamawiania EK więc i problemy małe powstały...naprawde nie wiem po co wam tak na tych numerkach zależy i czemu się czepiacie...to tylko byle cztery cyfry, w nie nie zagracie, w przeciwieństwie do gry któi tak będziecie mieć :p
 
Już chyba ze 2 razy pisałem o co mi chodzi. i inni też pisali. Jak Cię to tak ciekawi to przed zadaniem pytania przeczytałbyś te kilka podstron do tyłu, nie? A jak Cię nie ciekawi to po kiego pytasz? :-X
 
fileemon said:
EDIT wieszanie psów na CDP jest trochę nie na miejscu, bo to nie oni a gram.pl zajmuje sie sprzedażą detaliczną.
Taaa, zapewne dlatego tutaj:http://www.gram.pl/kontakt.asp znajduje sie adres CDP, zapewne dlatego tutaj:http://www.gram.pl/sklep.asp w stopce Copyright jest dla CDP. Zapewne tez dlatego tutaj: http://www.gram.pl/jest gram.pl z cdprojekt w logo po lewej.Z mojego punktu widzenia gram.pl i CDP to jedno i to samo.
 
Top Bottom