jednostki z tarczą

+
może mi ktoś wytłumaczyć jakim cudem jednostka maJACA TARCZE ODNOSI OBRAŻENIA MIAŁEM NA STOLE GREGOIRA Z GORGONY A PRZECIWNIK ZAGRAŁ
WŚCIEKŁĄ SZARŻĘ I JEGO OBRAŻENIA POWINNY IŚĆ W TARCZE A ZADAŁ OBRAŻENIA MOJEJ JEDNOSTCE
 
Tarcza to najsłabsza obecnie mechanika w gwincie chroni tylko przed obrażeniami, prawdopodobnie Twój przeciwnik zniszczył Grzegorza. Zobacz opis wściekłej szarży.
 
gregoir został na stole tylko jego siła spadła z 9 do 3

Coś musiałeś przeoczyć. Wściekła Szarża nie zadaje nigdy 6 punktów obrażeń. Albo zadaje 5, albo niszczy jednostkę. Skoro siła spadła z 9 do 3 to znaczy, że nie zauważyłeś odpalenia jakichś rozkazów przez przeciwnika które zniosły tarczę i zmniejszyły siłę z 9 do 8.
 
Last edited:
nic nie przeoczyłem nie było żadnych rozkazówv gregor miał tarcze i 9 punktów siły i zadaŁ OBRAŻENIA ZA 5 I SIŁA
GREGORA SPADŁA DO 4 NIE 3 SORY MÓJ BLĄD ale uderzenie powinno zniszczyć tarcze a gregor powiien mieć siłę 9
 
W takim razie napisz o suportu w tej sprawie bo to ewidentnie błąd w działaniu Wściekłej Szarży która przy zagraniu zdolności zadającej obrażenia pominęła tarczę.
 
Top Bottom