Kolejna okładka - mniam, mniam!

+
Kolejna okładka - mniam, mniam!

I oto mamy kolejną okładkę Powrotu Białego Wilka! Tym razem jest to niemiecki magazyn GamePro.
Jak widzicie, o samej grze jest coraz głośniej, a my dopiero zaczynamy się rozkręcać. Szykujcie się na więcej wrażeń :)
 
No to gratulacje. Widać że nowy wiedźmin wzbudza zainteresowanie :) A może ktoś przetłumaczyć co tam jest pod tytułem? Bo po niemiecku to tak "nicht verstehen" ;DEDIT: S@li dzięki.
 

SaLi

Forum veteran
Cos w stylu: Sex, krew i miksturyDlaczego RPG jest lepsze na konsole niz na PCta
 
Ja, du ubersetzest diese text zehr gut. Wunderbar!Podoba mi się - "Niebrzydka rzecz, ale czy ma jakieś zastosowania praktyczne?"
 
Okładka z pewnością ładniejsza od Clickowej ciekawe, czy w magazynie tym znajduje się więcej / inne informacje, niż we wcześniej wymienionym Clicku.
 
No widzę że jest coraz głośniej o grze.To dobrze.Chociaż ja bym tam wolała Witcher 2.Mam nadzieję,że się doczekamy. :)
 
Ich mag das Cover von The Witcher! ;)Jak widać zainteresowanie naszym rodzimym produktem jest bardzo duże, tak trzymać!
 
Hm trochę chyba przesadzacie. O ile jestem ewentualnie w stanie zrozumieć pojawiające się newsy o recenzjach, to już info o każdej okładce to lekkie przegięcie. Nie wiem czy to wina narcyzmu czy polskiej zaściankowości... No ale widać czymś trzeba napchać stronę...
 
MadYarpen said:
Hm trochę chyba przesadzacie. O ile jestem ewentualnie w stanie zrozumieć pojawiające się newsy o recenzjach, to już info o każdej okładce to lekkie przegięcie. Nie wiem czy to wina narcyzmu czy polskiej zaściankowości... No ale widać czymś trzeba napchać stronę...
Mozę troche przesadzają ale wiedźmin to wspaniała gra i polsaka więc czemu by się nie cieszyć że jest na okładce z takim wielkim obrazkiem Geralta.
 
MadYarpen said:
:whatthe:W sumie racja, najwyraźniej pomagają w ten sposób leczyć kompleksy... :dead:
Jakie znów kompleksy ??? Czy jest się czego wstydzić ?Fajno, że jest okładka w niemieckim magazynie, jest szansa, że Geralt stanie się wśród graczy tak rozpoznawalny jak np. Perski Księciunio, Rayman, Bezimienny, Guybrush Threepwood (tego to młodsi już nie pamietają, hłe hłe), a nawet Lara Croft (eee, do tego, to by trzeba było nowy, lepszy film zrobić :p )
 
Geral1000 said:
Geral1000 said:
Hm trochę chyba przesadzacie. O ile jestem ewentualnie w stanie zrozumieć pojawiające się newsy o recenzjach, to już info o każdej okładce to lekkie przegięcie. Nie wiem czy to wina narcyzmu czy polskiej zaściankowości... No ale widać czymś trzeba napchać stronę...
Mozę troche przesadzają ale wiedźmin to wspaniała gra i polsaka więc czemu by się nie cieszyć że jest na okładce z takim wielkim obrazkiem Geralta.
Choćby dlatego, że co miesiąc co najmniej kilkunastu bohaterów gości na okładkach? Gdyby to była okładka jakiegoś prestiżowego magazyny spoza branży, ew. cała galeria z wieloma tego typu to bym się z Yarpenem nie zgodził, ale w tej sytuacji...
 
MadYarpen said:
Hm trochę chyba przesadzacie. O ile jestem ewentualnie w stanie zrozumieć pojawiające się newsy o recenzjach, to już info o każdej okładce to lekkie przegięcie. Nie wiem czy to wina narcyzmu czy polskiej zaściankowości... No ale widać czymś trzeba napchać stronę...
Hmm... a mnie się wydaje, że to takie typowe, polskie, czepialstwo...
 
Maciekw said:
Maciekw said:
Hm trochę chyba przesadzacie. O ile jestem ewentualnie w stanie zrozumieć pojawiające się newsy o recenzjach, to już info o każdej okładce to lekkie przegięcie. Nie wiem czy to wina narcyzmu czy polskiej zaściankowości... No ale widać czymś trzeba napchać stronę...
Hmm... a mnie się wydaje, że to takie typowe, polskie, czepialstwo...
Jasne , zgadzam się z Tobą , niezmiernie cieszy mnie informacja że Wiedźmin jako Polska Produkcja jest Dobrze Odbierany na Całym Świecie i bardzo dobrze jest wiedzieć że jest na kolejnej okładce , tym razem w Niemczech i chciałbym bardzo podziękować RED'om że stworzyli tak cudowną grę i że codziennie podają jakieś cudowne nowe newsy.EDIT: Zapomniałem o czymś ważnymMNIAM MNIAM
 
Rozumiem rozgoryczenie, ale to forum REDa. Ucieszyli się, że spośród kilku możliwych do wyboru na okładkę gier, akurat wybrano Powrót Białego Wilka, i chcieli się tym pochwalić. Czy to jakiś poczytny tytuł - nie wiem, nie znam realiów prasy komputerowej w Niemczech. Jednak nikt nie zmusza do czytania newsów - czynicie to na własną odpowiedzialność. Mnie osobiście nie chciałoby się nawet szukać informacji, czy gdzieś konsolowy wiedźmin trafił na okładkę - niezbędne do życia mi to nie jest. Tak, otrzymałam informację prosto od źródła. I chyba w tym właśnie celu to zamieszczono - znaczy w celu informacyjnym. Ja wiem, że większość tutaj interesuje co to za tajemnicze 3 projekty nad którymi pracuje RED, no ale pytanie dlaczego nie można mieć wszystkiego? jest chyba bardzo stare, i nadal aktualne, w tym wypadku także.Co tydzień gameplayów też publikować nie będą. :peace:
 
Top Bottom