Kompletowanie broni na ścianie w domu gracza.

+
Hej jak wiemy w domu mamy pokój ze ścianką na której są zdobyte bronie. Aktualnie poszukuje dwóch sztuk, których mi brakuje. Może ktoś z Was wie co to są za bronie i ma je u siebie?

Na filmie widać dwa puste miejsca.
 
Hej jak wiemy w domu mamy pokój ze ścianką na której są zdobyte bronie. Aktualnie poszukuje dwóch sztuk, których mi brakuje. Może ktoś z Was wie co to są za bronie i ma je u siebie?

Na filmie widać dwa puste miejsca.
o kurna a u mnie to nie działa :D


Jeden to rewolwer, pewnie Crash odtego gliniarza ( Rives?)
Drugi to chyba smartgun SKIPPY
Ewentualnie zamiast SKIPPYego moze byc Shingen Mark V Prototype, też smartgun
 
Last edited:
@up nie są to przypadkowe bronie. Żeby się pojawiały muszą to być unikaty i epickie zdobyte w określonych miejscach i warunkach. Jest z tym sporo zachodu.

Wyjaśnię co do skippiego i crasha.
Crasha mam i jeśli to ta broń, to jest zbugowana, bo ma znacznik item quest i nie da się przenieść do skrzynki. Skippy ma tak samo znacznik i też nie da się go przenieść do skrzynki, ale jest z nim związane zadanie i w rezultacie musimy go oddać prawowitemu właścicielowi, co skutkuje jego utraceniem na stałe (wykonałem to zadanie) shingena oczywiście mam, tak samo genji.
 
Last edited:
@up nie są to przypadkowe bronie. Żeby się pojawiały muszą to być unikaty i epickie zdobyte w określonych miejscach i warunkach. Jest z tym sporo zachodu.

Wyjaśnię co do skippiego i crasha.
Crasha mam i jeśli to ta broń, to jest zbugowana, bo ma znacznik item quest i nie da się przenieść do skrzynki. Skippy ma tak samo znacznik i też nie da się go przenieść do skrzynki, ale jest z nim związane zadanie i w rezultacie musimy go oddać prawowitemu właścicielowi, co skutkuje jego utraceniem na stałe (wykonałem to zadanie) shingena oczywiście mam, tak samo genji.


Może to pomoże :)

 
@up z tą lodówką było związane inne zadanie nie związane z broniami. Nie wiem co on tam rzeźbi. Oczywiście podnosisz ten przedmiot, który jest w lodówce, ale to nie jest broń.

EDIT: Już wszystko wiem. Są to bronie jednak Crash i Skippy, ale przez bugi nie da się ich przenieść do skrzynki.
 
Last edited:
W końcu dopiąłem swego ;)

EDIT: W opisie filmu jest info jakie bronie. Ze skippy i crash dopiero przy kolejnym przejściu gry udało się wsadzić na ściankę.

 
Last edited:
W końcu dopiąłem swego ;)

No pięknie k... pięknie. U mnie też ściana pusta. Teraz pochwal się samochodami :p Skompletowałeś już wszystkie?
BTW. dostałeś jakiś bonus czy archievent za skompletowanie kolekcji na ścianie?
 
@up niestety za bronie nic się nie dostaje, a szkoda... samochody te co są do kupienia to zostało mi kilka sztuk, a te za free i z zadań już ogarnięte.

W opisie filmu dodałem listę jakie bronie są potrzebne.
 
Zapomniałem o jednej broni - Ba Xing Chong. Widoczna będzie dopiero po ukończeniu gry na samym dole na prawej ścianie.

 
Po pewnym czasie da sie umiescic na scianie. Skippyego np jak wybierzesz ze go nie oddasz, a tamten nie pamietam co trzeba byl ozrobic... ale na pewno nie przejsc gry.
 
Teraz pochwal się samochodami

1609867003992.png


;D
Ale na ścianie brakuje mi jednego craftowalnego karabinu. NIestety gość, z którego dropi schemat był zbugowany i nie mogłem zebrać z niego loot'a :/ Irytujące.
 
Mi dopiero wczoraj udało się skompletować broń na ścianie. Najwięcej zachodu miałem z katana Satori bo nie zebrałem jej podczas misji.
Pozostały mi teraz samochody. Póki co mam 50% 🤣
 
Dzięki.. będę musiał znosic jego "zly uzytkownik"..:) jeszcze jedno pytanko.. na niektórych stronach było, że przy oddawaniu skippiego będzie można go zatrzymać.. ja nie miałem czegoś takiego..
 
Top Bottom