Konkurs "Wakacje z Wiedźminem"

+
Drejk said:
Ja mam znowu to samo pytanie :) A dokładniej "Jak nazywał Borch Trzy Kawki swoje Zerrikanki?"
Poprzednio nie było brane pod uwagę, ze względu na awarię serwera czy coś w ten deseń. Więc jest wszystko ok. No, chyba że nie wiesz :D
 
Mam pytanie w związku z konkursem. Co jest z tymi fotkami? Robiłem specjalnie fotki dziewczynie a teraz wchodzi na to, że i tak za to ptk nikt nie dostane:p
 
Ludzie, co konkursami na fanarta i fanfica?! Na fotkę, której przygotowanie trwa z reguły szybko, daliscie caly miesiac, a na opowiadanie czy grafikę zamierzacie dać ile? Tydzień? 2 dni? Przecież przygotowanie ich może trwać nawet ponad tydzień (jeżeli nie siedzimy stale na dupie przed monitorem). Uwiezcie mi, wiem coś o tym.Działajcie coś bo czas ucieka.
 
Caridor ma rację - macie w planach jakieś cuda, ale czas na :soon" się kurczy nieubłaganie..
 
fakt troche o tym zapomniałem pod nawałem innych spraw. Chciałbym żeby ten zlot w łodzi doszedł do skutku...ale ciężko z tym moze Saw coś załatwi. Co do konkursu to po południu postaram się podać coś ciekawego...
 
Tak się składa, że mam ciekawy nr identyfikatora :777 jedyny w swoim rodzaju (chce ktoś kupić prawa? :D) Od dłuższego czasu plasuje się na ostatnim miejsc w tabeli najlepiej punktujących, postaram się utrzymać. Co do pozostałych konkursów to zostały 2 tygodnie wakacji... :p mało czasu ???pozdrawiam :'(
 
Hmmm... nie jestem pewien, więc zapytam tutaj. Może Frey lub Sawerius odpowiedzą:Można wysyłać prace wszelakie(tapety, opowiadania itd)?? Czy też muszę czekać na niusa?
 
Tak można, jak zostanie utworzony jakiś konkurs z tematyka nadsyłanych do nas prac. Zostaną one od razu dodane jako prace konkursowe :)
 
Woooooooo ale ja dawno forum nie odwiedzałam :D Z konkursem wakacyjnym staram się byc na "świeżo".Czekam na konkurs , PhotoShop w ruch i do dzieła ^^
 
Sory za OT ale mam sprawę: ktoś mi się włamal na mail i konto na forum, nie wiem, czy nie napisał czegoś obraźliwego komuś na pw?(bo mail napisał i potem musialem się nieźle napocić, żeby to odkręcić...)
 
W takich przypadkach najlepiej zwracać się bezpośredni do Fynky'ego, który odpowiada za forum :)
 
A może być grafika komputerowa?E: Chodzi mi o grafikę taką że od początku na czystej kartce szkicujesz w photoshopie itp.Czy grafikę 3D też można?
 
Drejk said:
A może być grafika komputerowa?
Tak może być (tylko proszę trochę się wysilić a nie łączyć dwie tapety z 50% maską i efekt jest beznadziejny i to nic innowacyjnego, więc jak już grafika komputerowa, ale to coś porządnego)
 
Top Bottom