Kontynuacja gry po skończeniu epilogu - możliwe?

+
Status
Not open for further replies.
Dla mnie wystarczająca nagrodą za ukończenie gry jest :1 Obejrzenie zakończenia 2 Poznanie zakończenia 3 Możliwość rozpoczęcia od początku i sprawdzenia innych decyzji oraz specjalizacji wiedźminaA o trainerach to lepiej wogule się nie wypowiem ,gdyż wiedźmin grą trudną nie jest.
 
1. Co kto lubi, jednemu wystarczy filmik końcowy, inny będzie chciał czegoś więcej (mnóstwa talentów, wypasionych mieczy itd.). Ludziska są różniste i w tym ich urok.2. Wiedźmin jest taką grą, że można ją przechodzić wiele razy i za każdym razem jest inaczej. I to się chwali.3. Trainery do Wiedźmina nie pasują i to nie ze względu na to,że gra jest łatwa. Po prostu ich użycie zabija 100% przyjemności z grania. PS. Trzymając się głównego tematu, kontynuacja po skończeniu epilogu może miałaby i sens, tylko co by było wtedy do roboty. Salamandry zabite, Magister zabity, Azar zabity, Jakub zabity. I co miałby Geralt robić? Latać za dziewkami, bo "wiedźmak chutliwy jest ponad wszelką miarę"?
 
Mik039el said:
I co miałby Geralt robić?
No właśnie przywołałeś tu Fallouta w którym było mnóstwo ciekawych pobocznych questów, jak np. uzyskanie dostępu do tajnej bazy (Sierra Army Depot), wyjaśnienie sprawy morderstwa (w New Reno), uruchomienie samochodu - którym potem szybko można było przemieszczać się pomiędzy lokacjami na mapie (w Den), naprawienie reaktora poprzez ustawienie odpowiedniej sekwencji robota naprawczego (w Gecko), czy wreszcie masa zwykłych zdarzeń specjalnych jak np. most śmierci żywcem wzięty z Monty Pythona. Tam kontynuacja rozgrywki była sensowna, bo główny wątek obejmował tylko niewielką część Niestety poboczne questy w Wiedźminie są tak do bólu liniowe że nie byłoby sensu kontynuować rozgrywki po zakończeniu gry.
Mik039el said:
Właśnie mi się przypomniało zakończenie Fallout 2. Po ubiciu Franka Horrigana można było udać się do New Reno, gdzie miejscowy kapłan wręczał bohaterowi książkę podnoszącą wszystkie umiejętności do poziomu 300%.
Ta księga dodawała 1000 exp z każdym użyciem :)
 
Lol w Wiedzminie żeby można sie było szybciej poruszać trzeba by konia uruchomić:p
 

Jimp

Forum veteran
mku said:
Lol w Wiedzminie żeby można sie było szybciej poruszać trzeba by konia uruchomić:p
Akurat w Wiedźminie wystarczył by sam sprint jak w Assasin's Creed ;)
 
Raider666 said:
Ta księga dodawała 1000 exp z każdym użyciem :)
Rzeczywiście, zapomniałem o tym. I przy okazji można było sprawdzić ograniczenie poziomu bohatera (99 lvl). W ogóle Fallouty to super gry.A co do ew. questów, to chyba tylko pozostałoby latanie za dziewkami. Np. 1.Spędzić upojne chwile z Shani (lub Triss, zależnie od wyboru w Akcie III), Carmen (powinna być wdzięczna za odczarowanie Vincenta) oraz Addą ( powinna być maksymalnie wdzięczna) 2. Tak kombinować, żeby Triss ( (lub Shani, zależnie od wyboru w Akcie III), Vincent i Radowid się nie dowiedzieli. ;D
 
Jako porządnej córce kapłana nie wypada jej inaczej czynić. PS.Nie da się? Wiedźmin znajdzie sposób i na to. ;)
 
Wiem że pisano 120 dni temu ostatni post no ale dodam tą odpowiedź ;) Kiedyś grałem w FABLE ( wydawnictwo to samo co Wiedźmin [CDPROJECT] ) i jeszcze jakąś grę coś w stylu Wiedźmin 'a ( też to wydawnictwo [CDPROJECT] ) .Więc zapisywałem się na fora itd.Była kiedyś wielka dyskusja " Czy można grać w grę po ukończeniu jej ? " .Dyskusja trwała jakiś rok i przypadkiem pewien Użytkownik odkrył ten sposób !Otóż przeszedł całego FABLE i poszedł na podwórko ( jak to on się wypowiedział ) i zapomniał Komputera wyłączyć ( i FABLE ) i leciały leciały te napisy końcowe typu Autorzy Fabuła Muzyka Dialogi .Po powrocie do domu zastał grę tocząca się dalej w dzienniku quest finałowy był wypełniony . Nikt nie chciał wierzyć uznali to za strate czasu ...W końcu ja z qumplami postanowiliśmy to sprawdzić dostałem od kolegi telefon że jemu działa potem drugi ...Nie chciało mi się wierzyć po minucie przekonałem się na własne oczy ...Może w Wiedźminie też zadziała ? Prosił bym o raport :) PS > Tym postem robię również REFRESH TOPIC ( Odświeżenie Tematu ) .EDIT@@@Opłaca się również wcześniej zrobić wszystkie poboczne questy ...Bez tego ten sposób może także nie zadziałać :)EDIT2@@ No cóż ... Sprawdziłeś ? Jeśli tak to powiem " Próbowałem " .
 
Nie, nic takiego nie zadziała w Wiedźminie. Napisy lecą, fajna muzyczka się sączy z głośników i... menu.
 
Logosxx nie chcę nic mówić, ale kupiłem Fable w wersji z poradnikiem. Wiecie, że było to wpisane w ciekawostki przydatne do gry?
 
Może trochę moddowania? ;)Wydaja mi się, że wystarczy podmienić skrypt odpowiedzialny za powrót do menu. Jeśli ktoś chce, można też dodać funkcję odpowiedzialną za przeniesienie do innego obszaru. :)
 
Tuszu said:
Tuszu said:
To nie do nas. Zabieraj się do roboty :D
Pytanie tylko, czy to ma sens? ;)
Jak widać parę osób żądnych takiego rozwiązania by się znalazło. Jednakże ja osobiście takiego rozwiązania w Wiedźminie nie widzę. W takim np. Oblivionie było to jakoś uzasadnione (mnogość zadań pobocznych, ogromny obszar), tak w Wiedźminie wszystko zwiedzić, odkryć, wszystkie questy skończyć można w obrębie danego aktu. Bo niby co później robić?
 
Nightbring3r said:
Nightbring3r said:
Nightbring3r said:
To nie do nas. Zabieraj się do roboty :D
Pytanie tylko, czy to ma sens? ;)
Jak widać parę osób żądnych takiego rozwiązania by się znalazło. Jednakże ja osobiście takiego rozwiązania w Wiedźminie nie widzę. W takim np. Oblivionie było to jakoś uzasadnione (mnogość zadań pobocznych, ogromny obszar), tak w Wiedźminie wszystko zwiedzić, odkryć, wszystkie questy skończyć można w obrębie danego aktu. Bo niby co później robić?
1. W D'jinni trzeba by podmienić domy palące się i usunąć barykady na drodze ( najlepiej z aktu IV , III wczytać obszary WK [ Wyzima Klasztrona ] WH [ Wyzima Handlowa ]I wnętrza budynków ;) ) w SW [ Starej wyzimie ] trzeba już dodać domy z WH [ Wyzimy Handlowej ] dodać do tych domów NPC [ Kowal , Alchemików itp. ] także npc takich jak Mieszczanin itp. żeby to miasto miało swoje własne życie . 2. ( Nie konieczne ) Dodać parę quest 'ów żeby się nie nudziło . 3. Jak już było wcześniej powiedziane zmienić skrypt przenoszący do [glow=red,2,300][shadow=red,left]MENU[/shadow][/glow] .4. Dać na płytce koledze który ma neta 5MB minimum i poprosić go aby dał te pliki na SpeedShare i z 2 inne serwisy dla pewności ( + scan ) .5. Dać instrukcję jaki plik gdzie wkleić i gotowe :) Skąd ja to wiem ? : Byłem członkiem Team 'u modding 'u do Gothic 'a + pomagałem koledze w ulepszaniu jego server 'a Metin2 (priv ostatnio dosyć popularne . ) :)W Wiedźminie nie będzie to dużo innaczej wyglądało .PS> W 3D Max jestem grafikiem więc mogę nowy ciekawy world (świat) zrobić . Oczywiście świat 3D ( kiepsko mi wychodzą domy ale ujdzie ;) )JBC to ja jestem chętny do pomocy .
 
Tak dla pewności, nie mam zamiaru sam teraz zacząć rozmyślać jak powinien wyglądać świat po oficjalnym skończeniu gry.Mogę jedynie pomóc przy technicznych rzeczach. :)
 
Modyfikacja oryginalnych lokacji jest, delikatnie mówiąc, niemile widziana przez CDPR. Wyciągnięcie oryginalnych siatek z Wiedźmina jest również bardzo niemile widziane.Polecam rozpoczęcie zabawy z moddingiem od korzystania ze słownika wbudowanego w przeglądarkę :peace:
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom