Letnia konferencja CD Projekt RED już na naszym kanale YouTube

+
Letnia konferencja CD Projekt RED już na naszym kanale YouTube



Zapraszamy do oglądania zapisu z wczorajszej konferencji, ktry właśnie pojawił się na naszym oficjalnym kanale YouTube.
Podsumowanie najważniejszych wydarzeń możecie znaleźć tutaj.
 
Fajnie, czekałem na wersję YT. Przy tej okazji uświadomiłem sobie, że to chyba tylko ja tak waliłem Marcina Iwińskiego tą lampą po oczach (wybaczcie).
 
Nareszcie można obejrzeć konferencję bez przycinającego się nagrania. Nawet z błędami w transmisji obrazu konferencja była super!
 
IwaN said:
Fajnie, czekałem na wersję YT. Przy tej okazji uświadomiłem sobie, że to chyba tylko ja tak waliłem Marcina Iwińskiego tą lampą po oczach (wybaczcie).

My wybaczamy, ale Marcin... No nie wiem :p
 
obejrzane :)Wczoraj męczyłem się godzinę ze streamem i nie dowiedziałem się zbyt dużo (bo lagi były niemiłosierne. Widziałem tylko fragment jak zapowiadali Cyberpunka i wstęp o W1 na Mac. O W2 na Mac czy backupie W1 dowiedziałem się z forum :I

Wielkie dzięki za zapis z konferencji, teraz oglądanie było naprawdę komfortowe :)
 
CzerwonyKarczmarz said:
Wielkie dzięki za zapis z konferencji, teraz oglądanie było naprawdę komfortowe :)

Siedzenia na sali też były wygodne ;)...

Właśnie renderuje swój materiał z tego spotkania. Te niemal półtorej godziny raczej nic nowego tutaj nie wniesie, ale urozmaici mój kanał YT .
 
Slow Jam Trevora był prawdziwym ukoronowaniem wczorajszej konferencji. Szkoda, że przez słaby stream nie mogłem obejrzeć tego na żywo. :( Nie moglibyście zrobić z tego małej tradycji i kończyć każde kolejne konferencje jakimś oryginalnym "epilogiem"? ;)
 
Więc to tak wygląda moja głowa BEZ irokeza? O.O Koszmar. XD

Trevor był świetny. Ten koleś minął się z powołaniem. Gdzie on do pi-aru czy marketingu. Powinien nagrywać! Robić karierę sceniczną! :)
 
Gościu jest dobrym showman'em, to trzeba mu to przyznać. A bo ja wiem, czy u RED'ów się "marnuje"... zawsze można go wozić na takie prezentacje i efekt ściągnięcia uwagi murowany (to co będzie mówił już zejdzie na drugi plan ;) ).
 
To prawda, zdecydowanie mało interesowała mnie treść wyimaginowanego listu. ;)
Ale ma niezły głos i doskonałe wyczucie rytmu. Mógłby dwie ścieżki kariery obrać jednocześnie ewentualnie. ^^
 
Zawsze dobrzeć być w czymś dobrym i robić coś innego... Czy jakoś tak. Mam na myśli to, że jak człowiek zna dwa języki to nie musi od razu zostawać tłumaczem.
 
To jednak dotarłeś? XD Bo już z Garramem i IwaNem listy gończe wysłaliśmy za Tobą. :p

Trochę nie w temacie, ale przecież zakładać osobnego nie będę. Idzie ktoś na giermasz?
 
Hm... co by się przejść to mogę wpaść (byle wyjść stamtąd przed południem). Zawsze jakoś mnie giermasze omijały.
 
Właśnie się też wstępnie wybieram. Jestem ciekawa tych resztek zapasów diabolo i oszalałych fanów walczących na srebrne miecze między sobą, żeby tylko móc dotknąć pudełka. XD

A na serio, sama nigdy nie byłam. Chętnie zobaczę co zacz. :)
 
bassiunia said:
Właśnie się też wstępnie wybieram. Jestem ciekawa tych resztek zapasów diabolo i oszalałych fanów walczących na srebrne miecze między sobą, żeby tylko móc dotknąć pudełka. XD

Z tym Diablo to szemrana sprawa... Na konferencji mówili, że dostawa pod koniec czerwca, ale ponoć kilka egzemplarzy miało być na giermaszu. Dzisiaj rzucili kilka sztuk na gram.pl. Hm ...

Proponuję powołać komisję śledczą która wyjaśni tą sprawę ...

P.S. Mam nadzieję, że na 2.06 CD Projekt zatrudni dodatkową ochronę (tak jak zapowiadali ;) ).
 
Te, co były na gramie to podobno ze zwrotów/nieodebranych zamówień. Natomiast te pod koniec czerwca to po prostu nowa partia.
 
Ok, czyli ci którzy wybiorą się na giermasz mają jakieś szansę na swojego Diabła? Jeśli tak to wzmocnijcie ochronę bo jeszcze ludzie z Łomianek was stratują .
 
Top Bottom