[mod] Mody do Wiedźmina

+
Ard'aenye jest cudny !!! dzięki ! Mój bracholek teraz mógł Azara zabić ok. 9-10 ciosów I w końcu berengar przeżył !! :wave:[move]ale też w kościeju była zbroja którą wzią(elfią, choć był po stronie zakonu bo podobno były 3 i jeszcze miecz z 3 żółtych[/move][glow=red,2,300]przynajmniej przeszedł w tydzień wiedźmina[/glow][size=10pt]Zlituj się, i przestań używać kolorów, i tony emot, bo będzie ostrzeżenie.Iwona.[/size]
 
Aalaron said:
Aalaron said:
Mody podobają się, ale macie może moda, gdzie można walić dwoma broniami? Może mi się nawet postać zmienić, najlepiej na Azara, ale może być na innego.
W TYM WĄTKU jest link do moda, który pozwala grac jako Javed.
Dzięki wielkie :)PS: Ale dajcie też moda, gdzie można grać dwoma broniami.
 
Raider666 said:
Raider666 said:
gratulacje dla autora za pomysłowość, ale sam patent z modem jest mi kompletnie obcy - ułatwiać już i tak bardzo prostą grę to tak, jakby, wzorem Japończyków , istalować w mózgu chip stymulujący orgazm w dowolnej chwili i dowolnym momencie. u :p moze zbyt biologicznie, ale do cholery, jaka zabawa jest jak wszystko się już zrobi za nas ? :) a mam wrazenie ze z tym sprzetem mozną grę rozwalić z zamkniętymi oczami, jedną reką, wisząc do góry nogami na żyrandolu i jednocześnie grając w ping-ponga :pPozdrawiam TzL
Miałem tylko jeden cel - udostępnić znowu miecz Ard'aenye który, moim zdaniem niesłusznie, wycięto z ostatecznej spatchowanej wersji gry. Cel zrealizowałem, a przy okazji jak ktoś miał potrzebę wzięcia od początku zakonnej zbroi kruka, i ja byłem w stanie ją umieścić w przerazie, to czego nie udostępnić by mu jeszcze kilka innych drobiazgów? Każdy gra jak chce - nie moja sprawa co weźmie z tej np. przerazy. Z takimi dodatkami gra nabiera innego wymiaru - można skupić się na fabule zamiast na bezsensownym wyrzynaniu setek potworów. Co za tym idzie można przejść grę po raz n-ty szybko i sprawdzić inne możliwości rozwoju fabuły.
Może ktoś podać link do tego moda? Bo jakoś nie mogę znaleźć.
 
ukasz said:
Może ktoś podać link do tego moda? Bo jakoś nie mogę znaleźć.
Wszystkie linki do modów wraz z opisami co dodają są w pierwszym poście tego wątku :dead: Jest mod dodający Ard'aenye do kupienia u druidów na bagnach w V akcie.
 
Ponieważ dostałem mailem kilka pytań dotyczących działania modów z edycją rozszerzoną, informuję że mody doskonale działają także z tą edycją Wiedźmina (znaną również jako ER, czy też patch 1.4) - ten z przerazą i z Ard'aenye zostały osobiście przetestowane przeze mnie. Wszystkie możliwe błędy i sposoby jak im zaradzić są opisane już od dawna w pierwszym poście.Korzystając z okazji pragnę życzyć wszystkim ludziom z CD Project RED oraz wszystkim fanom Wiedźmina Wesołych, Spokojnych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie :)
 
Raider666 said:
Korzystając z okazji pragnę życzyć wszystkim ludziom z CD Project RED oraz wszystkim fanom Wiedźmina Wesołych, Spokojnych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie :)
I nawzajem :)
 
A można zrobić, że zwykły wiedżminski miecz stalowy miał takie same właściwości jak np. Gwalhir, ard'aenye, aerondight, runiczny sihil z Mahakamu, czy inne "super" miecze?
 
Czesio te bym tak chcial :pale to jest chya nie mozliwe,chyba ze dac statystiki jakiegos miecza do wiedzmiskiego stalowego do wyglodu ;p :witchmas:
 
mam pytanie czy mógł byś stworzyc mody ze chodzisz np:Berengarem albo Eskelem albo Vesemirem i thx za tamte mody przechodze gre poraz 3 na nowo tym razem z Modami i wiem ile czasu to zajmuje!thx z góry!!! :witchmas:
 
Top Bottom