[mod] Mody do Wiedźmina

+
Hello ja mam problem jak rozwalic azara a nie mam elixirow i na easy gram help me!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Smiley
sugeruje wytrzeźwieć... ewentualnie krótki kurs obsługi myszki, klawiatury i monitora... zeby sie lapać, że jak się przesunie to takie co jest pod ręką z 2 klawiszami, to ten fistaszek w kształcie miecza na ekranie też się poruszy. Potem pójdzie z górki. W ostateczności poproś o pomoc młodszego brata, jak nie masz, zawołaj jakiegoś 9 latka na podwórku . przepraszam, nie mogłem się powstrzmać. ;) poprostu wydaje mi się to niewykonalne przegrać z kimś na easy... przecież w to trzeba włożyć masę wysiłku ! Przegrać na easy jest ciężej niż wygrać na hardzie . Prawdziwy zapaleniec z Ciebie poza tym to raczej nie ten wątek 34-latku ( to jakaś prowokacja ? ;D )nota bene - ten wątek zaczyna mi się coraz bardziej podobac - obfituje w takie zwroty akcji ze Pick of Destiny z Jackiem Blackiem wymięka :pPozdrawiam TzL
 
TaczcyZLagami said:
nota bene - ten wątek zaczyna mi się coraz bardziej podobac - obfituje w takie zwroty akcji ze Pick of Destiny z Jackiem Blackiem wymięka :p
A kto to Jacek Blacek? To znów jakieś aluzje do naszego kochanego prezydenta? ;D
 
Witam. Nie wiece moze czy jest mozliwość stworzenia moda z eliksirem który dodaje wszystkie brązowe, srebrne i złote talenty ?? Nie koniecznie musi byc to elikisr choć wydaje mi sie ze tak będzie najłatwiej.Mułby byc np.dodany do przerazy lub innego potworka "Bossa"
 
TaczcyZLagami said:
Lepiej po prostu wczytaj save z konca gry, z wlasnego doswiadczenia wiem, ze to mniej roboty ;)
.Nie, lepiej TWEditorEnhanced. To podobne do modów Raidera, tyle, że nie dodajesz do szczątków stwora, tylko do ekwipunku w savie.
 
Witam mam pytanie czy dałoby się zmienić skórzaną kurtkę Geralta na np. kurtkę Berengara proszę o odp.
 
Niestety nie mam dla Was dobrych wiadomości. Myślałem że teraz będzie więcej wolnego czasu, a tymczasem mam więcej obowiązków i jestem ciągle zajęty. W związku z tym muszę bezterminowo zawiesić moją "moderską" działalność. Przepraszam wszystkich, którzy czekaliście na mój powrót. Możliwe że ze względu na nadmiar pracy już nigdy nie zrobię żadnego moda do Wiedźmina. Zachęcam Was byście zainteresowali się tą tematyką we własnym zakresie. Bywajcie i powodzenia!
 
Top Bottom