[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
Dzień dobry.
Wiem, że temat stary jak świat, ale może ktoś pomoże. Nabrałem ochoty na przechodzenie wieśka po raz kolejny tylko tym razem z modem Powrót Białego Wilka. I mam problem w 3 akcie z sokiem archespora i mięsem wywerny. Tego drugiego mam dwie sztuki bo z królewskiej się nie wydropiło,

i teraz pytania:

Czy w 3 akcie jest możliwość respawnu wywerny? Odradzają się one po jakimś czasie?
Gdzie są te cholerne archespory xd. Pamiętam, że gdzies powinny być, chodzę po bagnach i wieczorem i w nocy i nic nie ma.


Z góry dziękuje za każdą pomoc.

PBW akurat z ilością potworów nic wspólnego nie ma, więc albo masz FCR z ekosystemem, albo wyjątkowego pecha :D
 
Cześć, pytanie do Twórców. Ulepszaliście w jakiś sposób włosy? Jeżeli tak, to moglibyście podać nazwę jak nazywa się ten plik + potrzebowałbym pliku do samej opaski. Bez tekstur Geralta i pancerzy. Dzięki.
 
Cześć, pytanie do Twórców. Ulepszaliście w jakiś sposób włosy? Jeżeli tak, to moglibyście podać nazwę jak nazywa się ten plik + potrzebowałbym pliku do samej opaski. Bez tekstur Geralta i pancerzy. Dzięki.

Samych włosów nie tykaliśmy, ale teksturę z nimi już tak, gdyż w inny sposób opaski dodać się nie dało :p Jest ona narysowana na teksturach głowy Geralta :p Nie wiem wiec, czy ta odpowiedź Cię usatysfakcjonuje :D
 
Cześć, pytanie do Twórców. Ulepszaliście w jakiś sposób włosy? Jeżeli tak, to moglibyście podać nazwę jak nazywa się ten plik + potrzebowałbym pliku do samej opaski. Bez tekstur Geralta i pancerzy. Dzięki.
Ja wiem, jak dodać opaskę jako oddzielny model, mogę Ci takie coś stworzyć 😁
 
Top Bottom