Możliwe problemy z ukończeniem/postępem w grze (SPOILERY)

+
Możliwe problemy z ukończeniem/postępem w grze (SPOILERY)

Pytanie do grających oraz do twórców.Czy znaleźliście się w sytuacji, przez które w żaden sposób nie udało się wam przejść dalej, tzn ukończyć danego questu, a w szczególności zadania głównego?(Patch 1.1)Ja mam już jedną sytuację:Akt II: Zadanie główne: "Tajemnice Wyzimy" & ""Tajemnicza wieża"Byłem w trakcie wykonywania zadania "Świadek koronny". Poszedłem na cmentarz i do krypty. Tam znalazłem ciało Raymonda, mimo, że nie podjąłem się rozwiązania zadania "Anatomia zbrodni". Po znalezieniu zwłok Raymonda - rozwiązane zostały wszystkie questy z serii: "Podejrzany:...". Problem w tym, że daaawno temu to się stało, klucz na cmentarz oddałem grabarzowi, rozwiązałem niemal wszystkie zadania poboczne, ale brakuje mi ostatniej sefiry, którą miałem otrzymać od Raymonda (przy jego zwłokach jej nie znalazłem). W notatkach Kalsetina znalazłem informację, że dostanę ją przypadkiem. Zgodnie z 'Poradnikiem do gry" mam ją otrzymać od Raymonda, który nie żyje :|Czy ja coś przeoczyłem, czy też takiego biegu wydarzeń nie przewidzieli REDzi ???
 
aragorth said:
ale brakuje mi ostatniej sefiry, którą miałem otrzymać od Raymonda (przy jego zwłokach jej nie znalazłem). W notatkach Kalsetina znalazłem informację, że dostanę ją przypadkiem. Zgodnie z 'Poradnikiem do gry" mam ją otrzymać od Raymonda, który nie żyje :|
A golema już pokonałeś?
 
krakers said:
Pamiętam że Keth'aara się dostaje od kogoś w wyzimie...Proponuje poszukać w poradniku dołączonym do gry.
właśnie tą sefirę mam dostać od Raymonda, który ,RIP, poobgryzany przez (ar)ghule leży sobie grzecznie w krypcie na cmentarzu :|
 
Tą sefirę dostaje się od Azala podszywającego się pod Raymonda w jego domu. Pogadałem z tymi wszystkimi pseudo-podejrzanymi oczyszczając ich z zarzutów(bez zabicia Baraniny), pogadałem z fałszywym Rayem o wieży, że będzie tam potrzebny by zabezpieczyć księgę(czy jakoś tak) i on sam dał mi ost. sefirę.
 
buli77 said:
Tą sefirę dostaje się od Azala podszywającego się pod Raymonda w jego domu. Pogadałem z tymi wszystkimi pseudo-podejrzanymi oczyszczając ich z zarzutów(bez zabicia Baraniny), pogadałem z fałszywym Rayem o wieży, że będzie tam potrzebny by zabezpieczyć księgę(czy jakoś tak) i on sam dał mi ost. sefirę.
d'ohjednak jestem "chędożony w rzyć" nieludź, co "kołooperację" ma w tym, czym inni się wypróżniają w rynsztoku ;]nie pomyślałem, ze skoro prawdziwy Ray gryzie kwiatki, a przy okazji jego coś gryzie, to fałszywy jest nadal w domu :Dnie ma tematu-jak wrócę z pracy to wypróbuję :DDzięki
 
Top Bottom