Nadchodzi nowe, poprawione i rozszerzone wydanie gry Wiedźmin!

+
ot i racje ma kolega jiti. mozna sie poczuc zawiedzionym.mam jeszcze druga prosbe:jest baaaaaaaaaaardzo wiele roznych materialow zwiazanych z gra ktore przed premiera trafialy do roznych serwisow, arty, tapety, filmy. milo byloby jakbyscie to zawarli na dodatkowej plycie (zdziwilo mnie, ze nie bylo tego z podstawowa wersja)
 
W sumie to skoro za darmo to nam udostępniacie, to może by za powiedzmy symboliczne 10pln by szło to kupić i pocztą przysłać? Oczywiście, tylko posiadacze gry by to kupić mogli....dołączam się do prośby. Zwłaszcza, że sam d'jinni będzie na płycie DVD, a rozszerzenia i poprawki? Ile to GB do ściągania? Zwłaszcza, że serwery CDP ma za słabe...
 
Jasne, powinniście wystawić to jako rozszerzenie do ściągnięcia a nie do sprzedaży bo to jest po prostu naciąganie graczy na dobrym tytule i tyle. Pewnie polepszajcie grafikę itd. tylko dajcie znać graczom, że wymagania skoczą w górę pewnie dwu krotnie i zrobi się z tego Gothic 3 a przecież Wiedźmin miał mieć małe wymagania. Moim zdaniem to będzie kicha i tyle każdy to kupi zainstaluje i pewnie mu się gra nie odpali bo zaczną się bugi, błędy itd. Zresztą po G3 można się wszystkiego spodziewać.
 

jiti

Forum veteran
AnDrI said:
Jasne, powinniście wystawić to jako rozszerzenie do ściągnięcia a nie do sprzedaży bo to jest po prostu naciąganie graczy na dobrym tytule i tyle. Pewnie polepszajcie grafikę itd. tylko dajcie znać graczom, że wymagania skoczą w górę pewnie dwu krotnie i zrobi się z tego Gothic 3 a przecież Wiedźmin miał mieć małe wymagania. Moim zdaniem to będzie kicha i tyle każdy to kupi zainstaluje i pewnie mu się gra nie odpali bo zaczną się bugi, błędy itd. Zresztą po G3 można się wszystkiego spodziewać.
Cały problem polega na tym że to bedzie do ściągnięcia, ale nie do kupna ;)Iwona: Ja dałbym nawet więcej niż te 10 zł, gdyby tylko była taka możliwość.
 
AnDrI said:
Jasne, powinniście wystawić to jako rozszerzenie do ściągnięcia a nie do sprzedaży bo to jest po prostu naciąganie graczy na dobrym tytule i tyle. Pewnie polepszajcie grafikę itd. tylko dajcie znać graczom, że wymagania skoczą w górę pewnie dwu krotnie i zrobi się z tego Gothic 3 a przecież Wiedźmin miał mieć małe wymagania. Moim zdaniem to będzie kicha i tyle każdy to kupi zainstaluje i pewnie mu się gra nie odpali bo zaczną się bugi, błędy itd. Zresztą po G3 można się wszystkiego spodziewać.
Ale przecież napisali, że będzie gra ZOPTYMALIZOWANA dość znacznie...
 
Teraz to zaczynam żałowac że kupiłem tego preordera. Ech a mogłem poczekac te pół roku i miec rozszerzoną edycję a tak będę musiał ściągac godzinami z neta :(
 
Wallace said:
Wallace said:
Czuję się trochę oszukany, gdybym wiedział że wyjdzie "poprawiona wersja" z wszystkimi dodatkami itp. nie kupowałbym wersji podstawowej (poczekałbym sobie te pół roku). Czują się tak pewnie też ludzie którzy Wiedźmina kupili a nie posiadają dostępu do internetu (a w naszym kraju takich jest sporo wbrew pozorom)... Osobiście jestem zawiedziony tą "poprawioną wersją", wolałbym jakby to zostało wydane jako dodatek w rozsądnej cenie. Wiem że dostane to za darmo do ściągnięcia, ale chciałbym mieć wszystko na CD wytłoczonym ładnie. Mam prośbę do REDów i całego CDP, Pomyślcie proszę o wydaniu samych dodatków (płytę z muzyką, popraw i dodatków) osobno, bez standardowej wersji w jakiejś rozsądnej cenie (no nawet do 40 zł), ja bym kupił coś takiego(mimo że mogę/będę mógł ściągnąć sobie wszystko z netu), i podejrzewam że wiele osób myśli tak samo.
POPIERAM, może wystosujemy jakąś oficjalną petycje do RED`ów ?
Świetny pomysł, 100% popieram
 
Largos said:
Teraz to zaczynam żałowac że kupiłem tego preordera. Ech a mogłem poczekac te pół roku i miec rozszerzoną edycję a tak będę musiał ściągac godzinami z neta :(
Dlatego powstał pomysł o napisaniu petycji.
 

jiti

Forum veteran
Widzę że mój pomysł spotakł się z dużym odezwem ;) Może rzeczywiście wypadałoby wysłać petycję do REDów...
 
Może najpierw poczekajmy na odpowiedź na forum. Jeśli nie będą pewni to wyślemy petycje :p
 
no, wtedy to można. Będę po maturze:DBTW, idealny sposób na nakręcenie sprzedaży:) Ale informacja robi wrażenie, chętnie przejdę wiedźmina jeszcze raz;)
 
Taka wersja mogła by kosztować 20 zł już ze wszystkim. Czyli płyta/płyty, zależnie jak płyta z muzyką była by zgrana(mp3, czy audio
 
Qrcze nic nie wspomnieli o poziomie trudności i zbalansowaniu zysków z kościanego pokera, a to chyba dwie rzeczy, które mocno zaniżały przyjemność z gry. Osobiście uważam, że mogliby też trochę bestiariusz urozmaicić skoro robią "remont generalny" - jedna MANTIKORA by nie zawadziła :)
 
Iwona said:
Zwłaszcza, że sam d'jinni będzie na płycie DVD, a rozszerzenia i poprawki? Ile to GB do ściągania? Zwłaszcza, że serwery CDP ma za słabe...
Nie do końca rozumiem. Jakie GB? Sądzę, że patch+Djinni+dodatki (które będą zawierały tylko po kilka misji) zajmą góra 700MB
Iwona said:
Jasne, powinniście wystawić to jako rozszerzenie do ściągnięcia a nie do sprzedaży bo to jest po prostu naciąganie graczy na dobrym tytule i tyle. Pewnie polepszajcie grafikę itd. tylko dajcie znać graczom, że wymagania skoczą w górę pewnie dwu krotnie i zrobi się z tego Gothic 3 a przecież Wiedźmin miał mieć małe wymagania. Moim zdaniem to będzie kicha i tyle każdy to kupi zainstaluje i pewnie mu się gra nie odpali bo zaczną się bugi, błędy itd. Zresztą po G3 można się wszystkiego spodziewać.
Znowu to czarnowidztwo.JA tam się bardzo cieszę. Nie sądziłem, że REDzi się na coś takiego zdobędą. Mam na myśli te radykalne poprawki.
 
LCJVITO said:
Qrcze nic nie wspomnieli o poziomie trudności i zbalansowaniu zysków z kościanego pokera, a to chyba dwie rzeczy, które mocno zaniżały przyjemność z gry. Osobiście uważam, że mogliby też trochę bestiariusz urozmaicić skoro robią "remont generalny" - jedna MANTIKORA by nie zawadziła :)
Wspomnieli o "Improved AI for Dice Poker mini-game"
 
Wydaje mi sie ze z tekstu ogloszenia wynika iz:1. Nowa "Wersja rozszezona" bedzie zawierac poprawki techniczne, dodatki bonusowe + to co juz bylo w rozszerzonej wersji 1.0 (nie mylic z kolekcjonerska)2. Uaktualnienia techniczne oraz pakiet modow bedzie do sciagniecia dla bierzacych zarejestrowanych uzytkownikow wersji 1.03. Nowa "wersja rozszezona" bedzie skierowana do uzytkownikow ktorzy nie przekonali sie do zakupu wersji 1.0Tak czy siak pomimo tego ze posiadam juz wersje 1.0 w zaleznosci od zawartosci nowego opakowania bede rozwazac kupno nowej wersji...gdyby dorzucili jakis fajny gadzet albo najlepiej gdyby bylo dostepne ladnie wydane uaktualnienie bez papierowych przewodnikow map itp(to co juz bylo w rozszezonej wersji 1.0) ale za to z jakims gadzetem + nowa zawartosc na krazkach to zamawiam w ciemno :)
 
Top Bottom