Najlepsza piosenka z Soundtracku

+
Najlepsza piosenka z Soundtracku

Witam.Soundtrack jest bez wątpienia świetny i chyba każdy się ze mną zgodzi. Tym bardziej trudno wybrać najlepszy jego utwór. Mimo wszystko rozpoczynam ankietę i ciekawi mnie jakie będą wyniki. Sam zagłosuję jak się zastanowię :D.Edit: Jak na razie głosuję na River of Life
 
Najlepszą i zdecydowanie wyglądającą na sztandarową piosenkę sountracku jest kawałek który leci w Credits'ach. Niestety sztandarową piosenką nie jest gdyż nie ma go w ogóle na płycie , liczę na to ,że jest gdzieś dostępny , ale jak na razie nie doczekałem się odpowiedzi od RED'ów ;]
 
rzeczywiście kilku wcześniej udostępnionych utworów nie ma na płycie, np 'Clash of the Stunts'. Z tych obecnych to jestem podobnego zdania co Keth, chociaż muszę przyznać że wybór jest niezwykle trudny
 
kawalek z creditsów rządzi :D jak dla mnie to takie Iron Maiden w słowiańskiej oprawie(może to bluźnierstwo dla fanów Ironów, sam nim jestem, ale rzeczywiscie gitarki trochę przypominają mi spokojniejsze kawałki Żelaznej Dziewicy :))
 
Faktycznie w tym folderze jest ten utwór... Ale zawartość tego folderu mnie zniszczyła :D. Tyle różnych dźwięków w .wav, np. mucząca krowa :D.Tavern at the End of World też jest niezła, btw.
 
Rzeczywiście, nie przeszukałem dokładnie tego folderu :) Kawałek nazywa się "Believe", jakby komuś nie chciało się szukać.
 
Mógłby mi ktoś powiedzieć czy przegrywając utwory z płyty na dysk twardy i używając ich tylko dla własnej przyjemności ;), łamię prawo?? Mi się wydaje, że nie, ale wolę się zapytać ;D
 
Galhard said:
Mógłby mi ktoś powiedzieć czy przegrywając utwory z płyty na dysk twardy i używając ich tylko dla własnej przyjemności ;), łamię prawo?? Mi się wydaje, że nie, ale wolę się zapytać ;D
Nie musisz się martwić. To legalne i akceptowalne.pozdrawiam...
 
Goreface said:
Ok, ale nie ma na soundtracku np numeru "Golem" WTF?
Wiele utworow wystepujacych w grze nie znalazlo sie na soundtracku. Wynika to z prostego faktu, ze w grze jest ponad 3 godziny muzyki a na plyte audio wchodzi tylko 74 min. Zatem na soundtrack wybralismy tylko te utwory, ktore sa naszym zdaniem najciekawsze i milo sie ich slucha rowniez poza gra.Tak jak ktos juz wspomnial na forum mozesz wejsc do katalogu music i tam znajdziesz wszystkie wystepujace w grze utwory (w tym wspominany golem).
 
Scorpik said:
Scorpik said:
Ok, ale nie ma na soundtracku np numeru "Golem" WTF?
Wiele utworow wystepujacych w grze nie znalazlo sie na soundtracku. Wynika to z prostego faktu, ze w grze jest ponad 3 godziny muzyki a na plyte audio wchodzi tylko 74 min. Zatem na soundtrack wybralismy tylko te utwory, ktore sa naszym zdaniem najciekawsze i milo sie ich slucha rowniez poza gra.Tak jak ktos juz wspomnial na forum mozesz wejsc do katalogu music i tam znajdziesz wszystkie wystepujace w grze utwory (w tym wspominany golem).
moim zdaniem dobór utworów do soundtracku(soundtracka?)jest wyśmienity, każdy znajdzie tu coś dla siebie, a 'Belive' to mistzrostwo świata, świetnu utwór, słowo arycydzieło jest zbyt mało wartościowe aby go określić
 
Muszę również przyznać, że "believe" jest po prostu cudo. W ogóle fajnie, że te wszystkie kawałki można normalnie odsłuchać. Wielkie brawa dla pana Błaszczaka i pana Skorupy "Skorpika"
 
Nieeee! Ja chcę płytę z muzyką inspirowaną Wiedźminem! A do Empiku daleko! Nieeee!Ech, jest mała szansa, że udostępni ktoś utwór "Believe"? Czy to łamie prawo? :p
 
Top Bottom