Najlepszy Akt - Ankieta

+
Akt IV jest przepiękny, osobiście najbardziej podoba mi się brzeg. W każde wakacje wyjeżdżam nad jezioro i zdarza się, że widok wygenerowany przez silnik gry jest wyśmienitą imitacją tego co widzę w rzeczywistości . Górę bierze sentyment do polskich jezior…
 
Nie będę oryginalna - uwielbiam Akt IV. Genialny klimat, muzyka, lokacje (zwłaszcza Brzeg), ciekawe questy, Berengar i oczywiście brak Salamander :) Szkoda tylko, że jest taki krótki. Bardzo lubię też Epilog i Akt III oraz końcówkę Aktu V (głównie walki ze Strzygą i Azarem).
 
Moim zdaniem Akt I posiadał swoisty klimat. Problemy podgrodzia, świetne lokacje (choćby lokalnej karczmy) emanowało tym za co gracze chwalą Wiedźmina pierwszego - słowiański klimat.
 
Mi się podobał Akt2 był najdłuższy i pełen zwrotów akcji np Javed podszywający się pod detektywa
 
rafal12322 said:
Jak dla mnie IV akt, jest w swego rodzaju odskocznią od głównego wątku gry i ma niesamowity klimat :)
Nom też mi sie podobało to ze nie trzeba było ścigać javeda i oderwać sie od tych problemów ale potem chciałem wracać do wyzimy
 
Zdecydowanie akt IV. Idealny czas na przygotowanie się i odprężenie się przed ostateczną rozgrywką z Javedem. Bardzo przyjemne zadania, ten akt najbardziej zapadł mi w pamięć :)
 
Nie ma wątpliwości że najlepszy jest akt IV ! Kurcze tam to była prawdziwa magia po prostu. Te lokacji ta muzyka coś niesamowitego. W wiosce (też na grobli) leciał jeden z najlepszych soundtracków.
http://www.youtube.com/watch?v=sKv0rtgI7mw
Pamiętacie ;) ?
 
Najlepszy moim zdaniem jest jest V. ponieważ cały czas jest Akcja. ale zaraz potem 2. jest długi, i ma ciekawe rozwiąznia jak napisał kolega wyżej. Azar podszywajacy się za Raymonda
 
Łatwiej byłoby mi zdecydować, który podoba mi się najmniej...

W każdym razie, zagłosowałem a 3 Rozdział, bo:

- jest najbardziej rozbudowany zarówno pod względem zadań, jak i lokacji i NPC,
- lubię scenerie "średniowiecznego" miasta,
- posiada najtrudniejszego do zabicia w bezpośredniej walce bossa, czyli Królową Kikimor,
- ma dwie, z trzech (moim zdaniem) najładniej zrobionych damskich postaci w grze.

Z pozostałych wyróżniam jeszcze Epilog - najlepsza sceneria, IV Rozdział - de facto cały złożony z pobocznych zadań + trzecia najładniej zrobiona damska postać;)
A najmniej, zdecydowanie, podobał mi się Rozdział I - nawet mniej niż samouczkowy Prolog.
 
Akt I Ujął mnie tak urodą swą
Że zaciągnąłem się :p

Naprawdę najfajniejszy klimat moim zdaniem - taki "słowiański", wybrzerza rzeki rojące się od utopców, krypty pełne Ghuli i nawiedzające przedmieścia upiorne psy. A no i Vesna Hood :) po prostu miał w sobie największą dawke tego za co pokochałem wiedźmina (no i nie było zakonników którzy wkurzaja przez całą reszte gry).
 
Zagłosowałem na akt IV.
Zdecydowanie najbardziej Klimatyczny. Wieśniacy, którym Południce nie dają spokojnie pracować w polu, a w nocy aż strach zbliżyć się do zjurnowanego młyna rojącego się od Zjadarek, Północic. Wioska, w której spokojne życie wiodą wieśniacy, a jedynym ich problemem są przeszkadzające w pracy Skrzaty. Brzeg, nad który chcę przyjść się wieczorem ujrzeć piękny zachód słońca. Porozmawiać z urokliwą najadą oraz odwiedźić starych znajomych elfów, a to wszystko pieczętowane znakomitym Soundtrackiem. Ścieżka Dźwiękowa w IV akcie była wspaniała. Zarówno w Odmętach jak i we wszystkich lokacjach Soundtrack na polach sprawił, że czułem ciarki na plecach chodząc nocą bez pochodni był on niezwykle klimatyczny( Taki sam był w Akcie I również nocą). Natomiast w Wiosce był on spokojny oraz kojący bezsprzecznie jeden z najlepszych jakie słyszałem w grach. Soundtrack nad Brzegiem za dnia, jak i nocą był wspaniały, o zachodzie słońca wsłuchując się w niego, i oglądając niknące nad jeziorem Słońce uczynił, że cała lokacja aż pulsowała Słowiańską duszą. Liczne nawiązania do powieści naszych poetów (Motyw Śióstr). No i chciałbym zaznaczyć, że ekrany wczytywania bardzo przypadły mi do gustu Np. Brzegu, Pól. Podsumowując, Akt IV był zdecydowanie najbardziej klimatyczny(zaraz po Akcie I) potwory, które nie biorą się z niczego za każdym z nich stoi zło, morderstwo. Liczne przesądy, które bardzo tak bardzo wpadły w mój gust Skrzaty, opowieści starszych ludzi etc.
 
Zagłosowałem na II Akt,ponieważ jest taki według mnie wciągający jest dużo misji i jest duża mordobitka xD
 
Top Bottom