SOLVED Nie można otworzyć beczek

+
Nie można otworzyć beczek

Witam , mam taki problem , otóż nie mogę otworzyć beczek ( mam już ich 3 ) , gdy próbuję to zrobić wyskakuje komunikat : Nieznany błąd , prosimy skontaktować się z pomocą techniczną. Help me.
 
n4p0l30n;n7527110 said:
Witam , mam taki problem , otóż nie mogę otworzyć beczek ( mam już ich 3 ) , gdy próbuję to zrobić wyskakuje komunikat : Nieznany błąd , prosimy skontaktować się z pomocą techniczną. Help me.

A próbowałeś się skontaktować z pomocą techniczną jak mówi komunikat?
 
Yakin;n7527310 said:
A próbowałeś się skontaktować z pomocą techniczną jak mówi komunikat?

Nie , jak to zrobić ?

EDIT: Już to zrobiłem korzystają z formularza , thx
 
Last edited:
n4p0l30n Jak będziesz miał odpowiedź od Pomocy Technicznej to napisz co trzeba zrobić bo mam ten sam problem.
 
I wiadomo już jak to rozwiązać? Też mam ten problem, a skoro został zgłoszony to nie chcę redom dodatkowo spamić. Jeśli ktoś zna rozwiązanie to proszę o umieszczenie go tutaj :)
 
Zawsze można spróbować zrestartować grę. Sam tak czasem robię ( gdy pojawi się jakiś błąd) i zawsze pomaga. To mój subiektywy komentarz i zdaję sobie sprawę, że u nie każdego ten sposób zadziała.
 
Devestor;n7533990 said:
Zawsze można spróbować zrestartować grę. Sam tak czasem robię ( gdy pojawi się jakiś błąd) i zawsze pomaga. To mój subiektywy komentarz i zdaję sobie sprawę, że u nie każdego ten sposób zadziała.

Też zawsze to robię, niestety w tym wypadku nie pomogło
 
Witam , w odpowiedzi mail od techników miałem im wysłać logi i wysłałem i cisza. Osobiści proponuje aby osoba która ma ten sam problem , pisała do supportu o pomoc , może przyspieszą naprawę tego fix'u. Na mnie czeka już 6 beczek , pewnie było by więcej ale bez sensu jest teraz grać. Mam 5 lev a cześto dostaje przeciwnika np 20 lev lub więcej.
 
n4p0l30n Jeżeli liczysz że wyślesz informację o błędzie i nagle mistycznie znajdzie się na niego odpowiedź to przykro mi ale jesteś w błędzie. Naprawianie błędów trwa i od tego właśnie jest zamknięta beta. Co do "nie ma sensu grać" to szczerze nie rozumiem. Gra się w jakąś grę bo sprawia nam radość/satysfakcję. Jeżeli Gwint Ci jej nie sprawia to faktycznie nie ma sensu w niego grać ale nie specjalnie rozumiem co mają do tego skrzynki. 6 tak przy okazji da się wbić w 2 dni (z nagrodami za gry rankingowe nawet w 1). Nie jest to w żadnym wypadku duża liczba.
 
MajekX Ale jeśli nie jesteś wstanie żadnej beczki otworzyć to grasz cały czas na startowych taliach, a to już jest czysty masochizm. Teoretycznie można jeszcze jechać na tworzeniu kart za fragmenty, ale szybko w ten sposób kart się nie pozyska. Ja każdym razie w pełni rozumiem niechęć do gry w momencie kiedy pozyskiwanie nowych kart jest bardzo mocno ograniczone przez taki błąd jak ten.
 
Spróbuj przeinstalować Gwinta albo zaktualizuj service pack 1 do Windowsa (jest potrzebny do działania gry). Na razie takie jeszcze opcje przyszły mi do głowy.
 
Oczywiście że nie naprawią , jak wydadzą patch ( kiedyś tam ) to załatają ten fix :D przy obecnej sytuacji gra nie ma sensu , żadna sztuka dostać przeciwnika wiele poziomów wyżej z lepszymi kartami i przegrywać , zwłaszcza z Scoia'tael które mnożą karty jak króliki :D
 

Guest 3992060

Guest
Na twoim miejscu grałbym wszystko na jedną rundę zamiast starać się wygrać mecz, wtedy 6 potyczek dziennie = pasek = beczka + bonusy za gg. Ewentualnie 18 rozgrywek jeśli masz cierpliwość. Wtedy jak naprawią błąd, otworzysz sobie kilkadziesiąt beczek i sklecisz już jakąś przyzwoita talię.
 
Top Bottom