Nocna premiera 16.04 – atrakcje dla wszystkich fanów Wiedźmina!

+
Wallace said:
Uwaga, wraz z ser-kiem organizujemy nocną premierę Wiedźmina w Jastrzębiu. Będzie fajnie, obiecuję :p
Zapomniałeś, że jest jeszcze Jaroo xD W dwójkę ciężko ogarnąć, w 3 już lepiej :p
 
Wallace said:
Uwaga, wraz z ser-kiem organizujemy nocną premierę Wiedźmina w Jastrzębiu. Będzie fajnie, obiecuję :p

Czyli jak połowa uczestników nie przyjdzie, to zostaniesz sam? :p


Wallace said:
Hmm... Miejsce na podłodze + kawa rano? :p


Eee, to podziękuję :p
 
Zduńska Wola też nie odbiega od Wrocławia, Malborka czy Warszawy :) Może się wybiorę... taki szmat drogi po spotkanie z Redami i plakat :D
 
Keth said:
Czyli jak połowa uczestników nie przyjdzie, to zostaniesz sam? :p

Eeee, czekaj muszę policzyć ... no tak. Uwaga sam sobie organizuję NOCNĄ PREMIERĘ! Najpierw serial, potem film, a potem wizyta na oddziale zamkniętym :p
 
Keth said:
Eee, to podziękuję :p

Teraz mi smutno. :p

Keth said:
Eeee, czekaj muszę policzyć ... no tak. Uwaga sam sobie organizuję NOCNĄ PREMIERĘ! Najpierw serial, potem film, a potem wizyta na oddziale zamkniętym :p

Łolesie, może zainstaluję tego koszmarka skype'a i chociaż wzniesiemy razem onlajnowy toast za Twoje zdrowie psychiczne? XD
 
norolim1 said:
Tylko dlaczego na 5 dni przed premierą w internecie o Wiedźminie 2 cicho? Nikt nic nie wie, żadnej kampanii promocyjnej, na największych amerykańskich stronach branżowych nie ma żadnych materiałów promocyjnych (na europejskich zresztą też cisza). Czyżby REDzi doszli do wniosku, że gra sama się sprzeda, bez promocji?
Mam nadzieję, że przynajmniej tym razem wysłaliście GameSpot i innym kopię gry z wyprzedzeniem i nie będzie trzeba czekać na recenzje tydzień; bo w przypadku wersji PCtowej recenzenci zdaje się musieli czekać do premiery, żeby grę kupić i zrecenzować...

Reklamy są. Nie na taką skalę jak mogą sobie pozwolić najwięksi z branży, ale są. Na GamesRader jest nawet specjalna podstrona poświęcona Wiedźminowi 2 - http://www.gamesradar.com/xbox-360/the-witcher-2-assassins-of-kings/

W tej chwili moje oczy widzą reklamę na official xbox magazine - http://www.oxmonline.com/. A na GameSpocie co prawda teraz raczej żadnej reklamy W2 nie ma, ale to nie znaczy, że ich wcześniej nie było, bo były. Raz nawet zrobiłem im screena - http://imageshack.us/photo/my-images/576/witcherbaner.jpg/

Zapewne więcej reklam będzie w przyszłym tygodniu. Na premierze gry.
 
ser-ek said:
A tak na serio, to przydałaby się czasem jakaś impreza z REDami w Katowicach xD

Też tak myślę. Nie chcę wywoływać tu żadnej wojny, ale według mnie Katowice (jak i Śląsk) są dyskryminowane. Zaplecze jest, miasto też wyładniało, a ludzie nadal myślą, że po zmroku trzeba uważać, żeby cie górnik nie wciągnął pod ziemię. Przecież Empik w Silesii jest bardzo ładny i przestronny. W sam raz do takich imprez. Nawet Sapkowski tam kiedyś zawitał.
 
Wallace said:
Nie chcę wywoływać tu żadnej wojny, ale według mnie Katowice (jak i Śląsk) są dyskryminowane.
Nie chcę wywoływać żadnej wojny, ale racz łaskawie zauważyć, że Śląsk to również Wrocław. :p I tam również warto by wpaść.

Wallace said:
Przecież Empik w Silesii jest bardzo ładny i przestronny. W sam raz do takich imprez. Nawet Sapkowski tam kiedyś zawitał.
Nic dziwnego, że już więcej nie wrócił.
 
Vojtasass said:
Nie chcę wywoływać żadnej wojny, ale racz łaskawie zauważyć, że Śląsk to również Wrocław. :p I tam również warto by wpaść.

Wrocław też może być, a i Krakowem nie pogardzę ;) Wszędzie tam mam bliżej niż do W-wy.
 
Wallace said:
Wrocław też może być, a i Krakowem nie pogardzę ;) Wszędzie tam mam bliżej niż do W-wy.
Wallace, miękki jakiś jesteś. Ino Katowice się liczą :p Nie jakieś Krakowy i Wrocławie...
 
Keth said:
W Krakowie imprezy z REDem są często :p

Znaczy można Cię znaleźć imprezującego na mieście?:p Czy mówimy o jakiejś zorganizowanej akcji? ;)

Keth said:
Wallace, miękki jakiś jesteś. Ino Katowice się liczą :p Nie jakieś Krakowy i Wrocławie...

Spokojnie, najpierw Wrocław, potem Katowice, a na koniec i tak Jastrzębie będzie stolicą :D
 
Narzekacie, a do Warszawy jest tyle dobrych połączeń. Widzę iż bassiunia przygotowuje się już do sprzedawania noclegu na Euro 2012 ;) (teraz testując to na forumowiczach z poza stolicy).
 
Ale nie wszyscy mają czas by jechać do Warszawy xD A do Katowic byłoby dużo szybciej :p No i czemu mamy być gorsi od Was? ;P
 
Katowice to takie miasto na drugiej półkuli, przynajmniej dla mnie. Żal ściska mi... serce, nie dam rady przyjechać, a tak bardzo bym chciała. Dlatego liczę na to, że będą jakieś porządne zdjęcia i filmik z tego wydarzenia. Popatrzę sobie na szczęście innych i zapłaczę cicho, że mnie taka impreza ominęła.
 
Erynia said:
Katowice to takie miasto na drugiej półkuli, przynajmniej dla mnie. Żal ściska mi... serce, nie dam rady przyjechać, a tak bardzo bym chciała. Dlatego liczę na to, że będą jakieś porządne zdjęcia i filmik z tego wydarzenia. Popatrzę sobie na szczęście innych i zapłaczę cicho, że mnie taka impreza ominęła.
No, ale premiera jest w Wawie nie? Więc o co chodzi? :p
 
IwaN said:
Narzekacie, a do Warszawy jest tyle dobrych połączeń. Widzę iż bassiunia przygotowuje się już do sprzedawania noclegu na Euro 2012 ;) (teraz testując to na forumowiczach z poza stolicy).

Na EURO wyprzedany już nawet zewnętrzny parapet na oknie. XD

@ser-ek
Czekaj no czekaj, znaczy, do Warszawy za daleko a w drugą stronę blisko? Znaczy co, macie lądowisko balonów?
 
Ja tu widzę silne lobby śląskie :). Niestety proponujecie miasta na drugim końcu Polski. Jako mieszkaniec Pomorza Środkowego optowałbym bardziej za Gdańskiem lub Szczecinem, i tak kawałek drogi bym miał ale byłoby zdecydowanie bliżej niż do Katowic.
 
Top Bottom