Nocna premiera 16.04 – atrakcje dla wszystkich fanów Wiedźmina!

+
vardo1 said:
Ja tu widzę silne lobby śląskie :). Niestety proponujecie miasta na drugim końcu Polski. Jako mieszkaniec Pomorza Środkowego optowałbym bardziej za Gdańskiem lub Szczecinem, i tak kawałek drogi bym miał ale byłoby zdecydowanie bliżej niż do Katowic.

Redzi powinni wyruszyć w Tour de Pologne promując Wieśka ;P
 
vardo1 said:
Ja tu widzę silne lobby śląskie :). Niestety proponujecie miasta na drugim końcu Polski. Jako mieszkaniec Pomorza Środkowego optowałbym bardziej za Gdańskiem lub Szczecinem, i tak kawałek drogi bym miał ale byłoby zdecydowanie bliżej niż do Katowic.

Popieram. Wprawdzie do Trójmiasta dalej mi niż do Katowic, ale jest tam Morze. :D Tylko poproszę letnią imprezę REDowo-Wiedźmińską. ;)

@GodLikes
Objazdowy cyrk? REDzi w charakterze konferansjerów. A wyrywający sobie z gardeł koszulki fani będą główną atrakcją dla autochtonów.
 
bassiunia said:
Popieram. Wprawdzie do Trójmiasta dalej mi niż do Katowic, ale jest tam Morze. :D Tylko poproszę letnią imprezę REDowo-Wiedźmińską. ;)

Morze jak dla mnie wielką atrakcją nie jest biorąc pod uwagę to, że mam do niego gdzieś 1.5 km. :p Ale zrobić letni wiedźmiński konwent gdzieś na północy to nie jest głupi pomysł ;)
 
@Bassiunia
Raczej spokojni wiedźmini, przemierzający kraj bez stosów, szukający dzieci-niespodzianek wśród natłoku rozszalałych hord fanów :D
 
To ja spytam o coś innego... Co się stało z tym cyklem trailerów który przedstawiał ważne postacie? Po niedzieli premiera a na razie przedstawiliście Le... tfu.. królobójcę.
 
mieszkam na pomorskim zadupiu, gdzie ptaki latają do góry brzuchami bo tu się nawet srać nie opłaca.
dlatego dajcie mi na otarcie łez ten piękny łeb wilka w rozdzielczości 1366x768
 
W Wrocku najlepiej . Odzwiedzicie mnie (Za koszulke z Wiedzmina ;P). Dam wam coś do żarcia ( To już za Wiedzmina na Xboxa + Xbox 360 xD). No i oczywiście zabawa u mnie . Z tym małym żarcikiem pozdrawiam ^^
 
Drodzy REDzi, jeśli będziecie urządzać coś w Krakowie to proszę tylko NIE w eMpiku na Rynku.
W zeszłym roku w maju byłem tam na premierze. Straszna kicha. Tłum ludzi a i tak dla wszystkich nie było miejsca.
Do tego jeden ekran, na którym pierwszy rząd ludzi i może parę osób z drugiego widziało cokolwiek
 
robert70r said:
:p Kawa musi być bardzo mocna - na podłodze żle się śpi.

Jestem nałogowcem. Z całą pewnością będzie mocna. ;) Człowiek do życia potrzebuje w końcu dwóch rzeczy - komputera i ekspresu do kawy.
 
Hmm, a ja myślałem że tlenu i wody:). Znów czegoś nowego się dowiedziałem. No coż, człowiek się całe życie uczy, a i tak głupi umiera.
Szkoda, że impreza jest w stolicy, za daleko coby się wybrać
 
maciekw said:
Sukuby? Super
Rycerze? Nieźle
REDzi? No wiadomo, super

Ale przy tym to wszystko traci na atrakcyjności:


Jejku jej, proszę zróbcie w końcu online sklep z gadżetami i pozwólcie mi oddać wam wszystkie moje oszczędności ;).

A tu przód tej bluzy. Model chyba opił się wiedźmińskich eliksirów :D Gdyby ktoś jeszcze nie widział to na facebook'u CD Projektu trwa konkurs, w którym można wygrać właśnie tą bluzę i inne nagrody, jednak na razie nie zdradzili cóż to takiego.
 
Właśnie. Trzeba więc zakasać rękawy.

Zna się ktoś na igle i nitce? To ja poproszę jedną bluzę dla mnie. XD
 
Redzi, po premierze na klocka, jak emocje już nieco opadną, poważnie pomyślcie nad tym sklepikiem - macie zbyt zapewniony. :)


@ Rissana na wysokości

Dzięki za cynk.
 
Czyli będzie można pobrać update'a na PC 16.04 ???A pudełkowa ER na PC zawiera te same elementy co ta pierwsza
 
Top Bottom