Nocna premiera 16.04 – atrakcje dla wszystkich fanów Wiedźmina!

+
Twórcy w komplecie. Ciekawe pytania nie padły.


Kolejka po losy. Jak w PRL, jak się nie wepchniesz na początek, nie dostaniesz.


Zdjęcie z serii "A dla znajomego siostry brata mogę?" lub dorwij ile się da.


Portal
 
Mam plakat z podpisem Masos'a (bez suchara, niestety) a że znam go choć z forum to się cieszę. Jest też drugi podpis, nie wiem czyj ale też się cieszę, radości nigdy za wiele.
Na szansę w loterii się nie załapałem bo losów zabrakło (Bassiunia zabrała ostatnie (no, może przedostatnie czy coś około tego)) ale i tak się cieszę.
Niewiele się nowego dowiedziałem, niewiele nowego zobaczyłem ale i tak cieszę się, że byłem.
Taki dziś w nocy radosny jestem. Może dlatego bo patcha nie próbuję instalować :)
 
MM360 said:
@IwaN Widzę, że trafił Ci się plakat z moim podpisemxD

No to czuję, że muszę tą cenę na Allegro podnieść ;).

Poniżej kilka fotek sprzed wejścia (pstrykane komórką):





 
Garram said:
Na szansę w loterii się nie załapałem bo losów zabrakło (Bassiunia zabrała ostatnie (no, może przedostatnie czy coś około tego)) ale i tak się cieszę.

Oczywiście, wszystko to moja wina. :p Poza tym, to był uczciwy pojedynek na rękę, ale nie żadne "zabrała". XD

Gigantyczna czarodziejka i trefniś:



I panowie z mieczykami. Mieli tak śliską scenę, że aż dziwne, że żadnemu nic się nie stało. O.O





 
bassiunia said:
I panowie z mieczykami. Mieli tak śliską scenę, że aż dziwne, że żadnemu nic się nie stało. O.O

No, panowie na scenie w pewnym momencie niemal się nie pozabijali ;) ...
 
Na stronie ppe.pl jest relacja z filmikami
http://www.ppe.pl/news-15056-Nocna_premiera_Wiedzmina_2__fotorelacja.html
 
A oto co ja zdobyłem na premierze



Od góry:<br />Adam Badowski,<br />Marcin Iwiński,<br />Adam Kiciński,<br />Tomek Bagiński.
 
Top Bottom