Jobs Support Register

Nowa Gra Plus - pytania, porady, komentarze

+

HuntMocy

Moderator
Tylko przez zapis. Cała idea Nowej Gry Plus polega na tym że zaczynasz nową przygodę postacią, którą ją ukończyłeś.

pawel_ko5

Poser
Witam.

Prosiłbym o poradę graczy, którzy ukończyli grę i próbowali NG+.

Niedawno zakończyłem przygodę z podstawką. Po zakończeniu zakupiłem dwa dodatki (Serca z kamienia oraz Krew i wino). Generalnie gra wywarła na mnie bardzo duże wrażenie i z ogromną ochotą przejdę ją jeszcze raz z dodatkami.

Mam teraz dylemat czy zagrać od nowa tj. zupełnie od zera z tymi dwoma dodatkami czy w NG+ z dodatkami? Jak radzicie?

Pozdrawiam

Jawla

CyberPsycho
czy zagrać od nowa tj. zupełnie od zera z tymi dwoma dodatkami czy w NG+ z dodatkami?
Teoretycznie wyjdzie ci na jedno i to samo. Osobiście proponowałbym za dodatki wziąć się teraz a na NG+ zobaczyć co się stanie, jeśli podejmiesz inne wybory.

whitewarrior.194

CyberPsycho
Witam.

Prosiłbym o poradę graczy, którzy ukończyli grę i próbowali NG+.

Niedawno zakończyłem przygodę z podstawką. Po zakończeniu zakupiłem dwa dodatki (Serca z kamienia oraz Krew i wino). Generalnie gra wywarła na mnie bardzo duże wrażenie i z ogromną ochotą przejdę ją jeszcze raz z dodatkami.

Mam teraz dylemat czy zagrać od nowa tj. zupełnie od zera z tymi dwoma dodatkami czy w NG+ z dodatkami? Jak radzicie?

Pozdrawiam
Jedź dodatki po skończeniu gry. Jak skończysz jeden dodatek to dopiero zacznij następny. Dopiero później zrób NG+.

Kipson

Junior Member
Nowa gra + czy Nowa gra bez + ? 28.03.2017

Witajcie,
Chciałbym ponownie przeżyć przygodę z Wiedźminem 3 i mam zagwozdkę... Nowa gra + czy bez +...
Ludzie krytycznie podchodzą do "Nowej gry +" ( z tego co widzę w Internecie ) i chciałbym się dowiedzieć czy jest aż tak źle ( bilans i te sprawy).
Co wy sądzicie o tym trybie? Warto?, a może lepiej wszystko zacząć od nowa?... Proszę o wasze zdanie na ten temat.
Pozdrawiam

Jawla

CyberPsycho
Kipson;n8244510 said:
Jeśli zależy ci na rynsztunku Mantikory bez kolczugi, to nie warto. No ogólnie to, na moje, nawet warto, bo nie zaczynasz gry z początkowym sprzętem, tylko Geralt jakoś wygląda. Poziomy się skalują - raz lepiej, raz gorzej, ale przecież i w normalnej grze masz burdel z poziomami czasami. Moim zdaniem warto, no chyba że jesteś fanem Mantikory bez kolczugi, ale to można chyba modami naprawić.

XMirekPLX

Junior Member
Witam
Mam do was pare pytań.
1.Czy aby zacząć dodatek "serce z kamienia" na NG+ musze mieć wbity 60 poziom?
2.Oraz czy po ukończeniu dzikiego gonu na NG+ mogę od razu zagrać NG+ w dodatku serca z kamienia?

Jawla

CyberPsycho
XMirekPLX;n8354660 said:
1.Czy aby zacząć dodatek "serce z kamienia" na NG+ musze mieć wbity 60 poziom?
Nie musisz w ścisłym tego słowa znaczeniu, ale jeśli taki poziom jest sugerowany, to jednak tego lepiej się trzymać, ew. mieć co najwyżej 5 poziomów za mało (przy różnicy sześciu już się odpala czerwona czaszka, przez co nagle walka staje się masochizmem).
XMirekPLX;n8354660 said:
2.Oraz czy po ukończeniu dzikiego gonu na NG+ mogę od razu zagrać NG+ w dodatku serca z kamienia?
No zwyczajnie do dodatku podchodzisz tak jakbyś był na zwykłej grze - NG+ tylko podbija poziomy np. przeciwnikom, by było sens wbijanie ich Geraltem i tyle. Żadnego specjalnego sprzętu ani nic tego typu. Chyba że masz na myśli zaczęcie dodatku zdalnie, nie grając w podstawkę - tutaj z NG+ nie da się odpalić ani SzK, ani KiW.

ozzrell

Booster
Witam! Uparłem się zrobić 100% achievementów i na chwilę obecną brakuje mi dwóch (Even Odds przez niedopatrzenie) oraz Walked the path.

Pytanie:
Czy na NOWEJ GRZE PLUS i poziomie DROGA KU ZAGŁADZIE odblokuję osiągnięcie WALKED THE PATH (gog.com)?
Czy na wspomnianym poziomie mogę sejwować i wczytywać sejwy? Czy jest tak jak w dwójce - jeśli padnę to kaplica i od nowa?

ozzrell

Booster
dzięki Szincza za info - gram na NG+ i najwyższym poziomie trudności - to uczucie gdy utopiec ma 61lvl i potrafi zabić jednym ciosem :)

HDbeasted

Tourist
Zartujesz, prawda? Akurat potworki nizsze na ng+ zadaja malo obrazen, za to ludzie maja ciebie na hita. To ten slynny balans cdp. Jeszcze z aerondightem to potworki sa latwe. No i ktos mowil, ze granie ciri bylo trudne na ng+. Ja gram ng+ death march skalowanie on i w etapie u juniora jego ludzie zadawali mi tak malo dmg, ze trzeva bylo 3 hitow, aby mi pasek zdrowia sie zmniejszyl.

burza1982

Tourist
Nową Grę Plus czas zacząć.
Wiadmo już kiedy będzie patch do PS4 Pro? Tydzień temu powiedziano, że za kilka dni. Jest szansa, że będzie w tym tygodniu czy te kilka dni to były tylko takie ogólnikowe a znaczyło - w najbliższym czasie :)

Last edited:

Cailan94

Tourist
Hej mam pytanie. Chciałbym zagrać ponownie w Wiedźmina 3 ale mam dylemat. Chciałem zagrać na najtrudniejszym poziomie ale nie wiem czy dać nową gre + czy zwyczajnie od nowa ;p Nie wiem co będzie ciekawsze. Na ostatnim zapisie miałem już 48 lvl i zbroje mantikory. Nie wiem czy nie będe miał za łatwo na ng+. Poradzicie coś ?

HDbeasted

Tourist
Dajesz na ng+, możesz pobawić się buildami, odblokujesz wszystkie mutacje i będziesz miał kasę na każdą zbroję. Na ng+ jest względnie łatwo, np. ze zbroja kota, euforią i aerondightem pokonałem imleritha na kilka hitów. Jedynie walki ciri są trudne, gdyż ona zadaje mało dmg, a sama jest na pare hitow.

HarpPL

Junior Member
Pytanie o tryb Nowa Gra Plus

Witam serdecznie,

Przeszedłem Wiedźmina 3 dwukrotnie na PS4, a teraz chciałbym zagrać na PC. Nie chcę od nowa rozwijać postaci i wszystkiego zbierać, stąd moje pytanie. Chciałbym stworzyć Geralta od razu na 34. poziomie doświadczenia i rozpocząć grę w DLC (obojętnie które jako pierwsze), a następnie po ich ukończeniu zacząć wersję podstawową od razu w trybie NG+. Czy jest to możliwe?

Pozdrawiam,

kutako123

Junior Member
Witam.
Mam pytanie czy jest możliwość skasowania schematów na mikstury, oleje,petardy itd...
Chciałbym zacząć nową gre + z czystym ekwipunkiem.