Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Gower said:
@November
A od kiedy to strona i forum Wiedźmina znajduje się na polskich serwerach? Odkąd pamiętam, wszytko siedzi we Francji:p

Obsługują go Polacy jednak, chyba że się mylę, a twoje czepianie ma tyle sensu, co twierdzenie że można olać język ojczysty bo procesor w serwerze jest z Malezji, nie masz poczucia godności narodowej? Twój problem, ja bym sobie jednak życzył żeby w Polsce, o Polskiej grze, na forum dla Polaków był język Polski.
 
@Up
O, to z tego, że napisałeś nieprawdziwą informację, przechodzimy do mojego poczucia "godności narodowej" (chętnie bym się dowiedział, co to jest, tak przy okazji)? Nieźle, nieźle... Zastanów się może, zanim zaczniesz wygadywać bzdury. Bo ja nigdzie nie napisałem, że nie zgadzam się z intencją Twojego posta.
 
Nie wiem czy było to już zgłaszane, ale np. w Ogólnej Dyskusji istnieje temat o nazwie "Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska". Obok nazwy tematu wyświetlana jest liczba stron: 1 a tymczasem posty zajmują już 3 strony w tym temacie... i to nie jest wyjątek :)
 
Karesh said:
Nie wiem czy było to już zgłaszane, ale np. w Ogólnej Dyskusji istnieje temat o nazwie "Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska". Obok nazwy tematu wyświetlana jest liczba stron: 1 a tymczasem posty zajmują już 3 strony w tym temacie... i to nie jest wyjątek :)
Nom, wszędzie tak jest. Normalnie pokazuje dopiero, gdy temat ma bodajże 5 lub 6 stron.
 
Mi przy pisaniu postów przeszkadza słowniczek. Mianowicie podkreśla jako błąd niektóre słowa, których nie powinien takie jak: Geralt, Yennefer, Temeria itd - czyli wszystkie nazwy z książek i gier. Rozumiem, że może to się zdarzyć w "MS łordzie", ale na tym forum nie powinno mieć to miejsca.
 
Nie wiem, jak w Twoim przypadku, ale u mnie pisownię sprawdza słownik firefox'a...

To przeglądarka odpowiada za sprawdzanie pisowni, nie forum.
 
wsad3a said:
Mi przy pisaniu postów przeszkadza słowniczek. Mianowicie podkreśla jako błąd niektóre słowa, których nie powinien takie jak: Geralt, Yennefer, Temeria itd - czyli wszystkie nazwy z książek i gier. Rozumiem, że może to się zdarzyć w "MS łordzie", ale na tym forum nie powinno mieć to miejsca.

A co ma piernik do wiatraka ? Słownik to masz w przeglądarce a nie na forum :) Siedzi w Twoim komputerze, forum nie ma i żadne nigdy nie miało słownika, może mieć co najwyżej listę słów zakazanych, czyli bluzgi ci wygwiazdkuje albo w ogóle posta odrzuci:)

EDIT
Vatt'ghern, ubiegłeś możesz skasować, pisałem jak wstawiłeś Swojego.
 
Vattghern said:
Nie wiem, jak w Twoim przypadku, ale u mnie pisownię sprawdza słownik firefox'a...

To przeglądarka odpowiada za sprawdzanie pisowni, nie forum.


Vattghern said:
A co ma piernik do wiatraka ? Słownik to masz w przeglądarce a nie na forum :) Siedzi w Twoim komputerze, forum nie ma i żadne nigdy nie miało słownika, może mieć co najwyżej listę słów zakazanych, czyli bluzgi ci wygwiazdkuje albo w ogóle posta odrzuci:)

EDIT
Vatt'ghern, ubiegłeś możesz skasować, pisałem jak wstawiłeś Swojego.
Racja zwracam honor :) Muszę w końcu wybrać jedną przeglądarkę...i zmodyfikować słowniczek...
 
Vattghern said:
Nie wiem, jak w Twoim przypadku, ale u mnie pisownię sprawdza słownik firefox'a...

To przeglądarka odpowiada za sprawdzanie pisowni, nie forum.
A na Mac'u czyli Safari nic nie sprawdza pisowni, co lepiej, każdy wyraz mam podkreślony jakby zawierał błędy :)
 
A ja bym proponował rozdzielić dział "Przygody i mody" na traktujący osobno W1 i W2 podobnie jak to jest z działem "Dyskusja o fabule i questach"
 
daraya said:
A ja bym proponował rozdzielić dział "Przygody i mody" na traktujący osobno W1 i W2 podobnie jak to jest z działem "Dyskusja o fabule i questach"

Chyba na dziś dzień to trochę bez sensu, bo przygód i modów do W2 po prostu nie ma i nie będzie dopóki REDzi nie oddadzą nowego DJinni, a wstawianie linków do Nexusa chyba nie wchodzi w grę?
Ale zgadzam się że powinien mieć zaznaczenie że dotyczy W1, bo jeszcze ktoś może pobrać "Wesele" i po próbie uruchomienia tego w W2, zgłaszać że nie działa :)
 
Mam wrażenie, że tło postów nie wyświetla się poprawnie w przeglądarce Safari na Mac OS. Pasek metalicznego gradientu od góry posta urywa się zaraz pod avatarem i zastępuje go zwykłe szare tło. Niestety nie jestem w stanie porównać wyświetlania strony na innym systemie.
 
Scani said:
Mam wrażenie, że tło postów nie wyświetla się poprawnie w przeglądarce Safari na Mac OS. Pasek metalicznego gradientu od góry posta urywa się zaraz pod avatarem i zastępuje go zwykłe szare tło. Niestety nie jestem w stanie porównać wyświetlania strony na innym systemie.

Printscreen?
 
Wiadomość, a zarazem prośba pomocy od kozieka (usera z poprzedniej wersji forum, który nie może dostać się na swoje konto).

Witam,
login: koziek
Występuje poniższy komunikat po próbie zalogowania się na nowe hasło (na stare się nie dało, sic!)
Wystąpił błąd
Przepraszamy, wystąpił błąd. Jeśli nie jesteś pewien jak używać funkcji lub nie wiesz dlaczego masz ten komunikat, spróbuj zobaczyć do plików pomocy aby uzyskać więcej informacji.


[#1000B] Nie masz uprawnień do oglądania forum.
Przydatne linki
Przywracanie zapomnianego hasła Zarejestruj nowe konto Nasza dokumentacja Skontaktuj się z administratorem Nawet wylogować się nie da, kliknąć w któryś z powyższych linków również, ciągle ten sam komunikat. Problem występuje zarówno w polskiej, jak i angielskiej wersji językowej forum. Próba założenia nowego konta również kończy się takim widokiem. Próbowane zarówno na FF 5.0 jak i na IE. System operacyjny: Windows 7. Brak w cache plików starego forum, gdyż system nie ma więcej niż miesiąc, więc nie może mieć ich mieć po prostu fizycznie. Ktoś mi zasugerował, iż problem może występować z powodu dużej liczy postów na forum (~3500) oraz licznych modyfikacji profilu w stylu 'odznak' czy 'punktów karmy'.
Byłbym wdzięczny za proste i bezproblemowe rozwiązanie, najlepiej ASAP.

pozdrawiam,
koziek
 
witam mam mały problem otuż przechdoze wiedzmina od nowa i po zdobyciu lvla nie moge przydzielić talentów do drzewka treningu klikam i nic sie nie dzieje prosze o pomoc czym to moze być spowodowane?
 
Nie wiem, czy to już było. Ale ja bym chciał wprowadzenia tych odznaczeń co było na starym forum (technolog, bohater, itp), fajnie to wyglądało a i był to jakiś tam sposób odróżnienia zasłużonych userów od reszty.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom