Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

+
Status
Not open for further replies.
Narsereg said:
Coś się Wam porąbało w wyświetlanej liczbie postów. Obcina ich ilość wszystkim o mniej więcej połowę.
O połowę? Mi ucina o jakieś 60% xD

A i przydałby się taki mały guziczek co zaznaczałby wszystkie działy jako przeczytane, bo nie chce mi się kolejno klikać na ikonki przy wszystkich ośmiu działach :)
 
A ja prosiłabym o taki sam guziczek przy działach dotyczących poszczególnych aktów. Trzeba po dacie sprawdzać, którego działu dotyczy wykrzyknik z głównej strony. :)
 
Cytuję Isengrima:
"Mógłbyś napisać do Ketha? Bo mi to forum dalej nie działa. Mam ten bug, który wszyscy mieli. Że po zalogowaniu nie da się nic zrobić, bo error jakiśtam jest."
Sądziłem, że ten problem rozwiązano już dawno, bo ja też go wcześniej doświadczałem.
 
Przydałoby się gdyby panel "ostatnio dodane" na stronie głównej wyświetlał tematy z ostatnio dodanymi postami a nie nowe tematy. Teraz np. z 10 wyświetlanych tematów 6 jest zamkniętych przez moderatorów. I na co komu zwracać na nie uwagę...?
 
Keth said:
Błąd z postami jest ponoć naprawiany ;)
Ta?? Na dzień dzisiejszy to widzę tylko pogorszenie problemu - już nawet w profilu mam źle wyświetlaną ilość postów xD Miałem coś o 1k więcej, niż pisze...
 
Poprawiło się przy postach + i -. Jest "głosuj na tak" i "głosuj na nie". Już nie mam duszy na ramieniu za każdym razem. :D Dzięki.
 
bassiunia said:
Poprawiło się przy postach + i -. Jest "głosuj na tak" i "głosuj na nie". Już nie mam duszy na ramieniu za każdym razem. :D Dzięki.
Tak średnio się przy postach poprawiło, bo właśnie zniknęło z mojego licznika ok 200 postów. :/
 
Już masz prawie 99 orenów, więc nie płacz;) Poza tym przez ten Twój PR, daje Ci orena za każdym razem jak widzę Twój post i przypominam sobie, że faktycznie miałeś ich sporo:p
 
Palimpsest said:
Już masz prawie 99 orenów, więc nie płacz;) Poza tym przez ten Twój PR, daje Ci orena za każdym razem jak widzę Twój post i przypominam sobie, że faktycznie miałeś ich sporo:p

Więc to Ty jesteś moim tajemniczym wielbicielem? A ja myślałem, że moje posty są po prostu takie fajne i cool :p

O stare oreny będę się dopominał cały czas. Zbierałem je prawie 2 lata i każdy wiązał się z jakaś historią, wiedziałem od kogo go dostałem i za co. Te nowe są zupełnie bezosobowe.
 
Spokojnie, bo jeszcze faktycznie pomyślisz, żeś wcieleniem Bravehearta;)

za każdym razem jak widzę Twój post i przypominam sobie

Czyli myślę, że może te Twoje posty są faktycznie cool;) Bo ja dałem pewnie nie więcej niż pięć plusów(skleroza z wiekiem się potęguje). Koniec OT.
 
Hostile said:
Oj tam, oj tam, Kethowi zajumało ponad 6k ;P xD


Ponoć problem z postami jest poważniejszy niż na to wygląda, jednak jest "naprawiany"... Kto jak kto, ale ja o naprawę tego będę walczył :D
 
Czas mija a posty nadal zepsute...

A ja wracam do mojego kiedyś już zadanego pytania:
Jest szansa na usunięcie limitu obrazków na jeden post??


A i zauważyłem, że nie wyświetla całych sygnaturek w podpisach. Limit jest z tego co Keth czy ktoś tu pisał ustawiony na 90px wysokości, a wygląda na to, że wyświetla tylko jakieś ~85px. I nie chodzi mi tu o mój podpis. Tylko np. u chmiel96 -> http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/18479-serkowa-galeria/page__view__findpost__p__715166
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom