Nowe forum: Ważna informacja

+
Status
Not open for further replies.
Nowe forum: Ważna informacja

Jak zapewnie niektórzy z Was wiedzą, pracujemy nad nowym forum. W związku z tym mamy dla Was dwie wiadomości: dobrą i złą. Dobra jest taka, że własnie wchodzimy w ostatnią fazę prac i już we wtorek będziecie mogli zacząć korzystać z naszej nowej platformy. Złą nowiną jest to, że aby zakończyć cały proces musimy tymczasowo wyłączyć część funkcjonalności dostępnych na naszych witrynach. Dlatego też w dniu jutrzejszym wyłączymy wszystkie nasze fora oraz sekcję komentarzy na stronie www.thewitcher.com. Strona edytora REDkit będzie również całkowicie offline. Wyłączymy też możliwość rejestracji oraz logowania się na wszystkich naszych stronach. Nie martwcie się jednak, bo już we wtorek wracamy z małą niespodzianką, i tym razem to Wy, użytkownicy naszego forum, zobaczycie ją jako pierwsi. Rozkoszujcie się weekendem i widzimy się we wtorek, na nowym, odmienionym forum. :)
 
Ale... SESJA! :(/>/> Z drugiej strony.. Weekend bez forum? Spokojnie się do popraw przygotuje... />/> A godzinkę zapodacie orientacyjną startu? Najlepiej by było pod wieczór coby wszyscy zdążyli z pracy/uczelni/szkoły wrócić na start. :)/>


Ps. Świetna wiadomość! :D/>

Pps. Czyli nie dobije tych 3k postów... :/
 
To już wiem że nowe forum zbiegnie się z nowymi screenami, wszak obiecane, pamiętamy.

Do głowy przyszło mi demo z 1-2 questami (Leszy).. ech pomarzyć zawsze można, za marzenia nie karzą. Wszak taki DE:HR na wycieku "dema prasowego" wyszedł bardzo dobrze, ilość pre-orderów podskoczyła.
 
mm360 said:
jak zapewnie niektórzy z was wiedzą, pracujemy nad nowym forum. W związku z tym mamy dla was dwie wiadomości: Dobrą i złą. Dobra jest taka, że własnie wchodzimy w ostatnią fazę prac i już we wtorek będziecie mogli zacząć korzystać z naszej nowej platformy. Złą nowiną jest to, że aby zakończyć cały proces musimy tymczasowo wyłączyć część funkcjonalności dostępnych na naszych witrynach. Dlatego też w dniu jutrzejszym wyłączymy wszystkie nasze fora oraz sekcję komentarzy na stronie www.thewitcher.com. Strona edytora redkit będzie również całkowicie offline. Wyłączymy też możliwość rejestracji oraz logowania się na wszystkich naszych stronach. Nie martwcie się jednak, bo już we wtorek wracamy z małą niespodzianką, i tym razem to wy, użytkownicy naszego forum, zobaczycie ją jako pierwsi. Rozkoszujcie się weekendem i widzimy się we wtorek, na nowym, odmienionym forum. :)/>

gameplay potwierdzony 100%
 
A tak apropo niespodzianki. Planowane są jakieś dzienniki deweloperskie? Przy okazji W2 było ich trochę, a tym razem jakoś posucha w tym temacie.
 
Pamiętając poprzednią przesiadkę trochę się obawiam czy będzie to najbliższy wtorek, ale ... trzymam kciuki i czekam na screeny.

Ps.
Skoro nowe forum, to może sprawię sobie "nowy" avatar. Chyba zacznę testy
 
nickstone said:
Pamiętając poprzednią przesiadkę trochę się obawiam czy będzie to najbliższy wtorek, ale ... trzymam kciuki i czekam na screeny.
Nom, poprzednio to miesiąc trwało :p
 
No ciekaw jestem jak to technicznie będzie wyglądało, czy nie będzie wtopy z kolejną odsłoną forum jak dotychczas ;)
 
nickstone said:
Pamiętając poprzednią przesiadkę trochę się obawiam czy będzie to najbliższy wtorek, ale ... trzymam kciuki i czekam na screeny.

Oj tak. Ja też.
Przy ostatnim restarcie ledwie co przekroczyłem próg pół tysiąca postów, a tutaj, ni z tego, ni z owego, licznik praktycznie wyzerowany. Dla tutejszych spamerów, to jak splunąć, ale, jako że nie bawię się w jednozdaniowce zajęło mi sporo czasu, by tyle nabić. Oby tym razem nie było podobnie.
Mam za to nadzieję, że zniknie, w mojej ocenie, fatalny system pluso-minusów.
 
eustachyJ23 said:
Oby tym razem nie było podobnie.
Mam za to nadzieję, że zniknie, w mojej ocenie, fatalny system pluso-minusów.

Nie będzie :)

A system oceniania będzie zmieniony, nie będzie w ogóle minusów.
 
Keth said:
Nie będzie :)/>

A system oceniania będzie zmieniony, nie będzie w ogóle minusów.

Wiem, że to złe forum ale dałoby radę pomóc? Bo chciałbym konta zintegrować tylko tego cholernego maila nie dam rady zmienić (nie widzę opcji) na stronie redkita, a i nie wiem czy dobrego maila mam na stronie CP, bo sprawdzić się chyba nie da... Albo już przeuczony jestem i ślepy od tego.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom