Obezwładnić czy zabić

+
Obezwładnić czy zabić

Podczas wykonywania zadania Lochy La Valette'ów, uciekając z więzienia możemy albo zabijać albo obezwładniać strażników. I moje pytanie brzmi - czy to prawda że gdy będziemy obezwładniać strażników to za zadanie dostaniemy więcej punktów ?
Bardzo mnie to interesuje tudzież gdyby za w/w zadanie dostawało by się tyle samo punktów ze względu na to czy tych strażników pozabijam czy tylko obezwładnię to z pewnością nie będę się męczył i wszystkich pozabijam.
I jeszcze drugie pytanie jeśli to jest prawda to o ile więcej punktów się dostaje za oszczędzenie strażników i czy to się opłaca?
 
Chyba dostanie kilka punktów za zabicie, ale i tak ogólnie to wielkiej różnicy Ci nie zrobi, wiedźmin 2 daje mało punktów za zabijanie przeciwników, ważne są questy.
 
No nie wiem, łatwiej jest pozabijać wszystkich niż obezwładnić. Tak naprawdę nie chciało mi się czekać na odpowiedź, przeszedłem tą misję obezwładniając wszystkich i chyba jest różnica ponieważ gdy dostałem się na statek na którym czekał już Vernon Roche pochwalił mnie za to że nie zrobiłem aż tak wielkiej masakry, za to gdy przechodziłem grę po raz pierwszy ( z lenistwa i chyba braku cierpliwości ) pozabijałem wszystkich strażników i można było dostrzec u Vernona niezadowolenie. Jednakże dalej nie wiem czy to ma jakieś przełożenie na punkty za questa.
No cóż z tego co widzę niewiele osób jest tym zainteresowanych, a szkoda.
 
To tylko sposób przejścia questa i później Vernon "ocenia" jak go wykonałeś. Każdy sposób wyjścia z wiezienia jest dobry:)Nie ma różnicy punktów, zauważ że jak przejdzie zabijając strażników to osiągniesz w tym samym czasie następnym poziom co gdybyś ich obezwładniał.
 
Top Bottom