Po prostu sport

+
Po tych pierwszych golach myślałem, że będzie wynik lepszy. Widać Grecy po tej bramce kontaktowej się podnieśli.
 
Nie ma co narzekać, po pierwszej połowie wyglądało to źle, a po bramce Polaków było ryzyko tego, że nasi zaczną się tylko bronić. Remis jest ok.

Mam tylko nadzieję, że polska drużyna nie obrośnie teraz w piórka, bo wyjście z grupy ciągle stoi pod znakiem zapytania.
 
Po pierwszej połowie wyglądało to źle? Chyba tylko wynik. Gra była dobra. Ale 2 połowa - palce lizać. Nie pamiętam tak dobrego meczu w naszym wykonaniu.


A teraz trzeba z Czechami wygrać, przyda się lepsza skuteczność. Sytuacje są, ale goli nie ma.
 
No, Ruscy mieli sporo szczęścia.


Nie rozumiem czemu ludzie teraz po meczu mówią, że Lewy zawiódł. A on robił co mógł, sam, bo nie ma z kim grać. Co to za pomysł grać 1 napastnikiem?? Za każdym razem Lewy jak nie ma szans na przejście przeciwnika musi wycofywać do tyłu...

Noo, bo cofać do przodu to mu łatwiej. Trololo, czepiam się :p
zi3lona
 
Taki pomysł, dzięki któremu mamy dwóch defensywnych pomocników i zabezpieczony środek.

Mecz dobry, szkoda tylko, że nie wygrany. Bo był do wygrania, bez dwóch zdań. Teraz najważniejsze, żeby skupić się na Czechach, bo trzeci mecz nie będzie wcale najłatwiejszym.
 
No to rezultat meczu Polski z Czechami znamy:

 
Szykujcie się.





To samo było po meczu siatkówki jakiś czas temu, więc tekst trochę stary, ale jary :p
 
[media]http://www.youtube.com/watch?v=VXgxjZ-atxU[/media]

A jeśli ktoś wciąż zastanawia się nad tym, skąd nasi kopacze mieli wystarczająco MOCY w nogach, by grać do końca...

 
O, proszę!



Aale - ja bym Czechów nie lekceważył.

Zastanawiam się tylko nad jednym: jak ja to, zaraza, obejrzę, skoro u nas w Bydgoszczy, burza za burzą... Mam i kabel i satelitę, ale oba sygnały dostały "w łeb"...
A zwykłej anteny nie mam.
 
Top Bottom