Po prostu sport

+
Dziś polska repra w kopanej gra z Gibraltarem. Ja się modlę tylko o to, żeby nie było ponownej katastrofy gibraltarskiej, jak w 1943 roku. ;)
 
@Mario\m/ Jakoś mnie to nie rusza. :p Dzisiaj znowu nasi grają w siatkę i to jest duuuużo ważniejsze wydarzenia sportowe, przynajmniej z mojego punktu widzenia.
 
@Mario\m/ Jakoś mnie to nie rusza. :p Dzisiaj znowu nasi grają w siatkę i to jest duuuużo ważniejsze wydarzenia sportowe, przynajmniej z mojego punktu widzenia.

Z mojego też. :D
Kopaną przestałem się emocjonować już dawno. :D

A co do siatki...
Wczorajszy mecz z Kamerunem traktuję jako wypadek przy pracy, bo nie ma się co oszukiwać: dali dupy. :p
Nasi powinni rozwalić Kamerun podręcznikowo, a męczyli się straszliwie, Mam nadzieję, że to nie jest spadek formy, tylko dekoncentracja. :)
 
Po ostatnim Euro, dałem sobie spokój z oglądaniem polskiej piłki.


Best decision ever.
 
Tak sobie myślę, czy do reprezentacji Gibraltaru nie napisała jakaś Fundacja Spełniamy Marzenia, albo coś takiego :p
Chyba do naszej reprezentacji napisali :p I spełnili marzenia:
- wygrany mecz
- Lewandowski strzelił gola, a nawet 4
 

Attachments

  • Bw9TbK3IgAAc-8J.jpg
    Bw9TbK3IgAAc-8J.jpg
    52.5 KB · Views: 24
Kurde, w Mistrzostwa Świata a tu nikt nie dyskutuje o siatkówce? :O Ja wiem, że Polsat do **uje i na pohybel, ale żeby nikt nie oglądał?
 
|No i wygrzebali się... jednak szaleńczo podbijały nasze media ten bębenek, grupa łatwa, to i można było miażdżyć, a teraz zaczęły się schody...
 
Ale 28 pkt to też ponad set, więc nie ma co rwać włosów :p
Mam gdzieś ile nasi zdobyli pkt dzięki błędom Włochów. Obchodzi mnie to, że nasi podarowali 32pkt gratisem. Iran i Francja nie dadzą nam 28pkt, tylko dużo mniej. Jak nasi chcą awansować, to muszą przestać bawić się w Świętego Mikołaja.
 
Tia. Dobrze mówią, że sport jest dla zdrowych ludzi, w tym oglądających... ja nie życzę zawałowcom takich atrakcji, jak dzisiaj.
 
Top Bottom