Poslestwo z krainy wina bug

+
Witajcie, mam dziwny problem z grą który dotychczas nie występował. Przeszedłem wiedźmina już kilka razy w tym dodatki. Teraz ponownie zakończyłem główny wątek i rozpocząłem dodatek. Gra zaczęła nagle zachowywać się niestabilnie. Po walce z szalejem za każdym razem gra zaczyna długo wczytywać by po chwili otrzymać komunikat koniec gry. Dodam, ze kilka razy już przechodziłem go wcześniej na tym samym sprzęcie i tej samej konfiguracji. Podchodziłem do dodatku kila razy w tym otworzyłem stary save przed zakończeniem wątku głównego i rozpocząłem dodatek. Zawsze to samo. Raz dodatek mi się wysypał nawet wcześniej po wejściu do knajpy gdzie wiedzmin dowiaduje się gdzie zabrano zwłoki. Ktoś ma jakieś pomysły? Gra w steam.
 
Niestety nie bardzo wiem jak mam to zrobiic. W sensie mam przeinstalowac gre? Gra normalnie sie uruchomia i mozna grac w watek główny. TYlko dodatki nie działają - zarówno jako nowa gra jak i kontynuacja postaci w samym dodatku. Wciąż to samo. Zabijając szaleja ( rycerz w pełni zdrowia) zaczyna wczytywać ten fabularny film by po chwili otrzymać komunikat koniec gry.... :(
 
dziekuje, za każdym razem mam komunikat : " nieudana weryfikacja plików" a trwa to sporo czasu. :(
 
Czuję, że czeka Cię reinstalka gry. Na wszelki wypadek zarchiwizuj sobie sejwy. Potem odinstaluj, wykasuj ręcznie ewentualne resztki (jeśli coś pozostanie) i zainstaluj ponownie.
 
Top Bottom