Premiera gry "Wiedźmin" przesunięta na 26 października.

+
heh a ja cie Dzidu Bradzo Bardzo lubie;] no to czekamy na jakiego 30 minutowego gp :pP a przez to przelozenie premiery zarobie jakies oceny bo mialem zamiar nie wchodzic z domu puki nie przeszedlbym wiedźmaka
 
Spodziewałem się, że tak będzie. I wcale nie mam pretensji do CDPR, nawet wolę dostać grę później ale bardziej dopracowaną. A gameplaya lepiej niech oleją, bo to tylko czas zajmie na skupianiu się co można pokazać, a co nie... Btw ktoś pisał, że CDPR przeceniło swoje możliwości :p. Śmiech na sali, gra powstaje 6 lat i te 6 tygodni to jest ułamek potrzebnej pracy. Chciałbym tylko wiedzieć jaka konfiguracja na dziś wystarczy na max detali bo nowego kompa kupuję.
 
O serwer nie działał przynajmniej umnie, i się dowiaduje ze robiony jest gameplay, no chociaz to mnie jakos pocieszy:)
 
Dla mnie to trochę długo. 6 tygodni to szmat czasu. A premiery nie mogłem się już doczekać. Ale czekać będę i nigdzie stąd nie pójdę :) Mam tylko nadzieję, że tak jak się RED "odgraża" gra będzie dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. W końcu jeżeli mielibyśmy dostać coś co jest niedokończone (w Europie to ostatnio nagminne), wymienię tylko dwa tytuły: S.T.A.L.K.E.R. i Gothic 3. Dlatego powodzenia i oby wszystko było jak należy do 26 października ;)
 
ile można na ta gre czekać, wszysc wiemy ze ona powina wyjsc juz w 2006 roku, cdprjekt RED sama popełnia samobójstwo wydawnicze, bo jezeli bedzie to bubel, to wszystko spadnie na ich głowy i wo gule bedzie spora krytyka :D
 
Ja niewiem !!!A też nierozumiem tych coto się uczekali po 3 lata a ledwo 2 miesiące przed premierą się miażdzą mówiąc że gra powinna być już 2006 roku !? wtedy to zapewne byłby bubel !
 
NeK90 said:
ile można na ta gre czekać, wszysc wiemy ze ona powina wyjsc juz w 2006 roku, cdprjekt RED sama popełnia samobójstwo wydawnicze, bo jezeli bedzie to bubel, to wszystko spadnie na ich głowy i wo gule bedzie spora krytyka :D
Można i to całkiem długo. Chociażby Stalker i Prey - gry robione baardzo długo, co na złe im nie wyszło, wręcz odwrotnie.Jeśli tak jak ja czekasz na tę grę od 2005 roku to 3 miesiące do premiery cię nie zbawią, a grze tylko mogą pomóc. Chyba nie chciałbyś robić za beta-testera tak jak robiło pół Europy z Two Worlds....w ciągu miesiąca od premiery 4 patche, w tym jeden 180mb....to mówi samo za siebie o jakości produktu w wersji 1.0.... Podobnej sytuacji przy Wiedźminie nie wyobrażam sobie....a do Two Worlds to nie koniec łatek....Czekać będziemy o 4 tygodnie dłużej niż planowano. Nie zbawi cię to. Mnie październik jest wybitnie nie na rękę (2 kierunki studiów w tym magisterka z jednego) ale nie narzekam, choć pewnie dłuższe giercowanie będzie dopiero na święta...Mówi się trudno. Na Wiedźminie świat się nie kończy, można inaczej sobie czas zorganizować ;) PS. polecam Firefoksa - tam wbudowano słownik ortograficzny :p
 
A moze CDP zrobi uklon u osob, ktore zamowily gre i podesle im jakas wersje beta? :) Mysle ze mogloby to jakos nam zrekompensowac czas :)
 
Beta sreta, rozumiem że to żart :).Ja mam nadzieję, że nawet atak terrorystyczny nie opóźni premiery ;).
 
Ciągłe przesuwanie daty premiery raczej nie wchodzi w grę boa. gra jest już skończona - zostały poprawkib. znacząco obniżyłoby to wiarygodność kolejnych informacji o premierze....ale spokojnie, podali dzień więc obsuwy raczej być nie powinno....beta dla wszystkich :D żart Ci się udał ;) (jeśli mówiłeś serio to wiesz ile by CDP na tym kasy stracił? nie wspominając o rezygnacji z zamówień...)
 
No, niezły 'żarcik'... ;)Bez przesadyzmy, ale te kilka tygodni chyba nikogo nie zbawi - z niektórych postów można wywnioskować, że osoba umieszczająca daną wypowiedź nie ma w głowie nic innego jak datę premiery... ;) Ludzie! Są wakacje, wyjdź na rower, popływać - tyle zajęć - do końca sierpnia czas zleci jak z bata trzasnął, marudzeniem nic nie wskórasz - a raczej każdy chciałby otrzymać możliwie jak najbardziej dopracowany produkt.
 
Data w jakim te news został opublikowany to , żeby ludzie nie przestali wierzyć w przesądy tak ... :-\?
Hax said:
Gdyby wierzyć w przesądy to 07.07.2007 musiałoby się zdarzyć coś dobrego. A się nie zdarzyło.Aczkolwiek ta data jest faktycznie wymowna :D.
Wtedy była impreza cd-projektu organiowana
 
Gdyby wierzyć w przesądy to 07.07.2007 musiałoby się zdarzyć coś dobrego. A się nie zdarzyło.Aczkolwiek ta data jest faktycznie wymowna :D.
 
Ludzie! Są wakacje, wyjdź na rower, popływać - tyle zajęć - do końca sierpnia czas zleci jak z bata trzasnął.
Jeśli tak stawiasz sprawę wolałbym żeby Wiedźmin nigdy nie wyszedł. Nie kcem do szkoły :(.
 
Nno dobrze... a nie daloby sie opoznic premiery do 16 listopada?? Przyjezdzam na urlop do Polski i przydaloby sie jeszcze zastac Wiedzmina w sklepach :) A na powaznie: czy "Merchandise Site" rozpocznie dzialalnosc na rowni z premiera, czy wczesniej?? Co bedzie w ofercie tegoz odlamu zacnej strony??
 
Top Bottom