Prezentacja Wojny Krwi — spotkanie ze społecznością GWINTA!

+
Rejestracja jest zamknięta, wszystkie miejsca zostały zajęte.

Do zobaczenia 20 października! :D
 
Spotkanie odbędzie się już w sobotę, a nam zwolniło się kilka miejsc na I turę o godz. 10:00!

Jeśli chcesz się zapisać wyślij mi Prywatną Wiadomość ze swoim imieniem i nazwiskiem, adresem e-mail oraz datą urodzenia.

Kto pierwszy, ten lepszy ;)

edit: Wszystkie miejsca zajęte
 
Last edited:


Geralt ma już swoją wejściówkę i jest gotowy na jutrzejsze spotkanie! A Wy?


Wczoraj popołudniu wysłaliśmy maila potwierdzającego do wszystkich zapisanych uczestników. Sprawdźcie skrzynkę (a na w razie czego także spam) i jeśli nie macie naszego e-maila, a chcecie się upewnić, że jesteście zapisani, wyślijcie mi Prywatną Wiadomość.

Do zobaczenia jutro!
 
Dzięki wielkie za dzisiejszy meeting. Świetny klimat, ciekawe dyskusje z Devami, trudne konkursy i wspaniale zapowiadająca się przygoda w Wojnie Krwi. Czego chcieć więcej? (wincyj czasu po premierze HC).
 

Guest 4136390

Guest
Wczoraj wyjazd z Nowego Sącza do Warszawy, dzisiaj po 15:00 od razu powrót. Pogoda nie dopisała na drodze, ale dotarłem cały i zdrowy :). Jestem fanem Waszej twórczości, a kilka godzin w Waszym studio to zdecydowanie najlepiej wykorzystane godziny, nie mogłem sobie wyobrazić lepszego dnia :giggle:. To całe Wasze zaangażowanie w przygotowanie całości, rozdawane fantastyczne gadżety, możliwość zagrania w Wojnę Krwi, która jest fenomenalną grą. Miałem okazję zagrać główną misję fabularną, te dialogi, wybory i to jak całość się prezentuje no po prostu mistrzostwo. Dodatkowo świetne konkursy z nagrodami, poczęstunek, konferencja z deweloperami, gdzie dowiedziałem się naprawdę ciekawych informacji których tutaj na forum nie znajdziemy i oczywiście możliwość zrobienia sobie zdjęć, wszystko na najwyższym poziomie, wielki szacun za chęci. Od razu jak wszedłem do środka widać było, że pracują tam osoby, które kochają tworzyć i grać w gry, naprawdę fantastyczne miejsce. Mam nadzieję, że kiedyś odbędzie się jeszcze jakieś podobne spotkanie, na pewno przyjadę. Moja fotka leci na ścianę i jako profilowe na fb :D.
 

Attachments

  • zdjecie2.jpg
    zdjecie2.jpg
    974.5 KB · Views: 104
Naprawdę wyjątkowe wydarzenie, super było was w końcu zobaczyć. Dzięki za wszystko! Oczywiście grupowa fotka w ramkę i na ścianę(y)
 
Jak zawsze było super :D. Dzięki wielkie za zaproszenie. No i czekam na resztę zdjęć :D.
 
Jak to się mogło stać, że dopiero teraz o tym się dowiedziałem, a forum przeglądam praktycznie co dwa dni :(
 
Last edited:
Top Bottom