Problem z odpaleniem gry

+
Na różnych sieciach, przewodowo i bezprzewodowo, komputerze i laptopie, różnych kontach, instalują, łatając i inne rzeczy robiąc, bawiąc się portami, zmieniając priorytety i inne pierdoły - nic nie zadziałało dłużej niż chwilę ...
 
zakładałem temat i dalej go poprowadzę

nic się nie zmieniło.... zalogowałem się na laptopie i to samo..... skoro masa osób ma ten sam problem to poprosiłbym developera o info że choziaż pracują nad tym. przecież dla masy ludzi gwint nie działa zupełnie. Sam się napaliłem na grę i co ??

Archi
 
Bezio01;n8655740 said:
Z tego co wyczytałem na niemieckim forum to Redzi znają ten problem i nad nim pracują.

post z innego wątku dotyczącego naszego małego problemu, troszkę szkoda że dowiedzieć się o tym że nad tym pracują trzeba z niemieckiego forum
 
Dzięki wielkie Djaxu, już miałem zacząć patrzeć po obcojęzycznych forach, zaoszczedziłeś mi pół godzinki :)
 
Jak ktos zna niemiecki to tutaj ma potwierdzenie :p

EmperorZorn;n8638120 said:
Ich habe auch Neuigkeiten. Dieses Problem ist mittlerweile schon bei CDPR bekannt und betrifft sehr viele Spieler. Man arbeitet derzeit an einer Lösung, daher kann ich im Moment leider auch nicht viel mehr für euch tun.
 
Rozwiązanie (przynajmniej dla sporej części osób): odinstaluj oprogramowanie F-Security i zainstaluj od innej firmy. Z uwagę że F-Security czasem przybiera inną nazwę.
 
kamron6;n8667080 said:
Rozwiązanie (przynajmniej dla sporej części osób): odinstaluj oprogramowanie F-Security i zainstaluj od innej firmy. Z uwagę że F-Security czasem przybiera inną nazwę.

Sprawdziłem działa :D. Nawet nie trzeba odinstalowywać wystarczy wyłączyć na czas grania w Gwinta a potem po grze z powrotem włączyć
 
Mi też pomogło wyłączenie antywirusa F-Secura, teraz wszystko działa dobrze. Jednak przedtem wszystko działało dobrze z tym programem ;/
 
Ja miałem dla przykładu oprogramowanie opracowane przez F-Security i nie miałem nawet takiej opcji jak tryb gry.

Najlepsze że wyłączenie tego oprogramowania nie poskutkowało, dopiero odinstalowanie.
 
Podpowiedzi że to problem z programem antywirusowym F-Secure lub pochodnym pomogły mi.
Nie zdecydowałem się na tak drastyczny krok jak odinstalowanie antywirusa, ale znalazłem rozwiązanie pośrednie.
Więc co by pograć w Gwinta, uruchamiam komputer w trybie czystego rozruchu , wykluczając jedynie odpalanie antywirusa.
I śmiga.
Co prawda wczoraj koło 19 były problemy ze stabilnością gry ale był to raczej problem globalny.
Pozdrawiam.
Hunvert
 
Top Bottom