Problem z patchem 1.35

+
Status
Not open for further replies.
Problem z patchem 1.35

Witam!
Pobrałem tego jakże "świetnego" patcha i gra wysypuje mi się do Windowsa po OK. 5 minutach grania. Problem ten istniał u mnie przy patchu 1.1 lecz go wyeliminowałem po skontaktowaniu się z pomocą techniczną CD Project. Z patchem 1.3 też działał normalnie bez wysypywania się aż tu nagle patrzę jakiś patch nowy i po zobaczeniu listy poprawek pomyślałem, że zainstaluję, a tu totalna lipa. Jeszcze kurczę nie ma sposobu aby zainstalować z powrotem patch 1.3. Zna ktoś może ten problem i może mi pomóc?
 
Spróbuj tego:

Zalecamy obniżenie ustawień grafiki w opcjach w launcherze gry, szczególnie Budżetu pamięci na tekstury.
Jeśli to nie pomoże, proszę w ustawieniach grafiki wyłączyć opcję "Filmowy efekt głębi ostrości” oraz "Głębia ostrości w cutscenkach” i postępować według instrukcji poniżej:
1) Na pulpicie wybrać opcje start -> uruchom i wpisać: cmd
2) W otwartym oknie proszę wpisać komendę: bcdedit /set IncreaseUserVa 3072
3) Następnie zrestartować komputer
4) Po restarcie proszę wyłączyć wszystkie niepotrzebne programy działające w tle w Windowsie, wliczając w to oprogramowanie do grafiki 3D i narzędzia do podkręcania podzespołów komputera
5) W niektórych przypadkach pomaga wyłączenie oprogramowania antywirusowego\

Jeżeli masz windows 7 lub viste uruchom launcher gry jako administrator.
 
Dzięki Słowy za ten pomysł ale jego już wykorzystałem uprzednio kontaktując z się CD Project. Gra po ok. 30 razach takiego zachowania wróciła do normy. Nie mam pojęcia dlaczego po tylu razach działa normalnie. Ten patch jest jakiś trefny z tego co wyczytałem na forum.
Dziękuję za pomoc.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom