Problemy z grą - dźwięk

+
Status
Not open for further replies.
wlasnie ja tez nie slysze tych dialogow w cenie neutralnosci... mozna to jakos naprawic?? moze jeszcze jeden patch?? ;]PS: czy dialogi nie dzialaja tylko w cenie neutralnosci, cy w pozostalech "dodatkowych misjach" tez??
 
lemonidas199 said:
wlasnie ja tez nie slysze tych dialogow w cenie neutralnosci... mozna to jakos naprawic?? moze jeszcze jeden patch?? ;]PS: czy dialogi nie dzialaja tylko w cenie neutralnosci, cy w pozostalech "dodatkowych misjach" tez??
Dialogów nie ma w cenie neutralności, bo ich nawet nie nagrano. Po prostu Czerwoni chcieli nam pokazać co możemy zrobić za pomocą edytora, a dialogów mówionych jak wiadomo tworzyć się tam nie da ;). W podstawie wszystko jest normalnie. W innych modach też raczej nie będzie.
 
tzn ze w ogole nie bedzie tych dialogow nagranych??? bo wg mnie to gra bez dialogow jest troche pozbawiona sensu. myslalem ze to chodzi o najnowsze sterowniki do dzwieku, ktore zainstalowalem, a tu jednak nie. troche lipa
 
Na chwilę obecną dubbingowanych dialogów nie ma w planach. Jak słyszysz dźwięki otoczenia i muzykę, tylko dialogów brak, to wszystko jest tak jak być powinno. :)
 
JG300Paulus said:
Czy na karcie ASUS XONAR DX działa poprawnie EAX?
http://www.frazpc.pl/news/20163-ASUS_Xonar_DX_PCI_Express_71
Najnowszy DirectSound i obsługa gier z systemem EAX 5.0Wraz z nową architekturą sterowników zastosowaną w systemie Windows Vista, użytkownicy bardzo często mają problemy z włączeniem wielokanałowego dźwięku Direct Sound oraz efektów EAX 5.0 w tytułach zgodnych z tym systemem. Wraz z nabyciem karty dźwiękowej ASUS Xonar DX wszystkie te problemy zostaną rozwiązane. Dzięki obsłudze innowacyjnego rozwiązania o nazwie DS3D GX 2.0, karta Xonar DX automatycznie obsługuje najnowsze rozszerzenia EAX oraz DirectSound HW natychmiast po instalacji sterowników, bez konieczności szukania dodatkowych sterowników lub rozszerzenia OpenAL – jest kompatybilna z większością gier DS3D/DirectX.
Wujek Google zawsze pomocny ;D
 
Specyfikację karty już poznałem. Chciałbym jednak wiedzieć czy w Wiedźminie ta karta chodzi poprawnie - tu liczę na opinie posiadacza tej karty. SB Audigy SE, z najnowszymi sterownikami, obsługuje EAX 4.0 ale nie w Wiedźminie.
 
****** MAC JESTEM WIEDZMINEM GRA SWIETNA JEST ALE ****** ZJEBANA CHYBA TYLE BLEDOW ****** MA CO SIE STALO DO ****** JA CHCE GRAC WTO IDZIE ****** OSZALEC NIECH ****** ****** COS STYM ZROBIA BO GRA FAJNA JEST PODZRAWIAM WIEDZMIN :eek:gref007 , witamy na forum, na którym się nie przeklina, nie krzyczy, nie spamuje - ban za całokształt i zapraszamy po przerwie, którą radzę wykorzystać na przeczytanie regulaminu, oraz działu Versus. 7 dni.Iwona.
 
O żesz Ty w mordę :dead: Po pierwsze, nie krzycz.Po drugie, nawalenie pełno faków i ******ów do jednego zdania to nie jest dobry pomysł .Po trzecie, co dokładnie Ci się nie podoba ?Po czwarte, do dyskusji o bugach w grze służy TEN temat.
 
Czy komukolwiek udało się uruchomić Rozszerzoną wersję z efektami EAX? Jeśli tak to proszę tutaj odpowiedzieć:- Jak ominięto problem?- Jakie są efekty rozwiązania?Gram bez EAX, no i cóż - jakość dźwięku jest gorsza zauważalnie... 3 głośniki bez posłuchu, to nie to samo co pełen zestaw z efektami środowiskowymi. Akurat dla mnie dźwięk ważniejszy nawet jest od grafy ;-).Ja gram na skręconym pokrętle akceleracji w dx i nie mogę w ogóle próbować włączyć EAX a grze (zacienione pole).
 
Rok czekania na sensownego Wiedźmina - EAX nie działa...(wywala do windy).Chcecie pobić TESa w bugach czy co?
 
WitamPo dlugich bojach, wreszcie udalo mi sie uruchomic tryb EAX. Moja konfiguracja to karta X-Fi Notebook i Vista. Po konfiguracji w ALchemy gra nie chciala sie odpalic, ale teraz ustawilem pliki "laucher" w katalogu z gra oraz "witcher" w podkatalogu System na "run as administrator" i wszystko dziala:)
 
Witam.U mnie żadnych problemów z instalacją EK.. natomiast mam problem z dialogami, a mianowicie ich brakiem... Próbuje osobno zainstalować pack z polskimi dialogami itp. jedna pojawia się błąd i możliwości; ignoruj, ponów, anuluj (plik voices 5)Czytając cały temat znalazłem ze 3 osoby z podobnymi kłopotami... Czy ktoś zna rozwiązanie ?
 
Chciałem nacieszyć się dobrodziejstwami EAX w świecie Wiedźmina i kupiłam kartę ASUSa Xonar DX/XD. Jakie było moje zaskoczenie, gdy po włączeniu EAX dźwięk całkowicie zniknął :dead: Dopiero wgranie zawartości eax-bug fix rozwiązało problem. W tym miejscu pozostaje mi tylko życzyć Redom owocnych prac nad kolejną łatą 1.5.Wiedźmin EE 1.4Win XP Home SP3
 
Asus Xonar DX na sterownikach 6.12.8.1738. Przy uruchomionym D3D GX2 należy wybrać opcję EAX w menu gry, a następnie ponownie ją uruchomić. Jak na razie działa całkiem prawidłowo. IMO Xonar ma lepszą jakość generowanego dźwięku niż XiFi Gamer, a jest tańszy. Problemami z gramie DirectSound i EAX bym się nie przejmował. Sterowniki są bardzo młode i na pewno wiele poprawek zostanie wydanych w najbliższym czasie.Na moim starym Audigy 2 Value pomimo Alchemy EAX nie działał poprawnie.
 
Mam również Xonara DX - gra pracuje bez najmniejszych problemów z EAX włączonym - z tym, że mam sterowniki w wersji 6.12.8.1739. Nie da się ich ściągnąć z oficjalnej strony, ale na forum Asusa jest link do nich (dostarczony prze Daniel_K zdaje się - tak, tego samego który tweakował sterowniki X-Fi :) )EDIT: link do sterowników, gdyby ktoś miał problem ze znalezieniem: http://rapidshare.com/files/136434601/Xonar_DX_81739.rar.html
 
Kupilem dzisiaj Wiedzmina wersje Rozszezona, bardzo mile zaskoczyly mnie dodatki oraz instalacja, ale jest pewiem problem :) Posiadam Wina XP home Edition SP3 - z mozliwie wszystkimi uaktualnieniami z microsoftu, oraz karte Soudblaster X-fi gamer (tryb gamer) w opcjach gdy wlaczam ptaszkiem Wlacz EAX gra wywala do windy bez komunikatu ani nic, a i dodam tylko ze sterowniki mam w wersji : 6.00.0001.1284 (English) i staram sie je uaktualniac jesli istnieje taka mozliwosc ;) Już nieaktualne, napisałem do Pomocy technicznej i otrzymalem patcha ktory niweluje to... ftp://ftp4.gram.pl/pub/pl/wiedzmin/fix/wiedzmin_14_edycja_rozszerzona_eax_fix.zip
 
Mam mały problemik z wiedźminem wersją rozszerzoną. Więc kupiłem sobie wiedźmina a potem wersje rozszerzoną za 20 zł. I teraz po zainstalowaniu włączam grę daje nowa gra i gram w te nowe misje ale od samego początku nie miałem głosu mówionych przez postacie, np. w dialogach albo w filmikach. Nie wiem co z tym zrobić. Teraz jak włączam wiedźmina zwykłego zwykłą kampanię to mam głosy normalne, tylko w tych nowych misji nie ma głosu w dialogach. HELP!! PLZ!! Huh? Wallp.s. : Nie instalowałem żadnych patchy tylko poprostu zainstalowłem kupionego wiedźmina a potem kupioną edycje rozszerzoną.
 
Pomocy!Zainstalowałem tego update'a i w ogóle nie mam głosu w grze... W opcjach dźwięk jest włączony i wszystkie suwaki są przesunięte maksymalnie w prawo, a mimo to jest całkowicie głucho! Zreinstalowałem na wszelki wypadek Wiedźmina i tego updata i dalej jest to samo. Wcześniej, bez tego updata wszystko z dźwiękiem było ok. Moja karta dźwiękowa to jakiś zintegrowany Realtec. Miał ktoś może ten problem?EDIT - dobra, fałszywy alarm. Ściągnąłem nowe sterowniki do karty dźwiękowej i już jest wszystko ok.
 
kupiłem upgrade do wiedźmina, i mam problem w dialogach nie mam dźwięku(podczas walki jest i muzyka jest), (w normalnej wersji jest), mam Vistę, sprzęt bardzo dobry, (4Gb RAM,Dwurdzeniowy 3GHz i asus 8800GTS)co mam zrobić??
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom