Problemy z grą - dźwięk

+
Status
Not open for further replies.
Wcześniejsze wersje działały na starych sterownikach, ale sprubuje je zaaktualizować za pomocą gram.plW tej chwili dziękuje, puźniej napisze jaki rezultat.----------------------------------------------------------------------------------------------------Zaktualizowałem stery dźwięku, ale bez rezultatu.Powodem zarywania i trzaskania dźwięku musi być coś innego - tylko co?Może być?
 
Mam problem.Po zainstalowaniu Wiedźmin Update nie mam wcale dźwięku ani dialogów. Próbuje reinstalować, ale nie nie da się przez dodaj lub usuń programy . Wyskakuje mi błąd (-5001 : 0x80070002). W wersji 1.3 dźwięk działał.
 
Witam.Dzisiaj postanowiłem przejść Wiedźmaka po raz drugi.Niestety, podczas próby włączenia EAX:http://img397.imageshack.us/my.php?image=beztytuuuo7.pngCzy ktoś mógłby mi pomóc ?
 
Witam wszystkich mam problem z wiedzminem po zainstalowaniu ER mianowicie gdy gram w zwyklego wiedzmina wszystko spoko ale gdy zainstaloje ER nie mam wogle dzwieku w grze moze ktos wie o co sie moze dziac??prosze o odpowiedz z gory wielkie dzieki.Pozwoliłem sobie scalić :peace:gbf
 
grimnax said:
Witam wszystkich mam problem z wiedzminem po zainstalowaniu ER mianowicie gdy gram w zwyklego wiedzmina wszystko spoko ale gdy zainstaloje ER nie mam wogle dzwieku w grze moze ktos wie o co sie moze dziac??prosze o odpowiedz z gory wielkie dzieki.
Wydaje mi się, że trochę pomyliłeś pojęcia. Wydaje mi się, że chodzi Ci o to, że jak grasz w Wiedźmina to masz dźwięk, a jak odpalasz Cenę neutralności, to dźwięku nie ma. W takim przypadku musisz zainstalować Cenę Neutralności z płytki oznaczonej jako 'materiały dodatkowe' (albo jakoś tak ;) dodatkowo na tej płycie znajduje się jeszcze jedna przygoda: 'Efekt Uboczny'); lub jeżeli ER ściągałeś z internetu, to cenę neutralności musisz ściągnąć stąd: http://www.sciagnij.pl/programy/p/wiedzmin/4439 (Efekt Uboczny do ściągnięcia stąd: http://www.sciagnij.pl/programy/p/wiedzmin/4438)
 
Maxraj said:
1. Nie pisz posta pod postem - używaj opcji edytuj.2. Jedyne co przychodzi mi na myśl to dekodery audio.
Musiałem przeinstalować system, i teraz wszystko gra (ale z wyłączoną opcją EAX). Dzięki za wysiłek Max.raj. 8)
 
Witam. Mam problem tak jak wielu graczy piszących wcześniejsze posty. Po zainstalowaniu ER, i paczki językowej Polskiej. Nie mam dźwięku dialogów. Początkowy filmik bez dialogów po pierwszej walce w zamku brak dialogów. Efekty dźwiękowe są, ale dialogi kiszka nic nie słychać. Nie mówię tu o dodatkowych misjach ani modach. Normalna wersja rozszerzona. Tam nie ma dialogów. Pomóżcie bez tego nie da się grać;/ Bynajmniej dla mnie nie ma to sensu.
 
dzieki za info ale chodzilo mi o to ze w normalnym wiedzminie mam wszystko ok ale po zainstalowaniu niemam wogle dzwieku i w zwyklej fabule jak i tych 2 nowych.
 
Festulf po prostu graj bez EAX'a ;) Wiele osób ma problem z EAXem ale dla mnie to nie było problemem zwyczajne wyłączenie go ;) ;D Pozdrawiam :peace:
 
Roberto90 said:
Witam. Mam problem tak jak wielu graczy piszących wcześniejsze posty. Po zainstalowaniu ER, i paczki językowej Polskiej. Nie mam dźwięku dialogów. Początkowy filmik bez dialogów po pierwszej walce w zamku brak dialogów. Efekty dźwiękowe są, ale dialogi kiszka nic nie słychać. Nie mówię tu o dodatkowych misjach ani modach. Normalna wersja rozszerzona. Tam nie ma dialogów. Pomóżcie bez tego nie da się grać;/ Bynajmniej dla mnie nie ma to sensu.
Mam ten sam problem proszę o pomoc:)
 
ROBERTO_90 może po prostu zrób tak jak ja że przeinstalowałam sterowniki do karty dźwiękowej... zmieniłam na najnowsze i normalnie chodzi... wcześniej próbowałam reinstalować gierę ale to nic nie dało... polecam sprawdzić w sterach ;):wave:
 
Hmmm.. ciężka sprawa... a Wiedźmaka reinstalowałeś?? :dead:Nie mam pomysłów... poszukam czegoś jak cos to dam znać :p :D
 
I ja się podpiszę pod problemem z dźwiękiem w ER...wszystko ładnie się instaluje...odpalam grę...i przysłowiowa cisza jak makiem zasiał. Żadnego dźwięku w grze, menu, intrze, nawet na ekranach sponsorów.Mam kartę Realtek High Definition Audio...zgodnie z zaleceniami zasysam najnowsze sterowniki...dam znać czy będzie jakiś efekt.Najnowsze stery pomogły....dźwięk powrócił ale próba włączenia EAX kończy się widokiem pulpitu winodozy...
 
Witam wszystkich. Opiszę mój problem, może ktoś pomoże. Dziś nabyłem Wieśmina edycję rozszerzoną. Po zainstalowaniu....zong ,gra jest całkiem niema. Nie ma głosu w filmie początkowym, nie ma w grze ,jednym słowem "ani be ani me ani kukuryku" Moja karta dzwiękowa to stareńki SB Live 5.1 jednakowoż zauważam, że w żadnej grze, w które grałem dotychczas nie było takiego problemu. Ba, miałem pożyczoną od znajomka tą grę w pierwszej wersji, która została wydana i było wszystko OK!! A ta mi tu takie figle wyczynia. Próbowałem ściągnąć nowsze wersje sterowników ale każda próba kończy się przekierowaniem mnie na stronę Creativa gdzie mogę odczytać informację, że nie ma żadnych nowszych sterowników (za stary produkt , nie wspierany już) Poradżcie , co robić? DX oczywiście mam w wersji 9.0c jeśli jest to ważne. Pls help.....PS Tak jak u przedmówcy-w opcjach dzwięku mam ustawione"efekty środowiskowe" po próbie przełączenia na EAX również witam się z pulpitem Windozy ???
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom