[przygoda] W potrzasku

+
[przygoda] W potrzasku

Zachęcam do pobierania przygody:

W potrzasku

Projekt tworzyłem samodzielnie przez około 7-8 miesięcy - wtedy do pomocy włączyła się grupa Muzykanci. Zespół wsparł mnie szczególnie jeśli idzie o testowanie przygody. Dan poświęcił na to wiele godzin, służył też fachowymi poradami w zakresie implementacji przygody, z kolei Koziek cały czas dopingował mnie do ukończenia projektu. Myślę że bez wsparcia w ostatnich miesiącach projekt mógłby przeciągnąć się znacznie w czasie. No i nie można zapomnieć też o autorze dwóch niezłych cutscen - to jedne z lepszych w przygodzie - czyli adraelu.
A to kilka "obrazków" z
 
Już się nie moge doczekać, lecz mimo to nie śpieszczie się zanadto, nie chce kolejnej przygody w której main questa nie można zrobić ;).Fajny ten screen nr 3 :D. Ciekawy pomysł i fajne wykonanie (o efektach ala z Assasina nie marzę, ale na screenie wygląda nieźle). Niestety na filmiku już wyszło gorzej :(, myślałem o zupełnie innym zastosowaniem tego miejsca... Kiedy wyjdzie przygoda?? "Soon" of course :).P0zdr0BTW:Co to za portal cofający nas o kilka metrów w tył ::)?
 
Czyli szykuje się ciekawa przygoda na koniec tego roku szkolnego ;)? Wspaniale! Jestem nieźle zaskoczony, bo nie spodziewałem się żadnej nowej przygody w tym miesiącu. Czekam z niecierpliwością na wydanie :).
 
Dzięki za uwagi, dorzuciłem parę informacji o przygodzie. Nie śpieszymy się zanadto, bo samo usuwanie błędów trwało długo, i przygoda "dojrzała" do publikacji, zapewniam że wątek główny i nie tylko on będzie grywalny. Jeśli idzie o filmik z "wirem" w tle... Hmm... Być może nie wyszło to w stu procentach tak jak to sobie założyłem, to tak zwany kompromis pomiędzy umiejętnościami autora a wydolnością silnika gry ;) Zresztą, zachęcam do skonfrontowania zapowiedzi z grą, gdy będzie już dostępna, może jednak nie będzie tak źle :)
 
Nie ma to jak miła wiadomość na początku tygodnia. ;DHa! Mam nadzieję, że ukaże się jak najszybciej, bo nie ma to jak odpocząć od własnej pracy i pograć w dobrą przygodę. Nie omieszkam zagrać i skomentować wrażenia. :peace:
 
Też nie mogę się doczekać. Zapowiada się bardzo ciekawie, mam nadzieję, żę opis nie jest w połowie nie zgodny z prawdą. :)
 
Troszkę o fabułce :).
OlejstudiazostaREDem said:
W potrzaskuWiedźmin, zmęczony trudami podróży, dociera do wioski, jakich wiele napotkał na szlaku. Zamierza przenocować w wiejskiej karczmie i ruszać dalej, jednak okoliczności sprawią, iż zostanie wciągnięty w wir niebezpiecznych wydarzeń. Wioska wygląda na opuszczoną. Przed karczmą leżą zwłoki karczmarza, w środku siedzą dwie podejrzanie zachowujące się kobiety. Geralt będzie musiał podjąć próbę wydostania się z potrzasku, w którym się znalazł. Okazuje się bowiem, że nie może oddalić się od karczmy, gdyż z nieba pada żrący kwas zamiast deszczu. Kluczem do rozwiązania zagadki jest Andre, konstruktor golemów, budowniczy tajemniczych podziemi pod wioską, który pozostawił szereg notatek i golema w swojej chacie obok karczmy. Geralt spróbuje znaleźć wejście do podziemi, a gdy tam będzie - po przedarciu się przez pułapki i niebezpieczeństwa - znajdzie odpowiedzi na wszystkie pytania i wydostanie się z potrzasku, z którego nie da się wyjść bez ofiar...
Jest to mniejsza przygoda, w której postawiliśmy na ciągłą akcję, stałe poczucie zagrożenia, bezkompromisowe decyzje i nowatorskie rozwiązania techniczne. Akcja będzie rozgrywać przede wszystkim w podziemiach, ale nie dzikich kopalniach. Też się zastanawiamy, komu się chciało tyle budować. Prawdopodobnie jest w to zamieszany gnom, który po budowie uciekł do następnej przygody. Jest to praktycznie solowa produkcja fantasty, który niedawno zasilił nasze szeregi. Jako że jest naprawdę niezła, uznaliśmy projekt za godny kontynuowania i wszedł pod naszą egidę :]
Buehehe nie ma to jak pobuszować na forum ;).
 
Muzykanci z Fantastą wychodzą ze swoją pierwszą produkcją - bardzo dobra wiadomość. Czekamy na przygódkę :)
 
Wow nowa przygoda coś ostatnio scena modderska nabiera rozpędu-SC zapowiada prolog requiem,ifryt zapowiada ze juz kończy(jak zwykle zreszta :p,niedawno były przygody konkursowe... Nie moge juz sie juz doczekac tej przygody(przepraszam za ewentvalne bledy bom pisze z komórki )
 
Piochu, dzięki za uwagi i zastrzeżenia. A więc tak. Jeśli ktoś napotka nierozwiązywalny zdawałoby się problem w lokacji o nazwie
- Sala lodu w czasie rozmowy z krasnoludem zadającym zagadki polegający na braku dostępu do drzwi mimo rozwiązania zagadki, musi - niestety - wczytać autosave'a z tejże Sali Lodu( w rzadkich przypadkach nawet z Sali Ognia) i upewnić się że krasnolud STOI przy środkowym piecu ZANIM zaczniemy rozmowę - może będzie patch który wyeliminuje ten irytujący, czasem pojawiający się bug, ale póki co proponuję w razie kłopotów powyższe obejście problemu;
 
pierwsze skojarzenie z golemem, jakbym stał przed moim bankomatem i chciał wypłacić milion :Dedit: bardzo pozytywnie to odebrałem ;D
 
Naprawdę super przygoda, posiadająca bardzo rzadki epicki klimat :teeth:Szkoda, że tak krótko się grało, ale trudno...
Plusy:- Bardzo fajna i spójna fabuła- wiele tych wyborów :p- dobry pomysł z tym rżącym kwasem ;)- zawaliste pułapki :D- mod czysto detektywistyczno-logiczny to właśnie lubie :) Nie tylko sama rąbanka(ale i taka była)- Atmosfera w mieście zapomnienia, wątek zostania na zawsze. Czy tylko mnie zalatuje tutaj fajnym anime(nie wejście mnie za animomaniaka :) ) Koralina i tajemnicze drzwi na którym niedawno byłem w kinie ;) ? Mniejsza.- Wyścig z czasem :beer: Minusy:-Było tak dużo plusów i tak mnie fabka wciągła, że nawet na minusy nie patrzyłem... chociaż może trudność, bez zaglądniecia do poradnika się nie obyło :evil:
Ocena 9,5/10.Czemu? Ano trochę krótko się grało i mało questów pobocznych - ale to w sumie może dobrze? EDIT:Aha i na plus jeszcze użycie muzyki amb_vizim_road która jest moim ulubionym utworem w Wiedźmaku ;)
 
A chodziłeś z golemem rozwalającym wszystko? 8), ogólnie bardzo fajny pomysł, spełnienie marzeń dotyczących "ja chcę zwierzaczka, co chodzi koło mnie i rozwala wszystko ":D
"Wyścig z czasem" - dwa razy spóźniłem się o niecałą sekunde :p. Po co w "walce" obchodzić pułapki? Expa wtedy nie dostaniesz ;D. Pierwszy raz miałem wiedźmina mającego wszystkie 6 stylów walki na full'a :evil:.
 
Jak na przygodę wykonaną przez jedną osobę z małą pomocą innych to jest naprawdę super :beer:Plusy:
- bardzo klimatyczna przygoda- konsekwencje wyborów- całkiem niezłe niektóre cutscenki- bardzo fajny efekt z wysadzeniem prochu po włożeniu do świeczki ;)- ciekawa walka z golemem(tym na początku)
Minusy:
- pojawiały się drobne błędy(np. brak pliku .tlk)- niedopracowane animacje w cutscenkach- słaby balans, jesteśmy za silni, przeciwnicy nic nam nie robią
Te efekty, które widać w pierwszym poście są z podstawki, czy sam je robiłeś?
 
Top Bottom