Replay

+
Replay

Ok. Przyznaję, że gra jest chyba całkiem zbalansowana. A przynajmniej na moim, bardzo średnim poziomie. Właśnie wygrałem Foltest vs Foltest gdzie przeciwnik miał całkiem niezły deck, na pewno lepszy od mojego, ale cierpliwość i odpowiednie wykorzystanie kart, jak i umiejętność spasowania w dobrym momencie jest kluczem do wygrania. Nawet mimo Filippy rzuconej na moje 6 kart w jednym rzędzie i ich wyjedynkowania.
Da się. Tak się podjarałem tą wygraną, że chciałbym się nią z Wami podzielić, bo to był mecz o jakości e-sportu. Hehe, przynajmniej w moim odczuciu ;)

I tutaj wchodzi moja ciekawość. Czy będzie w Gwincie dostępny replay? Gra aż się prosi o zapisywanie konkretnych gier i oglądanie ich później.
O wiele bardziej skomplikowane gry takie jak Starcraft mają funkcję replay, więc nie widzę powodu dlaczego Gwint miałby nie mieć. Mam nadzieję, że z punktu widzenia programistów zaimplementowanie takiej funkcji nie wymaga wielkiego nakładu pracy?
 
żeby ta gra mogła być esportowa wręcz wymagany jest conajmniej replay, a najlepiej coś w stylu GOTV,że można mecz live ogladac
 
Top Bottom