Jobs Support Register

Rozpoczął się nowy sezon rankingowy!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Rozpoczął się nowy sezon rankingowy!

Czwarty sezon rozgrywek rankingowych już trwa! Dla przypomnienia – od teraz każdy sezon będzie trwał miesiąc i rozpoczynacie go z połową punktów rankingowych z poprzedniego sezonu.

Zobaczcie jakie awatary, ramki i tytuły możecie zdobyć w tym miesiącu!

Powodzenia!

Last edited:

Walor93

Junior Member
Czy przewidujecie w najbliższym czasie ustatkować daty każdego końca sezonu np 1-go każdego miesiąca albo 10-go . Jeśli już każdy sezon będzie trwał tylko miesiąc warto nad tym się zastanowić .

Twilightus

Poser
Napisalibyście w końcu dokładniej dla Polaków tez co trzeba zrobić aby otrzymać zaległe nagrody za rangi, bo wiemy ze nie otrzymujemy ich od razu jednak było wspomniane w Angielskim newsie dotyczącym tej zmiany ze będzie się dało je zdobyć, pytanie proste jak? co trzeba zrobić?

shasiu

Max-Tac
Twilightus;n10227882 said:
Napisalibyście w końcu dokładniej dla Polaków tez co trzeba zrobić aby otrzymać zaległe nagrody za rangi, bo wiemy ze nie otrzymujemy ich od razu jednak było wspomniane w Angielskim newsie dotyczącym tej zmiany ze będzie się dało je zdobyć, pytanie proste jak? co trzeba zrobić?
alkozera;n10225582 said:
Skąd pochodzi ta informacja? Nagrody za pominięte rangi nie zostaną przyznane.

Roman2164

Junior Member
Przed końcem sezonu było napisane, ze ranga zostanie podzielona na pól. Nagrody otrzymałem za rangę 19, ale rangę mam 1, a nie conajmniej 8/9. Wyjaśni mi ktoś dlaczego? Jakby tego było mało ilość beczek i fragmentów dostałem za 19 rangę. Natomiast avatary i ramki odblokowane za rangę 10... WTF?

Żeby było śmieszniej na 18 otworzonych beczek nie dostałem żadnej karty z nowej mety tylko same stare... żadnej legendy, kilka srebrnych i brązy.. Efekt? Do zniszczenia powtarzajacych sie kart 65.

Last edited:

hertores

NC Citizen
Roman2164;n10228562 said:
Przed końcem sezonu było napisane, ze ranga zostanie podzielona na pól. Nagrody otrzymałem za rangę 19, ale rangę mam 1, a nie conajmniej 8/9. Wyjaśni mi ktoś dlaczego? Żeby było śmieszniej na 18 otworzonych beczek nie dostałem żadnej karty z nowej mety tylko same stare... żadnej legendy, kilka srebrnych i brązy.. Efekt? Do zniszczenia powtarzajacych sie kart 65.
A jak wejdziesz w rozgrywkę rankingową to dalej 1 poziom czy podliczenie się pokazuje xD

Roman2164

Junior Member
hertores;n10228832 said:
A jak wejdziesz w rozgrywkę rankingową to dalej 1 poziom czy podliczenie się pokazuje xD
Dobra, wystarczyło wejsć w rozgrywkę rankingową xD. Co nie zmienia faktu, że beczki to kpina.