Rozpoczął się Sezon Mahakamski!

+
areq21;n10446832 said:
Super teraz range której nie zdobyłem bywając w top 250-500 będzie miało jakoś 10k+ ludzi dobrze ze te rangi cokolwiek znaczą...

Ja też w tym sezonie się trochę bardziej postarałem niż w poprzednim, bo chciałem sobie Rocha odkryć. W top 500 też byłem, ale mi całkowicie obrzydło to przerzucanie się szpiegami i odpuściłem, przestałem grać, z top 1000 wypadłem. A grałem własnym deckiem z KP. Jeżeli obecne zmiany nie doprowadzą do sytuacji z końca CB (a przy takich krótkich sezonach oraz obecności innych, z czasem nowych form zabawy z Gwintem, to myślę, że tak się nie stanie), gdzie praktycznie każdy miał 15 rangę i w sumie nic nie znaczyła, to popieram tą zmianę poziomów MMR.
 
Last edited:
Keymaker7;n10448882 said:
Ja też w tym sezonie się trochę bardziej postarałem niż w poprzednim, bo chciałem sobie Rocha odkryć. W top 500 też byłem, ale mi całkowicie obrzydło to przerzucanie się szpiegami i odpuściłem, przestałem grać, z top 1000 wypadłem. A grałem własnym deckiem z KP. Jeżeli obecne zmiany nie doprowadzą do sytuacji z końca CB (a przy takich krótkich sezonach oraz obecności innych, z czasem nowych form zabawy z Gwintem, to myślę, że tak się nie stanie), gdzie praktycznie każdy miał 15 rangę i w sumie nic nie znaczyła, to popieram tą zmianę poziomów MMR.

Ja tez popieram tą zmiane jedynie 21 ranga jest zbyt prosta zgadzam się że powinno być łatwiej niż 4500 w miesięcznym sezonie ale 4200 jest poniżej progu gdzie zaczynasz tracić więcej niż zyskiwać co jest przesadą bo np z zmianami w ramkach i tytułach sezonowych zgadzam się w 100% teraz tak naprawdę każdy może o coś powalczyć i dostanie nagrodę a nie tylko grupka ludzi
 
areq21;n10449802 said:
Ja tez popieram tą zmiane jedynie 21 ranga jest zbyt prosta zgadzam się że powinno być łatwiej niż 4500 w miesięcznym sezonie ale 4200 jest poniżej progu gdzie zaczynasz tracić więcej niż zyskiwać co jest przesadą bo np z zmianami w ramkach i tytułach sezonowych zgadzam się w 100% teraz tak naprawdę każdy może o coś powalczyć i dostanie nagrodę a nie tylko grupka ludzi

Zatem pozostaje poczekać aż ludzie dojdą do tych ~4200MMR aby zobaczyć, czy nadal jest to ten punkt, że więcej się traci niż zdobywa. W końcu Redzi mieli coś mieszać w ilości przyznawanych punktów MMR, ale póki co nikt nie ma nawet odrobiny wiedzy jak to mieszanie wygląda, bo nikt tam jeszcze nawet nie dotarł.
 
Keymaker7;n10449902 said:
Zatem pozostaje poczekać aż ludzie dojdą do tych ~4200MMR aby zobaczyć, czy nadal jest to ten punkt, że więcej się traci niż zdobywa. W końcu Redzi mieli coś mieszać w ilości przyznawanych punktów MMR, ale póki co nikt nie ma nawet odrobiny wiedzy jak to mieszanie wygląda, bo nikt tam jeszcze nawet nie dotarł.

To akurat prawda mogli coś zmieniać jeśli tak jest to moje narzekanie jest bezpodstawne
 
Ciekawi mnie jak bedzie stac sytuacja z awansem do proladdera. Teraz tych 21 rang troche zostanie nabitych, a nie wiem czy redzi chca by zrobil sie tam tlok
 
Mam zamiar zdobyć 21 rangę własne dla proladera więc jak chcą cos zmienić to niech szybko to ogłoszą.
 
Ilu z was ma powyżej 20 rangi w poprzednim sezonie ??
Lub 21 ??
Nie doszedłeś nigdy ?
To nie komentuj zmian które cię jak narazie nie dotyczą.
4500 za dużo 4200 za mało.
Sezon za długi, za krótki, tylko nołlajfy mogą zrobić...
A co przeszkadza zaniżenie MMR osobom które są w top 100 ??
NIC.
Mają wyrąbane na ciułaczy i grają dalej.
Ale mnie się należy to będą wrzeszczeć wszyscy jak nie uda się jednak zrobić to 4200. I co wtedy ??
Znowu będzie wrzask że za dużo MMR i za mało czasu itp.

Grasz dla ramek i Avatarów w Gwinta ??
Serio ?
Nie dla przyjemności i dla rywalizacji samej w sobie ??

Post do nikogo i zarazem do wszystkich.

Rozluźnij majty i graj.


 
brendix
brendix;n10464252 said:
To nie komentuj zmian które cię jak narazie nie dotyczą.

Forum jest od tego, żeby komentować zmiany. Nawet jeżeli one nas bezpośrednio nie dotyczą.

brendix;n10464252 said:
A co przeszkadza zaniżenie MMR osobom które są w top 100 ?? NIC.

Jak komuś przeszkadzało, to się wypowiadał i potrafił to uargumentować. Nie wiem czy np. areq21 był w top 100, ale przynajmniej używał logicznych argumentów na poparcie swoich tez.

brendix;n10464252 said:
Grasz dla ramek i Avatarów w Gwinta ?? Serio ? Nie dla przyjemności i dla rywalizacji samej w sobie ??

Każdy może grać dla tego co uzna za słuszne. Jednocześnie ramki, avatary (ogólnie nagrody) są ważnym elementem grywalizacji.

brendix;n10464252 said:
Rozluźnij majty i graj

Zgadzam się, że przyda się więcej luzu.

Jednocześnie jeżeli mamy dawać sobie rady, to następnym razem używaj logicznych argumentów. Twoja wypowiedź wygląda jakbyś przeczytał schopenhauer'a i próbował to zastosować w praktyce. Rzucasz jedynie pustymi hasłami.

EDIT: Chociaż w sumie to przepraszam, jeżeli byłem zbyt ostry. Twój post wygląda jakbyś rozmawiał sam ze sobą, więc wybacz jeżeli się wtrąciłem :D
 
Jeżeli chodzi o nowy system mmr, to ma on swoje plusy i minusy.

Plusy:
1. Poziom 4,2k mmr na najwyższą range w pełni uzasadniony. Tyle mmr osiąga może 5k graczy.
2. Top 1k staje się bardziej elitarne niż 21 ranga.
3. Wreszcie sezonowe ramki, które nie są zbyt efektowne, stają się bardziej 'common'.

Minusy:
1. Zbyt mało różnorodnych nagród dla top 1k. Obecnie nie ma sensu wędrować do top 10.
2. Ciągle zbyt szybkie nabijanie punktów mmr. W 3 dni udało mi się wbić 2k mmr.
3. Ciągle zły balans progresu w rankingu. Przy 3,6k+ mmr, gdzie jest to już 19 ranga, mogą dojść osoby z minusowym w/r. Trochę to dziwnie wygląda, gdy ktoś z 200 meczami i wr na poziomie 40% ma taką samą rangę jak ktoś z 60 meczami i wr 70%.
 
Wikli;n10464672 said:
brendix

Forum jest od tego, żeby komentować zmiany. Nawet jeżeli one nas bezpośrednio nie dotyczą.



Jak komuś przeszkadzało, to się wypowiadał i potrafił to uargumentować. Nie wiem czy np. areq21 był w top 100, ale przynajmniej używał logicznych argumentów na poparcie swoich tez.



Każdy może grać dla tego co uzna za słuszne. Jednocześnie ramki, avatary (ogólnie nagrody) są ważnym elementem grywalizacji.



Zgadzam się, że przyda się więcej luzu.

Jednocześnie jeżeli mamy dawać sobie rady, to następnym razem używaj logicznych argumentów. Twoja wypowiedź wygląda jakbyś przeczytał schopenhauer'a i próbował to zastosować w praktyce. Rzucasz jedynie pustymi hasłami.

EDIT: Chociaż w sumie to przepraszam, jeżeli byłem zbyt ostry. Twój post wygląda jakbyś rozmawiał sam ze sobą, więc wybacz jeżeli się wtrąciłem :D

Nie nie, nie przeszkadzasz. Absolutnie.Moja schizofrenia juz dawno z pod kontroli się wymknęła :eredinfacepalm:
Zadałem kilka drobnych pytań.
Argumentacja? Do czego ? Do pytań mam używać argumentacji ?
To sa pytania retoryczne.(Pytanie retoryczne – figura stylistyczna i retoryczna; pytanie zadane nie dla uzyskania odpowiedzi, lecz w celu skłonienia odbiorcy do przemyśleń na określony temat, podkreślenia wagi problemu; ewentualnie pytanie, na które odpowiedź jest oczywista.)

Wiem do czego doprowadza to wieczne biadolenie graczy.Do odcięcia się od Nas wydawcy gry w długiej perspektywie czasowej i coraz mniej zważania na negatywne oipinie.
Cokolwiek by nie zrobili to 90% komentarzy jest be.

Błąd CDPR polega na tym że za mało testują przed wypuszczeniem patcha.
Przecież wystarczy zagrać kilka gier żeby wyłapać błędy. Serwery zamknięte dla beta testerów PC i XBOX, oddzielne forum dla nich i sprawa z głowy.
Mniej błędów i niedociągnięć = mniej biadolenia.
Mniej biadolenia = można w spokoju pracować nad konkretami do gry a beta testerom w ramach podziękowania za wkład i pracę włożoną nie wiem np. ramkę dać jak komuś zależy.

Czy taka argumentacja przemawia ??
Jeśli tak to zmieniam sposób pisania postów.
Mam dość agresywny styl pisania i ktoś kto się czuje urażony może nie powinien czytac moich postów, za co z góry przepraszam.

Pozdrawiam



 
Top Bottom