Rozpoczął się Sezon Wilka!

+
Odpowiedź jaką otrzymałem z supportu potwierdza, że spadek z R0 do zaledwie R3 powinnien działać już teraz.
Ja taką odpowiedź dostaję zawsze z automatu.. pisałeś do nich tylko z tym problemem czy jakimś jeszcze?
 
Nowe zasady w zmianie rang po zakończeniu sezonu będą obowiązywały od lutego.
dziękuję za potwierdzenie, korzystając z okazji czy Punkty Nagród, których część osób nie otrzymała będę wkrótce doliczone?
Coś wiadomo z nowym drzewkiem na nowy rok chiński?
 
Ja taką odpowiedź dostaję zawsze z automatu.. pisałeś do nich tylko z tym problemem czy jakimś jeszcze?
W wiadomości jaką wtedy wysłałem pytałem tylko o rangi - i tak, dziś już dostałem "inną" odpowiedź.

Niestety jest to kolejny smutny przykład słabej komunikacji.
 
Potwierdzam, że własnie otrzymałem zaległe punkty nagród za poprzedni sezon :) jest ok. Teraz czekam na nowe drzewko na nowy rok aby je wydać.
 
Również dostałem moje punkty. Bardzo fajnie, że tak szybko udało się zażegnać ten kłopot
 
Po zakupie beczki, na ekranie jej otwierania jest art z Vesemirem w tle, on zawsze trzymał marchewkę zamiast sztyletu?
 
Ja natomiast swoich punktów w dalszym ciągu nie dostałem, ale chyba nawet nie chce mi się pisać do supportu...
 
I znowu tryb sezonowy zdominuje Nilfgaard :(

Cofam swoje zastrzeżenia co do obecnego trybu. Już w oparciu o KP i Skellige udało mi się zbudować bardzo silne buildy mogące rywalizować z wiedźminami Nilfgaardu. Jak dla mnie trzy mocne buildy to wystarczający argument by pochwalić obecny pomysł na tryb sezonowy :D @Alicja. podziękowania ode mnie za ten tryb dla pomysłodawcy :)
 
Ja tam zastrzeżeń nie mam no może poza jednym.. chciałbym żeby ta sezonówka to nie był jedyny pomysł na grywalne trio wieśków.
 
Ja tam zastrzeżeń nie mam no może poza jednym.. chciałbym żeby ta sezonówka to nie był jedyny pomysł na grywalne trio wieśków.
Nie jestem przekonany czy 18 punktów (a nawet 21) za 24 punkty można nazwać "grywalne" skoro wiele innych jednostek ma lepsze przeliczniki. Tak, wiem, że jest to łączone ze zmniejszeniem liczby kart do dociągania, ale mimo wszystko uważam, że są lepsze opcje do wykorzystania tak dużej ilości prowizji. Ja trio zastosowałem tylko raz: w talii NG, której użyłem do wykonania sezonowych zadań związanych z zagrywaniem wiedźminów. Moja "normalna" talia sezonowa to KP (robię nią przy okazji wyzwanie frakcyjne) i karty jakie w niej zawarłem sprawdzają mi się o wiele lepiej.
 
Last edited:
Nie jestem przekonany czy 18 punktów (a nawet 21) za 24 punkty można nazwać "grywalne" skoro wiele innych jednostek ma lepsze przeliczniki.
Tego nie da się tak przeliczyć do końca. Zresztą za czasów kiedy Trio robiło 12 pkt było mocno grane a co dopiero 18. Oczywiście nie twierdzę, ze są "auto include" w trybie sezonowym.
 
Tego nie da się tak przeliczyć do końca. Zresztą za czasów kiedy Trio robiło 12 pkt było mocno grane a co dopiero 18. Oczywiście nie twierdzę, ze są "auto include" w trybie sezonowym.
Wiesz, tak naprawdę wystarczy, że zamiast trio dasz Mattę i Dekret - też skracasz talię o dwie karty, a dostajesz dwie o wiele bardziej uniwersalne karty i zostaje Ci jeszcze 5 prowizji do wykorzystania.
 
Wiesz, tak naprawdę wystarczy, że zamiast trio dasz Mattę i Dekret - też skracasz talię o dwie karty, a dostajesz dwie o wiele bardziej uniwersalne karty i zostaje Ci jeszcze 5 prowizji do wykorzystania.
Dla mnie osobiście bardziej o tempo chodzi w trio niż skracanie. W każdym razie można sobie nimi pograć, nie to co w normalnym trybie.
 
Top Bottom