Rozszerzenia

+
a ja na tej stronce: http://www.thewitcher.com/registration/pl/bonus_content/extensions.html nie ma możliwości pobrania dodatku (nie ma żadnego linku), tylko informacja że: "Dostęp do tej sekcji jest możliwy tylko po zalogowaniu i zarejestrowaniu gry. W ramach rozszerzeń otrzymacie między innymi edytor do gry oraz przygotowane przez CD Projekt RED dodatkowe questy.Chętnie wysłuchamy Waszych pomysłów dotyczących tego, co chcielibyście otrzymać w ramach przyszłych rozszerzeń. Możecie je zgłosić i podyskutować na ich temat [tu].Pierwsze rozszerzenie do Wiedźmina już wkrótce!"Mimo tego że ejstem zalogowany i gre mam zarejestrowaną :| wie ktoś co z tym zrobić?
 
maribot said:
Mimo tego że ejstem zalogowany i gre mam zarejestrowaną :| wie ktoś co z tym zrobić?
jesteś PEWIEN, zę jesteś zalogowany? Zalogowany na forum nie równa się zalogowany na stronie z rozszerzeniami, pamiętaj.
 
jesteś PEWIEN, zę jesteś zalogowany? Zalogowany na forum nie równa się zalogowany na stronie z rozszerzeniami, pamiętaj.
Właśnie jestem, specjalnie jeszcze się wylogowałem i zalogowałem ponownie i nic... dalej ta sama wiadomość :/
 
Nie jestem zbyt leniwy ale nie mam ochoty oglądać 117 stron tego tematu, więc może mi ktoś powiedzieć do daje ten patch 1.3 ? czy ta nowa przygoda zaczyna się przez wejściem do Kaer Moren ? (tak jak w normalnej edycji)?PS:skąd można ściągnąć mod "cena neutralności" (dajcie link proszę)
 
No to po kolei. O co ja bym prosił świętego mikołaja.- Możliwość wyciągnięcia broni niezależnie od tego jak bezpieczny jest teren. A także żeby cut sceny nie powodowały chowania broni. Rozumiem, że to ma pokazywać, że chodzenie non-stop z mieczem w łapie jest źle widziane. Ale powoduje to znacznie więcej głupich sytuacji. Jak na przykład rozmówka z Azarem Javedem, który trzyma mieczyki w łapach, zaraz nas bedzie chciał zaszlachtować, a Geralt wykazuje podziwu godne opanowanie i stoi z mieczem na plecach. Może dobrym rozwiązaniem byłoby podobne jak w Gothicu. Jak masz miecz łapach, ktoś nie chce z tobą gadać, ktoś bardziej nerwowy sam nas atakuje. Może w niektórych miejscach trzeba przed wejściem zostawić miecze. To by spowodowało że w końcu do czegoś by się sztylet przydał. No i w końcu kwestia techniczna. Wiedźmin z mieczem w łapie szybciej biega (na ptasiorze).- Dopracowanie samej postaci. Widać że twórcy gry postalali się pokazać Geralta żeby był jak najbardziej realistyczny. Nie może nosić w niewidzialnym plecaku trzech mieczu, dwóch zbrój i zestawu biwakowego. Można wziąć trochę rzeczy do podręcznej torby na brzuchu (ale już pierwsza kurtka skórzana nie ma tej torby....!!). Ale też jest trochę niedopracowań. Czemu Geralt nie uznaje instytucji pochew? Rozumiem że w naszej polskiej kulturze dwa nagie miecze mają wagę symboliczną, ale chyba jednak ciekawiej by to wyglądało. Kolejna możliwość przyglądania się misternej robocie grafików. Ładne, inkrustowane, skórzane, czy nawet drewniane pochwy, na kolejne miecze. Dalej, dlaczego trofea wyglądają jak maski? Jak już jest trofea nie idą do sprzętu od zadań, a na specjalnie na to odrębniony hak, to niech on wygląda. łeb wampirzycy powieszony za włosy, z wytrzeszczerzonymi oczami i wybitymi kłami obija się o kolano. Może rozwinięcie zbroi. Rękawice ze srebnymi ćwiekami, robione na zamówienie i buty z gwoździami( w końcu wiedźmin macha ciągle tymi szkitami), możliwość jakiegoś wystrojenia postaci.- Więcej skórek. Wyjątkowo denerwujące jest to, że postać przewijająca się przez całą prawie Leuvaarden(Czemu on ma dzwoneczek na szyi!!!!???), wygląda jak przeciętny podróżny/kupiec/handlarz. Za to wiedźmini, mimo że są tylko przez chwilę, każdy jest zrobiony z osobna. Jak się zdziwiłem, grając za pierwszym razem, widząc że po zabiciu wielebnego na podgrodziu, jego klony biegają po Wyzimie. Najlepiej w ogóle by było, żeby każda postać questowa, miała swój osobny wygląd.- Jakieś półprzenikanie przez przedmioty/NPC. Wścieklizny można dostać, jak ci NPC stanie na mostku, lub schodak i będzie stał tam nie wiadomo ile, a nie ma możliwości go przesunąć.- Możliwość rzucania znaków, niezależnie od okoliczności. Ach ten brak krzemieni.- Więcej gry w płonącej wyzimie. Szczególnie jest to ciekawe dla ścieżki neutralnej. Bieganie, załatwianie questów, w mieście, gdzie ciągle trwają walki na ulicach. I trzeba uważać, żeby nie dostać zarówno od elfów, jaki zakonu. Coś w stylu roznoszenia poczty podczas powstania warszawskiego. No i dodatkowo ciekawym aspektem jest oglądanie dzielnicy klasztornej, którą znamy od podszewki z czasów pokoju, jak teraz płonie. A skoro już ta lokacja jest zrobiona, to może fajnie by po niej pobiegać. Zajrzeć co się stało z kuźnią krasnoludzką, a kto zajął szpital lebiody.Oczywiście nie zgadzam się ze zmianą Geralta na kogokolwiek innego. Poczatkowo mi się nie podobało że w grze nie będzie większego wyboru. Ale taka jest specyfika tej gry. Jest skrajnie liniowa (niech będzie, trójliniowa), ale wynagradzają to, dopracowane scenki, dialogi, ciekawa fabuła. Trochę jest to jak film, w którym mamy trochę do gadania. No i musze jeszcze dodać że bardzo pozytywnie zaskoczył mnie fakt, że wersja rozszerzona będzie ogólnie dostępna dla posiadaczy gry. Już sie zczynałem zastanawiać , który kumpel by sobie kupił wersje rozszerzoną.
 
Mi postać geralta pasuje. Jak dla mnie najbardziej by sie przydał tryb multi (z nieco gorszą grafiką żeby lagów nie było).Więcej zbrój mieczy,nowe questy lokacje itp.. I jeszcze system profili by sie przydał
 
Ja chciałbym aby firma Cd projekt Red stworzyła mod taki aby można było współpracować ze wszystkimi znanymi wiedźminami z wersji podstawowej i oczywiście z czarodziejką Triss Merigold. A przede wszystkim stworzyła dialogi do modu bo gra się dość dziwnie jeżeli są same napisy i nikomu nie ruszają sie usta. Ale ogólnie bardzo mi się podoba mod "Cena Neutralności" tylko prosze przy tworzeniu nowego modu o tych niedociągnięciach nie zapomieć. Modowi "Cena Neutralności" daję ocenę 9/10.I jeszcze na koniec chcialem podziękować za to że wersja rozszerzona jest dostępna za darmo na stronie thewitcher.com.I proszę pamiętać aby w nowym modzie dodać dialogi.
 
Mobil, myślisz że specjalnie do każdego moda będą zatrudniać aktorów, żeby czytali dialogi?? Może jeszcze powinni robić dialogi do modów robionych przez społecznośc graczy?
 
miszczujan said:
Mobil, myślisz że specjalnie do każdego moda będą zatrudniać aktorów, żeby czytali dialogi?? Może jeszcze powinni robić dialogi do modów robionych przez społecznośc graczy?
A ty myślisz, że nie wiadomo ile wydają takich modów? Pewnie ten mod jest 1 i ostatni. Mogliby chociaż lektora dać do moda. Moim zdaniem tutaj twórcy dali plamę z brakiem głosu w modzie.
 
Top Bottom