ścieżki przeznaczenia

+
ścieżki przeznaczenia

Witam. Nie zauważyłam jeszcze takiego tematu (mam nadzieję, że nie przegapiłam). Czy wie ktoś może jak "zaliczyć" w tym zadaniu cnotę hojności? Nie pomyślałam i nie dałam napiwku chłopcowi, a że targować się nie lubię to przegapiłam chyba i możliwość przy zadaniu z grzybami, o ile takowa była. Wie ktoś może gdzie taka możliwość jeszcze jest, czy jednak odpadnie mi zadanie?
 
Ja zaliczyłem te zadanie od razu ponieważ robiłem je dość późno, nie wiem więc czy udzielę ci dobrej odpowiedzi. Wydaje mi się, że cnotę hojności można zaliczyć w trakcie poszukiwań rynsztunku cechu Mantikory. Gdy odwiedzisz jaskinie gdzie udał się Merten, znajdziesz się po jakimś czasie pod wpływem oparów, które wywołają halucynacje. Po drodze miniesz iluzje żebraków i będziesz mógł im dać jałmużnę. Chyba, że chodziło ci właśnie o ten quest gdy pisałaś o "zadaniu z grzybami".
 
Zadanie poboczne na 46 lvl Równowaga w przyrodzie
Możemy w nim w sumie zaliczyć 2 cnoty za jednym zamachem
Quest ma dwojaki przebieg

Wariant A - zabicie Bazyliszka owocuje w 200 Exp i 400 Koron oraz Mieczyk z ciała bazyliszka Stalowy na 50 lvl ale konsekwencja jest przypadłość która zalicza duza część osób mianowicie znikną ci kupcy bo Baron im nagada no i strzela focha mimo ze Rębacze będą chcieli wyprostować sytuacje.

Wariant B - to zostawienie bazyliszka żywego, daje nam to cnotę współczucia oraz 200 Expa i 350 koron brak miecza i Trofeum ( wielo-statowe trofeum ale nie jakoś arcy dobre ) Baron tez wyrazi chęć dopłaty 50 koron, możemy odmówić co dam na cnotę hojności lub przyjąć, przyjecie skutkuje dodatkowym 50 EXp odmowa nie wiem czy tez daje expa, gdyż ja i tak już w tym quescie mimo wybrania wariantu B miałem wszystkie cnoty complete
 
ja jestem trochę zażenowany, że mądrosć moznabyło zaliczyć tylko po pokojowym załatwieniu misji "miłosć braci" (czy jakoś tak). nie wiedziałem o tym i już miecza nie dostanę :/ wkurzajace, bo inne cnoty mozna było albo załatwić na 2 sposoby, albo były tak oczywiste, że nie sposób było ich pominąć.
tutaj twórcy tego zadania mają ode mnie minusa.
 
Co do hojności, ją można prawdopodobnie jeszcze wbić, będąc w krainie baśni, dając tę wstążeczkę dla Sy.
 
@Smok_Wro
Mądrość można zaliczyć w naprawdę wieli przypadkach podam ci 2 kolejne które na szybko przyszyły mi od głowy
1. Wygranie w Turnieju Gwinta
2. Zdjęcie klątwy z Wichta ( Marlena )
 
Hojność zdaje się też można zaliczyć dając pucybutowi 500 złota zamiast używać na nim znaku. Z tego co zauważyłem każdą cnotę można zaliczyć na wiele sposób tak, że nie lada wyzwaniem jest nie zdobycie miecza od Pani z Jeziora, a nie jego zdobycie :)
 
@Smok_Wro
Mądrość można zaliczyć w naprawdę wieli przypadkach podam ci 2 kolejne które na szybko przyszyły mi od głowy
1. Wygranie w Turnieju Gwinta
2. Zdjęcie klątwy z Wichta ( Marlena )

no to jestem w rzyci. w gwinta grac nie umiem a wichta nie odczarowałem, choć myślalem że się uda :(
 
W misji, która zaczyna się tym, że Geralta zaczepia malarz i proponuje namalować mu portret. Po wszystkim wystarczy kupić ten obraz. (Nie orientuję się czy to ma znaczenie ale ja najpierw powiedziałem malarzowi, że jego dzieło mi się nie podoba)
 
Top Bottom