Serce z kamienia, noc z Shani - crash

+
Serce z kamienia, noc z Shani - crash

Gra wysypuje się za każdym razem - sterownik Nvidia przestał działać
 
Dziś postanowiłem spróbować jeszcze raz... i udało się! Gra się nie wysypała, zadanie zostało zaliczone i mogę grać dalej :happy: Nie wiem czy poszedł jakiś fix czy coś, w każdym razie u mnie działa.
 
U mnie nic się nie zmieniło :/ Wywala podczas sceny na łódce bądź po zakończonej rozmowie na plaży...
 
Ech, nic nie pomagało, więc powiedziałem Shani, żebyśmy wracali na wesele. Dialog zakończył się i mogę grać normalnie. I tak będę przechodził dodatek jeszcze raz, więc strata niewielka, a nie mogę sobie pozwolić na czekanie aż Redzi albo nvidia wydadzą jakąś poprawkę.
 
Miałem ten sam problem, próbowałem kilka razy, czasami sterownik robił crasha przy scenie z łódką, czasami przy scenie na plaży. No ale się udało, mi pomogło ustawienie optymalnych ustawień graficzny przy pomocy Nvidia Experiance.
 
Mam ten sam problem... Nic nie pomaga. Aktualne sterowniki, instalacja chyba już WSZYSTKIEGO co się dało...
Ktoś gdzieś kiedyś proponował:
W oknie CMD proszę wpisać komendę: bcdedit /set IncreaseUserVa 3072
Następnie zrestartować komputer

jak wrócę do domu to spróbuję, ale wątpię że pomoże.
 
Ktoś gdzieś kiedyś proponował:
W oknie CMD proszę wpisać komendę: bcdedit /set IncreaseUserVa 3072
Następnie zrestartować komputer

jak wrócę do domu to spróbuję, ale wątpię że pomoże.
Nie radzę się tym bawić, skoro masz system 64-bit(bo tylko taki jest wymagany dla W3). Należy podjąć kroki sprawdzające sprawność sprzętu.
 
U mnie to samo...
Przeszedłem całą podstawkę Wiedźmina 3 i nie było najmniejszych problemów, zainstalowałem Serca z kamienia i też nie było żadnych problemów do czasu sceny z łódką... znalazłem w internetach rozwiązanie tego problemu - wszystkie ustawienia graficzne należy ustawić na low i wyłączyć postprocesy - scena zakończyła się bez crasha ale później jest już tylko gorzej!!!!
Dom aukcyjny - miejsce kolejnego questa praktycznie nie istnieje - przeźroczyste ściany przedmioty zawieszone w powietrzu no masakra, zniknęła także studnia do której wchodziło się na początku dodatku - jest dziura w ziemi.
Dodatkowo sierociniec na krzywuchowych moczarach wygląda podobnie - mnóstwo fantazyjny trójkątów.
Gdy chcę zrobić Print Screen'a tych anomalii gra wywala mi do windowsa...
Pomocy?
 
Szkoda że wczesniej nie wiedziałem ;/ już dałem powrót na wesele Ja miałem problem z niektórymi pytajnikami na mapie dojeżdżam a tam widze gniazda potworów lewitujące nademna xD
 
Udało mi się w końcu rozwiązać problem: Automatyczna optymalizacja grafiki poprzez GeForce Experience + weryfikacja plików gry przy użyciu GOG Galaxy i działa :)
 
Top Bottom