Stream: Omówienie nagród i nadchodzącej aktualizacji już 18 maja!

+
Trzeba pamiętać, że to ciągle będzie beta. Otwarta, ale beta. Teraz na start wprowadzili masę nowych mechanik i zmian a dopiero przy dużej ilości grających będą się bawić w dokładne balansowanie jednostek. Gracze zawsze najlepiej wyłapią co jest zbyt przykokszone a co nie.
 
Hekwit;n8574710 said:
ehh.. nie chciało się grać dużo przez widmo resetu, ale równe 40 beczek będzie na mnie czekać. Może wystarczy na krasnale.. :D

Ja będę mieć trochę więcej, też z nastawieniem na Krasnoludy. :) Oby tylko okazały się grywalne....

(chociaż Dziki Gon też kusi... ;) )
 
Ankalime;n8575540 said:
Ja będę mieć trochę więcej, też z nastawieniem na Krasnoludy. :) Oby tylko okazały się grywalne....

(chociaż Dziki Gon też kusi... ;) )


Krasnale to obowiązkowo. :) Szkoda, że nie ma już bonusów za krasnale na stole (stary krasnoludki najemnik). Smocza Saskia to tylko namiastka dawnej potęgi.... ehh... aż wspaniałe czasy z początków bety się przypominają. Na przykład wystawienie trzech najemników, buffowanie ich 3-4 razy rogiem dowódcy, a potem przeklinanie przeciwnika, który wystawił Villena. :D


Muszę jednak przyznać, że pierwszy raz od początku gry mam prawdziwą ochotę grać czymś innym niż Scoia.

Ślepy karabin maszynowy z KP świetnie się prezentuje i chyba to będzie moja druga frakcja. :D
 
Odebraliście dodatkową nagrodę niespodziankę? :D

(Nie to, żeby ktoś jeszcze potrzebował, ale zawsze miło. ;) )
 
Ankalime;n8576320 said:
Odebraliście dodatkową nagrodę niespodziankę? :D

(Nie to, żeby ktoś jeszcze potrzebował, ale zawsze miło. ;) )

Ja właśnie nie :/ Wiadomo ze względu na co była przyznawana?
 

Guest 3974940

Guest
Skoro "omówienie nagród" to ja chciałem z tego miejsca podziękować Redom za darmową wersję Wiedźmaka 2 przyznaną w zamian za nieprzespane w zamkniętej Becie noce.
Dziękujemy Ci S.C. Johnson. Znaczy się: CD Projekt Red. ;)
 
VojTecH94;n8609750 said:
Jeśli do dzisiaj nie dostałem, to już raczej nie ma co liczyć, prawda?

Jeśli to chodzi o kod na Wiedźmina 2, to mogę oddać swój, za darmo rzecz jasna. Jeśli ktoś jest chętny, to proszę o PW.
 
Top Bottom