Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

+
azgan said:
azgan said:
Gdybyś przeczytał dokument, który przytaczasz zobaczyłbyś, że są tam podane daty:D Pozdro!
W tym samym dokumencie jest napisane, że znajdą się w Edycji Rozszerzonej i nie ma żadnej wzmianki o wydaniu tych poprawek w wersji Elektronicznej czy to oznacza, że mam 2x wydać kasę na Wiedźmina? Bez sensu!
Całość edycji rozszerzonej będzie do pobrania dla zarejestrowanych właścicieli gry.
 
Nie wiem dlaczego, ale nie mogę warzyć eliksirów. Mimo iż posiadam wszystkie składniki oraz alkohol to wyświetla mi, że nie posiadam wszystkich składników. Probówałem reinstalki, ale to nic nie dało.Talenty posiadam.Ktoś wie o co może chodzić?
 
Czy dodatek ma dialogi mowione czy trzeba skupic sie na czytaniu?U mnie nie slychac glosow (jesli sa) tylko sama muzyke i odglosy otoczenia.Pozdrawiam! :D
 
W dodatku nie ma dubbingu (głosów postaci)Jestem już po przejściu modzika. Po pierwsze, wielkie dzięki dla REDów, naprawdę kawał dobrej roboty, szkoda tylko, że taki krótki! Przechodząc optymalnie ukończyłem go w 1,5h, jednak robiąc wszystkie zadania pewnie przeciągnie się do ponad 2h. Z dobrych stron, to:+ naprawdę świetna lokacja, genialnie wygląda+ poprawiona walka z wszelkimi stworami wyskakującymi z ziemi, już nie ma problemów z rozpoczęciem ataku (m.in. roślinki)+ ponownie smaczki i dialogi znane z Sagi+ ponownie trudny wybór, nad którym musiałem chwilkę podumać :) (ale Sabrina ma brzydki model, to jej opcję odrzuciłem xD ) Minusy:- ehh, wiem, że darmowe, ale naprawdę za szybko się kończy :)- brak dubbingu (aż żałuję, że nie poczekałem do czasu wersji z dubbingiem), naprawdę odbiera to klimatuGood job, teraz czekać tylko do maja na następną porcję przygód, mam nadzieję, że dłuższych. No i oczywiście liczę na mody od fanów, osobiście trzymam kciuki za "Nici przeznaczenia" :)
 
Ja mi mo wszystko muszę trochę pomarudzić ;DPo pierwsze to w edyytorze modów jeśli się nie myle byłą mowa o tym że poradnik doo edytora będzie dostępny w języku polskim i angielskim (nie sam edytor który jest i będzie w ostatecznej wersji nie becie po angielsku chyba że to się zmieni).A druga sprawa to problemy w modzie związane z wyświetlaniem niekiedy niepełnych modeli postaci (chociaż obecnie jak drugi raz gram to tego nie zauważyłem).Mimo kilku niewielkich wad to Wielkie Dzięki i czekam tylko na ostateczną wersje edytora ;)
 
Też pomarudzę :)1. Jak Nadril, nie mogę warzyć eliksirów. Bug czy o czymś zapomniałem (alkohol i składniki mam)?2. Do "How to" do edytora przydałby się spis treści :)Lokacja z twierdzą bardzo mi się podoba :)
 
serafin25 said:
Ja mi mo wszystko muszę trochę pomarudzić ;DPo pierwsze to w edyytorze modów jeśli się nie myle byłą mowa o tym że poradnik doo edytora będzie dostępny w języku polskim i angielskim (nie sam edytor który jest i będzie w ostatecznej wersji nie becie po angielsku chyba że to się zmieni).A druga sprawa to problemy w modzie związane z wyświetlaniem niekiedy niepełnych modeli postaci (chociaż obecnie jak drugi raz gram to tego nie zauważyłem).Mimo kilku niewielkich wad to Wielkie Dzięki i czekam tylko na ostateczną wersje edytora ;)
Cóż, dopóki (lub jeśli) Redzi nie wydadzą polskiej wersji poradnika do edytora, zawsze można stworzyć polską wersję na Djinni Wiki.
 
wszystko super tylko dlaczego nie mozna importowac wlasnych modeli???przeciez to podstawa kazdego edytora...a moze cos przeoczylem?
 
Marqson said:
Czy wam też tak przycina jak mi? Ogólnie fps spadły mi mniej więcej do poziomu dzielnicy handlowej :-\
Nie, na szczęście nie. U mnie na patchu 1.2 chyba żadna lokacja nie działała tak płynnie jak te "modowe" okolice KM. Ilość klatek może i nie jest imponująca, ale jak na moje możliwości sprzętowe, to jest IMHO całkiem nieźle:12-15 w okolicy rzeki, 25-35 na zielonej trawce i 40-60 w starej kopalni.
włączyłem wieśka 1.3, czasy ładowania ogromnie się skróciły! W wyzimie klasztornej mam 35-40 FPS, i z tego co pamiętam to poprawa o 10-15. jednym słowem rewelacja.
No, u mnie też jest lepiej. O jakieś 5-10 fpsów :) Więcej takich optymalizacji Panie i Panowie REDzi :beer:
 
JaszczurPL said:
Hm, występuje u mnie dość dziwny problem. Wszystko ładnie działa do czasu próby wczytania dodatku, zamiast ładować gra cofa mi się do menu. I tak w kółko. Dodam tylko, że główny wątek wczytuje się bez problemów. Ktoś ma podobnie?
Mam dokładnie ten sam problem. Nie wiem o co chodzi ???
 
Nareszcie ;D. Tyle czekałem na wyjście tego wszystkiego i w końcu się doczekałem. Dziękuję REDOM, odwaliliście kawał dobrej roboty :beer:
 
Zdobył ktoś z Was którąś z kart erotycznych ? Albo ze mnie taki Casanova jak z koziej d**y trąbka, albo nie ma ich w grze .
 
no i weź człowieku zrób sobie przerwę od neta, jak nie duelmail to edytor xD @ Elwer 'Szubidubi' czyżby Hellsing?
 
Czy w wersji rozszerzonej będzie polski dubbing? bo faktycznie, jak jeden z powyższych ziomków pisał, traci to trochę na klimacie...ja rozumie, że czytać każdy umi, ale jednak z głosem to zupełnie inna gra:)
 
Top Bottom