Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

+
Właśnie ściągam moda mam transfer 52,5 mb/s 8) Jeszcze tylko 1.30 h, pogram przez ten czas w mount & blade.Dzięki redzi, za chwile radości ;D
 
Co z kartami do zdobycia? Miały niby być, a ich... zwyczajnie nie ma. Przeszedłem mod na każdy możliwy sposób i nie znalazłem takiej możliwości (questy wykonane wszystkie, przynajmniej nie znalazłem żadnych innych, a zwiedziłem całą lokację). Jakieś wyjaśnienie?
 
qjin said:
Co z kartami do zdobycia? Miały niby być, a ich... zwyczajnie nie ma. Przeszedłem mod na każdy możliwy sposób i nie znalazłem takiej możliwości (questy wykonane wszystkie, przynajmniej nie znalazłem żadnych innych, a zwiedziłem całą lokację). Jakieś wyjaśnienie?
Karty dostępne są a na pewno jedna :p, zaufaj mi wiem z doświadczenia :D:p
 
RaTuo said:
Karty dostępne są a na pewno jedna :p, zaufaj mi wiem z doświadczenia :D:p
Bo wykonaniu zadania od Deidre?Sabrina zadnych "podziekowań" nie oferowala mi po zaliczeniu zadania... ;]
 
No cóż, ja zato wcale niemogę znaleźć linka do pobrania tej przygody, bo w dziale "Rozszerzenia widnieje tylko informacja, że: "Pierwsze oficjalne rozszerzenie już w krudce". Co jest grane? i jak do licha mam pobrać tą przygodę?
 
Marcin said:
No cóż, ja zato wcale niemogę znaleźć linka do pobrania tej przygody, bo w dziale "Rozszerzenia widnieje tylko informacja, że: "Pierwsze oficjalne rozszerzenie już w krudce". Co jest grane? i jak do licha mam pobrać tą przygodę?
Na samym poczatku tematu - w pierwszym poscie Brysia masz wszystkie potrzebne linki...
 
Witam. Tata wrócił z pracy, toteż zainstalowałem d'jinniego i patcha 1.3. Mam pytanie: D'jinniego uruchamia się bezpośrednio w grze czy w jakimś folderze?EDIT:O, spoko już mam, było w Start->programy->The Witcher Adventure Editor ;D
 
qjin said:
Co z kartami do zdobycia? Miały niby być, a ich... zwyczajnie nie ma. Przeszedłem mod na każdy możliwy sposób i nie znalazłem takiej możliwości (questy wykonane wszystkie, przynajmniej nie znalazłem żadnych innych, a zwiedziłem całą lokację). Jakieś wyjaśnienie?
W modzie "Cena Neutralności" można zdobyć kartę seksu Sabriny i Deidre, ale... nie jest to takie łatwe :)
 
Nareszcie !!! Hurra!!!! ;DTaka jedna uwaga. Bardzo mi się podobała idea zaistniała w Morrowindzie/Obliwionie. Tzn. Mody nie stanowiły osobnej całości tylko zmieniały główną linie fabularną i sporo zabawy do niej dodawały. Fajnie by było jakby dało się to zaimplementować w Wiedźminie. ]:-> Pewnie w jedynce nie da rady ale w dwójce? Otwarty świat i możliwość dodania nowych questów do głównej linii fabularnej. Zarąbista sprawa :D
 
KatarzynaKuczyska said:
W modzie "Cena Neutralności" można zdobyć kartę seksu Sabriny i Deidre, ale... nie jest to takie łatwe :)
Dziękuję za odpowiedź.Mhm. Nie pozostaje mi nic innego, jak pokombinować.Poza tym pragnę pogratulować stworzenia tak świetnej lokacji (Doliny Kaer Morhen). Jej rozmiary budzą podziw, jest naprawdę ogromna. :)
 
A propo's rozmiaru Doliny Kaer Morhen - czy ktoś kto już grał/przeszedł dodatek mógłby określić jaka jest wielkość tej lokacji w porównaniu do podstawowej gry? Czy np jest taka na wielkość jak epizod IV?Dzięki.
 
WAŻNA INFORMACJADziś wrzucimy poradnik do D'jinniego po POLSKU!!! Podajcie dalej dobrą nowinę bo jak znam zycie na następnej stronie znowu ktoś o to zapyta ;D
 
Michax said:
A mowa będzie zdubingowana?
tak... będą też nowe ścieżki dialogowe dla lasu okolic Kaer Morhen i płatków zimejki....poczytaj ten wątek... albo zastosuj poradę radka85 to pozwoli Ci odpocząć od tych trudnych pytań na jakiś czas... ;)EDIT:
Michax said:
WAŻNA INFORMACJA[size=15pt]Dziś wrzucimy poradnik do D'jinniego po POLSKU!!![/size] Podajcie dalej dobrą nowinę bo jak znam zycie na następnej stronie znowu ktoś o to zapyta ;D
Michax said:
[size=15pt]W przygodzie "Cena neutralności" nie ma nagranych kwestii ani lipsynca[/size].
Michax said:
[size=15pt]Cena neutralności jest razem z patchem 1.3.[/size]
Michax said:
[size=15pt]"Cena neutralności" to osobna przygoda. Nie musisz znowu przechodzić gry, aby cieszyć się modem. :)[/size]
Michax said:
[size=15pt]Patch 1.3 zawiera wszystkie poprawki wprowadzone w poprzednich wersjach[/size]. Jednym słowem - nie, nie trzeba instalować 1.2 ;).
Michax said:
[size=15pt]W modzie "Cena Neutralności" można zdobyć kartę seksu .............................., ale... nie jest to takie łatwe :)[/size]
wiele innych informacji jest tu:http://www.thewitcher.com/registration/pl/www/patch_notes.htmlpozostałe poprawki dopiero w ER w majuPS: gdzie są Niebiescy???
 
Ja za to proponuje jeszcze na stronie forum uruchomić dodatkową zakładkę w której można by się pytać o możliwości tworzenia różnych rzeczy w edytorzeI mam pyta ??? ??? nie do redów:Czy jest możliwe stworzenie wiszącego mostu nad przepaścią po którym postać mogła by przejść a dołem płynie sobie mały strumyk
 
serafin25 said:
Ja za to proponuje jeszcze na stronie forum uruchomić dodatkową zakładkę w której można by się pytać o możliwości tworzenia różnych rzeczy w edytorze
jest dzial na forum poświęcony Djinnihttp://www.thewitcher.com/forum/index.php?board=92.0pozdraiwam
 
iczer said:
A propo's rozmiaru Doliny Kaer Morhen - czy ktoś kto już grał/przeszedł dodatek mógłby określić jaka jest wielkość tej lokacji w porównaniu do podstawowej gry? Czy np jest taka na wielkość jak epizod IV?Dzięki.
Mógłbym nawet pokusić się o stwierdzenie, ze jest większa. Oczywiscie porownujac np. do pola w IV Akcie for example. Bo w Dolinie Kaer Morhen nie ma zadnych loadingów... (nie liczac wejsc do namiotu czy kopalni). :D
 
Top Bottom