Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

+
Ej mam takie pytanie. Jakim programem można otworzyć te karty? Aby Karte deidry zdobyć trza najpierw wykonać zadanie głodny jak wilk a potem odpowiednio poprowadzić z nią rozmowe.
 
Pawelmichal said:
Ej mam takie pytanie. Jakim programem można otworzyć te karty? Aby Karte deidry zdobyć trza najpierw wykonać zadanie głodny jak wilk a potem odpowiednio poprowadzić z nią rozmowe.
Video Bink czy jakoś tak
 
A ja zacząłem się tym bawić. Fajna sprawa tlyko mam parę pytań:1. Jak wiedźminowi dać talenty? Przez napisanie skryptu(jeśli tak to jaki mają "tag" te talenty)2. Jak tworzyć miejsca mocy i Kręgi żywiołów?3. Chciałbym odpalić po konwersacji z Triss kartę. Jak? skryptem?
 
Kelob said:
A ja zacząłem się tym bawić. Fajna sprawa tlyko mam parę pytań:1. Jak wiedźminowi dać talenty? Przez napisanie skryptu(jeśli tak to jaki mają "tag" te talenty)2. Jak tworzyć miejsca mocy i Kręgi żywiołów?3. Chciałbym odpalić po konwersacji z Triss kartę. Jak? skryptem?
Tutaj z pytaniami.Hoł hoł , a ja sobie gram w Assasin's Creeda i McWiedzmak poszedł w odstawkę :DWiedźmin jest niezastąpiony Ave! :beer:
 
Blizari - zobaczymy co będzie, kiedy przyjdą nowe przygody. Na pewno jeszcze nie raz odpalisz wiedźmina, żeby zobaczyć nowe mody.
 
pewien problem- mam wszystko, postępuje zgodnie z poradnikiem wchodze do folderu g31 zaznaczam plik klikam ,,otwórz'' i...nic. Na dole w tej tabelce podłużnej pisze: Invalid .set file. Cannot read TILE0/Model entry.Co mam robić? Ma ktoś ten sam problem? Szukałem w necie i nic. D'jinni wiki- tam też nic nie ma. Z góry dziękuję
 
0czk0 said:
pewien problem- mam wszystko, postępuje zgodnie z poradnikiem wchodze do folderu g31 zaznaczam plik klikam ,,otwórz'' i...nic. Na dole w tej tabelce podłużnej pisze: Invalid .set file. Cannot read TILE0/Model entry.Co mam robić? Ma ktoś ten sam problem? Szukałem w necie i nic. D'jinni wiki- tam też nic nie ma. Z góry dziękuję
Masz wikipedie. Tam jest opisanych wiele rzeczy. Miedzy innymi rozwiazanie twojego problemu.http://pl.djinni.wikia.com/wiki/FAQ#Nie_mog.C4.99_utworzy.C4.87_obszaru_z_pliku_.SET.21
 
hmm a ja mam dość niezręczne pytanie co daje ten patch ??? bo nigdzie niemoge znaleść a mnie to ciekawi
 
gangsta529 said:
hmm a ja mam dość niezręczne pytanie co daje ten patch ??? bo nigdzie niemoge znaleść a mnie to ciekawi
Co daje? Dzięki niemu można korzystać z dodatkowych przygód, wprowadza też niewielkie usprawnienia w mechanice gry. To wszystko jest napisane w pierwszym poście na pierwszej stronie tego tematu, o tu http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=12127.0
 
ok ok jestem w połowie pobierania patcha i mam pytanie bo ten patch z tą przygodą to wersja angielska a ja mam polską wersje gry i wszystko będzie stykać??
 
gangsta529 said:
ok ok jestem w połowie pobierania patcha i mam pytanie bo ten patch z tą przygodą to wersja angielska a ja mam polską wersje gry i wszystko będzie stykać??
Jak to wersja angielska? Po angielsku to jest tylko edytor, natomiast "Cena neutralności" jest po polsku... Nic się nie powinno kaszanić. No chyba, że ściągasz rzeczywiście jakąś angielską wersję, w takim wypadku to nie mam pojęcia...PS: I nie zdziw się, gdy nie będziesz słyszał dialogów w "C. N.". W dodatkowej przygodzie ich po prostu nie ma... Tak tylko uprzedzam na przyszłość, bo ten temat się ciągle pojawia od nowa :)
 
ja mam taki problem że wczytuje lokacje(jaskinie)a pokazuje mi się siedziba zakonu i co teraz nazwa widnieje jaskinia a lokacja inna zonk
 
Geralt2000xD said:
ja mam taki problem że wczytuje lokacje(jaskinie)a pokazuje mi się siedziba zakonu i co teraz nazwa widnieje jaskinia a lokacja inna zonk
Zły dział, zły temat, na tego typu rzeczy.O takie zagadnienia jak problemy techniczne, pytaj w wiedźmińskim laboratorium.
 
Top Bottom