"Sword of The Witcher" - premiera nowego klipu zespołu VADER już dziś!

+
dla mnie bomba i to z 2 powodów:- lubię ten rodzaj muzyki :D- pomimo że w Polsce zespół Vader i "metal" jako rodzaj muzyki nie jest popularny to na świecie (USA, Japonia Europa Zachodnia) jest troszeczkę inaczej. Tam o tej kapeli wiedzą dużo więcej, natomiast mniej wiedzą o Sapkowskim i Wiedźminie (w przeciwieństwie do nas ;)). wobec czego Vader niejako promujący Wieśka jest duuuzym plosem w tamtych krajachps. moze troche zagmatwanie to jest napisaneps2. sorry bo mi sie opcje jezykowe przestawily ;D ;D
 

Keth

Ex-moderator
Hmm, mam mieszane uczucia ^^ gitarki całkiem całkiem, ale wokal miejscami mógłby być lepszy, Death to to nie jest ^^ ogólnie na + ;)Edytka mówi, że z każdym przesłuchaniem utworu jest lepiej ;)
 
Michał Madej wspomniał na Polconie, że ten utwór również znajdzie się na płytce ze ścieżką dźwiękową gry. Oczywiści to info dla tych co zamówili EK :p
 
Widze, ze macie tutaj mieszane uczucia noi ja tez :)O ile muzyka z tego teledysku nawet pasowalby do gry to juz z wokalem nie :/Ale efekt i tak dobry skoro muzyka jest ok ;) i popierm tok myslowy wolszczanina ;PPS. W pewnym miejscach text piosenki jest prosty jak budowa cepa :)PS2. Ktos tu porownywal ten rodzaj muzyki do wymiotujacego kota...jako, ze jestem milosnikiem tych zwierzat zaprzeczam jakoby mialo to jakies podobienstwa ( z dosiwadczenia ;)), porownanie nie trafne - typowo zlosliwe ;)
 
Keth said:
Edytka mówi, że z każdym przesłuchaniem utworu jest lepiej ;)
Stwierdzam to samo ;)Hax ----> zagrowluj tak jak Peter - jeśli ci się uda (w co wątpię) i nie rozboli cię przy tym gardło - szacun. Bo to też trzeba umieć.
 
Czemu tylko info dla EK? PRzecież ścieżka dźwiękowa jest w oryginale.Dzięki za wrzucenie na youtube! Dobry teledysk, łatwo wpada w ucho refren.
 
Dobra po piętnastym obejrzeniu clipu pogodziłem się z tym że ten kawałek będzie promował wieśka ale tekst jednak mógł by być troszeczkę bardziej ambitny ;) P.S. Kiedyś widziałem jak jakieś zwierze tak charczało.... jak je przewrócili na drugą stronę już nie żyło :O
 
GLight said:
Dobra po piętnastym obejrzeniu clipu pogodziłem się z tym że ten kawałek będzie promował wieśka ale tekst jednak mógł by być troszeczkę bardziej ambitny ;)
Normalnie Vader ma dużo ambitniejsze teksty, ale ten też jest dobry - mam miecz, jestem wiedźminem i nikt mi nie podskoczy ;)
 
Ogółem MOCNE , muza jest mocna ! Nie lubię czegoś takiego ale zaczyna mi się podobać !Ale mimo wszystko ryk tego gościa nie pasuje do tego wszystkiego jak dla mnie ! Coś mi mówi że klimat wiedzminski nie pasuje do takiego "śpiewania" !?
 
Rzeczywiście, fajna nuta, teledysk bardzo klimatyczny. Growl mi nie przeszkadza tak bardzo, tylko tekst zwrotki jest strasznie sztampowy i mało ambitny....przez to troche pod wioche podchodzi, ale można to przeboleć. W gruncie rzeczy utwór ten nieźle powinien się przyczynić do promocji (zwłaszcza w USA) :p
 
piszecie ze wokalista ryczy proponuje wejść na str. Vadera i posłuchać paru kawałków zespołu wtedy stwierdzicie ze gość jednak śpiewa spokojnie i ze to sie wam podoba ;) :D ;D ;) :D ;D
 
wolszczanin said:
piszecie ze wokalista ryczy proponuje wejść na str. Vadera i posłuchać paru kawałków zespołu wtedy stwierdzicie ze gość jednak śpiewa spokojnie i ze to sie wam podoba ;) :D ;D ;) :D ;D
Zgadzam sie, jeśli uważacie ze ten numer to siekanina i warczenie psa, znaczy to ze nie czujecie takiej muzy i nie potraficie docenic tego, ile pracy jest wkladane w zrobienie takiego numeru, taka muza to sztuka, nie jak HH czy inne takie. A Jesli chodzi o sam numer to trzeba stwierdzić ze oprocz 2 średnich wstawek numer miażdzy, bardzo dobre gitary, swietny wokal Petera i klimatyczny teledysk, czego wiecej chciec? No chyba że ktos wolałby, zeby piosenke o wiedźminie śpiewał tede :)heheA tak baj de łej, żaden polski zespół nie rozpromuje wiedźmina na zachodzie, tak dobrze jak Vader.
 
wolszczanin said:
piszecie ze wokalista ryczy proponuje wejść na str. Vadera i posłuchać paru kawałków zespołu wtedy stwierdzicie ze gość jednak śpiewa spokojnie i ze to sie wam podoba ;) :D ;D ;) :D ;D
Tak, wokal Petera jest tu bardzo łagodny jak na niego. ;D A utwór wmiarę pasuje do klimatu gry.Oczywiste jest, że nie każdy lubi taki rodzaj muzyki, ale utwór pomoże w promocji gry i dotarcia do większego grona odbiorców. Vader jest jednym z najbardziej znanych polskich zespołów na świecie, grający koncerty w Japoni, USA, Brazyli (a nawet Australii). Więc być może ktoś zainteresuję się grą tylko dlatego że obejrzy teledysk, poszpera w internecie i być może kupi grę.
 
Cóż, za muzyką tego typu po prostu nie przepadam. Mimo to, teledysk zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Fajne ujęcia wyszły, efekty, do tego fragmenty intra... Wokal też jest niezły, przynajmniej da się zrozumieć ten tekst. Może nie cały ale zawsze coś. ;) Same brzmienia gitar są świetne, naprawdę dobra robota. Duży plus dla zespołu Vader za ten utwór. Szczerze mówiąc jestem pozytywnie zaskoczony, gdyż myślałem, że będzie gorzej. :)
 
"Ogółem MOCNE , muza jest mocna !"Ja się zgodzę z tymi przedmówcami, którzy uważają, że "muza nie jest mocna". Vader naprawdę potrafi zagrać tak, że się mleko w masło samo ubije jak postawisz przy głośniku, a charczenie z głośnika to nie efekt jego upadku tylko prawdziwy wokal. Tutaj wokal bardziej "Lordi" przypomina niż piosenki "Vadera". Zapewne utwór ten nie będzie puszczany po premierze gry zbyt często w stacjach i WP.tv, ale uważam, że swoją rolę spełni znakomicie. Wizualizacja kapitalna i połączenie z trailerem takoż! A co do muzyki wpada w ucho po parokrotnym przesłuchaniu. Najbardziej podchodzi mi szumiąca w samym tle gitarka :). Można by też zrobić teledysk z innej strony - bardowski :D. Ale tutaj to raczej inne zespoły trzeba by zaangażować :D. no i nie mamy trailer'a, w którym akcja jest pod tego klimat muzykę :D. Właśnie, jestem ciekaw czy Jaskier (bo przecież musi się pojawić) zaśpiewa coś po polsku w trakcie gry :D :D :D.
 
Hmm... interesujący kawałek , to powiedziec można na pewno. Średnio podobał mi się wokal.. moim zdaniem zbyt "ostry" jak na klimat Wiedzmiński... wolałabym bardziej Metallicowy lub HIM'owy głos... ale za to gitara mistrzowska... Teledysk natomiast bardzo mi się spodobał , nowe urywki z intra i wstawki "na żywo" ładnie współgrały.
 
Zjeżdżasz na dół strony, klikasz na "FREE", później (tu może wyskoczyć odliczanie - wystarczy poczekać) przepisujesz kod i klikasz "DOWNLOAD". Proste?
 
Top Bottom