Tydzień z Wiedźminem - Wasze sugestie i uwagi na przyszłość

+
to jest mocny argument... ale przeczytaj to na opak i będzie jeszcze mocniejszy:p(nie na Yodę, tylko : ja bym wolał Trailer. mo-cap2 i tak obejżymy za jakiś tydzień-2 )
 
krakers said:
I miejmy nadzieje ze kazdy nastepny TzW bedzie lepszy.Ale szkoda ze na ostatni dzien nie zostawiono tego filmiku 'making of..' bo bardzo ladnie by to nam zamykalo TzW.Ciagle nie moge wyjsc spod wrazenia ostatniej sceny tego filmiku.Czemu w ekranizacji nie zatrudnili tych panów? Moze wtedy film bylby zupelnie inny (czyt. lepszy)?!
kurka a u mnie żle sie chyba ściąga coś obejrzałem może do połowy jak koleś dostał złokcia i dalej błąd
 
AJj żem sie zarąbiście opisał w komentarzach na waszym blogu a tu.........nie zapisałsie komentarz tylko biały ekran i jakieś napisy się włączyły!!!Sprawdziłem i w ogóle sie nie zapisują żadne komentzrze!!!Mam nadzieję że to zmienicie!!__________________________________Tyle żem sie na marne opisłał!
 
Kwieti said:
AJj żem sie zarąbiście opisał w komentarzach na waszym blogu a tu.........nie zapisałsie komentarz tylko biały ekran i jakieś napisy się włączyły!!!Sprawdziłem i w ogóle sie nie zapisują żadne komentzrze!!!Mam nadzieję że to zmienicie!!__________________________________Tyle żem sie na marne opisłał!
Tak, wiemy o problemie, w poniedziałek bądź wtorek zostanie to wszystko poprawione. Przepraszam za ewentualne problemy.[UPDATE]: Blog powinien działać już normalnie.
 
Fallen Zen said:
Tak, wiemy o problemie, w poniedziałek bądź wtorek zostanie to wszystko poprawione. Przepraszam za ewentualne problemy.[UPDATE]: Blog powinien działać już normalnie.
Potwierdzam. Komentowanie działa
 
Czy Tydzień z Wiedźminem rozpoczynający sie jutro będzie prowadzony razem z IGN?? i jak to wpłynie na ukazywanie sie newsów na oficjalnej stronie??
 
maurid said:
Czy Tydzień z Wiedźminem rozpoczynający sie jutro będzie prowadzony razem z IGN?? i jak to wpłynie na ukazywanie sie newsów na oficjalnej stronie??
Pewnie tak jak podczas ostatniego Tygodnia z Wiedźminem. Na oficjalnej newsy będą dzień później.
 
A pozatym, nasi mili twórcy mają całą masę materiałów, które już na Ign były prezentowane, a na głównej stronie ich niema i w związku z tym wielu z nas ich nie widziało, więc mam pytania do twórców: Czy te materiały dostaniemy jako coś w rodzaju bonusa?Czy Ign je też, jeszcze raz dostanie, a my dopiero później?Jak to będzie, bo oni chyba już je dość dłógo mieli i swoje na nich zarobili, chyba teraz nasza kolej by się nimi nacieszyć prawda?
 
krakers said:
A moze wreszcie (w ramach TzW) pojawi sie od dawna zapowiadana super odnowiona stronka?
Raczej wątpliwe :) zbyt wiele na jeden raz jest strasznym obciążeniem dla ludu (klasy robotniczej). Na wszystko przyjdzie czas (; no... co do TzW błagam ekipę CDPR, nie zostawiajcie trailera na ostatni dzień.
 
A może jakiś konkursik dałoby radę zorganizować? Dawno już niczego takiego nie było
 
CDPR said:
I would like to invite you to visit our official website at www.thewitcher.com in the period between the 24th and 31st of May. We're organizing another "The Witcher Week" at this time, and many new materials will be published on the Internet, including all the E3 videos that you saw during the presentation.
Ciekaw czy dopną
 
Własnei ciekway jestem o której sie zacznie Tydzień z Wiedzminem ;) i mam nadzieję że na pierwszy ogieńida filmiki :)
 
Top Bottom