Tydzień z Wiedźminem

+
Nowy said:
Mam pytanie: Czy dzisiaj pojawia sie tylko te utwory z gry, czy zobaczymy cos jeszcze moze?
Zapewne pojawi się coś jeszcze bo Fallen napisał w komentarzach żebyśmy nie traktowali tych utworów jako coś na TzW tylko jako uzupełnienie strony o kilka elementów które pojawiły się już wcześnie. Naturalnie jeśli dobrze zrozumiałem. Mam nadzieje że coś jeszcze oprócz konkursu będzie bo ta tapeta to troche mało :p
 
Konkurs to świetny pomysłpod warunkiem że coś wygram ;DMam nadzieję że nei będzie to na zasadzie kto pierwszy ten lepszy bo pasuje mi dzisiaj zabrać moją płeć przeciwną gdzieś...
 
Już spersonalizowałem mój pulpit Miłe urozmaicenie po niezmienianej od wieków tapetce z Geraltem (wersja niebieska). Całkiem klimatycznie wygląda ta nowa tapeta. Tylko w porównaniu z poprzednim TzW to ta jedna tapeta wypada dość słabo. Niemniej trzeba się cieszyć z tego co jest
 
Ale prawdę mówiąc spodziewałem się czegoś trudniejszego. Chwilkę musiałem się tylko zastanowić przy trzecim pytaniu, bo myślałem że jest podchwytliwe
 
Tibor said:
Ale prawdę mówiąc spodziewałem się czegoś trudniejszego. Chwilkę musiałem się tylko zastanowić przy trzecim pytaniu, bo myślałem że jest podchwytliwe
Hehe miałem to samo chwila konsternacji ale odpowiedziałem
 
Kurcze juz prawie 18 i zaczynam watpic w to ze na stronie pokaze sie cos nowego (mowie o renderze, screenie, czyms takim)
 
Przesadzili Teraz to już nie ma co liczyć na wygraną. Rozgłosili to na stronie CDP... zaraz się wszyscy rzucą , a nam biednym forumowiczom nic nie zostanie
 
Ooo... Walu słusznie prawisz... Fallen, prawda, że tak jest? Chyba, że tych podkładek jest tyle, że starczy dla wszystkich biorących udział w konkursie, bo plakatów pewnie nie ma za dużo, a zbiorów opowiadań z autografem to już w ogóle jest zapewne tylko kilka sztuk.
 
Top Bottom