Utrata stanu gry

+
Witam

Straciłem zapis gry, po zalogowaniu na konto okazało się,że nie ma nic żadnej zapisanej talli, kart, awatarów, ramek, postaci itd
Konto wygląda jak u nowego gracza

Gwint na androida logowanie przez konto GOG

Napisałem zgłoszenie ale nie dostałem żadnej informacji
 

Lexor

Forum veteran
A surowce masz? Jak grałeś poprzednio jeszcze w becie, to wszystkie karty zostały zmielone.
 
właśnie miałem tylko to jedno konto nawet sprawdziłem dwa inne maile i nie było ich w odzyskiwaniu hasła
Jeśli chodzi o połączenie z GOGiem to mam problem łączenia ale z Wiedzminie 3
 
Temat do zamknięcia
Dzięki za pomoc dzisiaj się udało zalogować normalnie nie wiem w czym był problem dzisiaj normalnie sięudało zalogować co prawda trwał to z 5minut ale jest

Pozdrawiam
 

Guest 4306349

Guest
Pozwolę sobie podpiąć się pod ten temat, gdyż mam podobny problem. Mam konto na GOG, do którego dawno temu (beta?) podpiąłem GWINTA. Potem zainstalowałem sobie wersję na Steamie i tam dość sporo grałem. Po dłuższej przerwie chciałem zobaczyć, co się zmieniło i tutaj niespodzianka - odpalam grę przez Steam, ale wyskakuje mi launcher z kontem na GOG i do gry loguje mnie na starym koncie, gdzie nie mam właściwie nic poza 80k fragmentów za reset konta. Nie mogę w żaden sposób tego zmienić + gra nie zamyka się prawidłowo i zawiesza mi Steam. Help?
 

Lexor

Forum veteran
Jeśli faktycznie sporo grałeś w póżniejszym etapie (po HC) i powinieneś coś mieć to prawdopodobnie masz grę na dwóch różnych kontach. Już wielokrotnie to się zdarzało, że ktoś twierdził "to nie jest możliwe", a potem przepraszał, bo faktycznie tak było.

Jeśli wytłumaczenie jest inne, to nikt z forum Ci nie pomoże, bo nie mamy dostępu do Twojego konta i nie możemy tego sprawdzić.
 

Guest 4306349

Guest
No tak, potwierdzam, mam dwa konta - jedno na GOG, drugie na Steam, które określiłbym głównym, ale po odpaleniu gry na Steam, wyskakuje launcher Gwinta z loginem do konta na GOG. Nie pamiętam dokładnie, ale jak grałem wcześniej, to grę się chyba odpalało bezpośrednio przez Steam, bez dodatkowego launchera. No nic, napiszę do supportu.
 
Top Bottom