W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

+
-Kratos- said:
Przepraszam, że tak późno, ale dopiero to zauważyłem. Otóż: w przypadku podejrzenia przestępstwa, nie ma czegoś takiego jak ochrona danych osobowych.
I prywatna firma może żądać twoich danych w przypadku podejrzenia o przestępstwo? Tylko odpowiednie służby mają do tego prawo (policja).
 
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Sprawiedliwosc_dosiega_prawnikow_od_P2P-31899.html
Dwóch pracowników jednej z zachodnich kancelarii stanęło przed tamtejszym Trybunałem Dyscyplinarnym Radców Prawnych
nie powinno walczyć się z piractwem nielegalnymi metodami. tak samo jak nie powinno się leczyć dżumy cholerą.
 
Dunpeal said:
Dunpeal said:
Przepraszam, że tak późno, ale dopiero to zauważyłem. Otóż: w przypadku podejrzenia przestępstwa, nie ma czegoś takiego jak ochrona danych osobowych.
I prywatna firma może żądać twoich danych w przypadku podejrzenia o przestępstwo? Tylko odpowiednie służby mają do tego prawo (policja).
Żądać danych prywatnych prywatna firma nie może, ale może zgłosić, że zachodzi podejrzenie popełnienia przestępstwa na policję. Ja i tak nie ściągnę, bo uważam to za złodziejstwo. Co innego, gdyby nie było innego sposobu zdobycia, jak przez torrenty, ale tak, to jest kopanie dołków pod ludźmi, którzy robią dla nas gry i traktują nas serio. Już to kiedyś pisałem i powtórzę: powinien byc kod do rejestracji (dla zarejestrowanych graczy z kontem na forum uproszczony) bo to integruje i pomaga twórcom.
 
Alkman said:
Żądać danych prywatnych prywatna firma nie może, ale może zgłosić, że zachodzi podejrzenie popełnienia przestępstwa na policję.
Ale z tego tekstu wynika, że jakaś tam firma, z którą CDP podpisuje umowę będzie straszyć sądem dostawcę internetu żeby jej dostarczyli dane i adresy IP.
 
Alkman said:
Już to kiedyś pisałem i powtórzę: powinien byc kod do rejestracji (dla zarejestrowanych graczy z kontem na forum uproszczony) bo to integruje i pomaga twórcom.
Niestety CD Projekt, już dość dawno stwierdził, że nie będzie wymagał od graczy żadnego połączenia się z internetem. Zresztą, piraci i na to znajdą sposób, pewnie po tygodniu pojawiłby się jakiś program, który masowo tworzyłby takie kody. Sam miałem niemiłą przygodę z fifą 09, gdy to chciałem ją zarejestrować, aby mieć tańsze gry od EA i jak się okazało: ktoś już się zarejestrował na kodzie seryjnym, mojej gry.
Alkman said:
Ale z tego tekstu wynika, że jakaś tam firma, z którą CDP podpisuje umowę będzie straszyć sądem dostawcę internetu żeby jej dostarczyli dane i adresy IP.
Tak, jeżeli nie zgłoszą tego na policję. A podejrzenie przestępstwa będzie tylko i wyłącznie ze strony takowej firmy, sieci nie będą miały prawa udostępnić danych osobowych. Ale jak wiadomo: udostępnią, pod pretekstem walki z piractwem, bądź w przypadku mniejszych sieci: po prostu ze strachu, wynikających z tego nieprzyjemności.
 
I z nieświadomości, że takie działania prawników często nie są legalne. Patrz link od fileemona
 
Wow, chyba pierwszy raz jestem pierwszy. :)http://www.eurogamer.net/articles/2010-11-25-the-witcher-2-were-not-afraid-of-dragon-age-interviewhttp://www.eurogamer.net/articles/2010-11-25-will-the-witcher-2-come-to-console(uwaga: "ekskluzywne" screenshoty!).
 
PM said:
Wow, chyba pierwszy raz jestem pierwszy. :)http://www.eurogamer.net/articles/2010-11-25-the-witcher-2-were-not-afraid-of-dragon-age-interviewhttp://www.eurogamer.net/articles/2010-11-25-will-the-witcher-2-come-to-console(uwaga: "ekskluzywne" screenshoty!).
Nie no Tom nie wierzę, te screeny musza być podrasowane, czyż nie ? Nie mogę sobie wyobrazić jak w takim wypadku gra będzie wyglądać w maju :OPozdrawiam :)
 
Jeżeli to screeny wyjęte wprost z gry to muszę powiedzieć, że robicie masę świetniej roboty ! Niektóre firmy wrzucają do sieci podrasowane zdjęcia, a potem okazuje się, że gra ma zgoła odmienną grafikę. No cóż z drugiego artykułu wynika, że Witcher 2 na konsole właśnie powstaje :) Także trzymam kciuki i za tą wersję gry :)
 
Zwracam uwage, że nigdy nie mówiliśmy że robimy W2 na konsole. Jesteśmy ostrożni, serio (już raz projekt konsolowy się nam nie udał). Także chcemy zrobić - tak, zdecydowanie, a czy robimy to inna sprawa - nie jesteśmy gotowi o tym rozmawiać. :)
 
PM said:
Wow, chyba pierwszy raz jestem pierwszy. :)
Racja:) Pierwszy raz wyprzedziłeś Społeczność:pCo screenów, wyglądają świetnie. Fajnie prezentują się zwłaszcza odbłyski światła i ogień za Draugiem. Ja toto chcę;)
PM said:
Zwracam uwage, że nigdy nie mówiliśmy że robimy W2 na konsole. Jesteśmy ostrożni, serio (już raz projekt konsolowy się nam nie udał). Także chcemy zrobić - tak, zdecydowanie, a czy robimy to inna sprawa - nie jesteśmy gotowi o tym rozmawiać. :)
Racja, jesteście bardzo ostrożni;) Nawet w prywatnej rozmowie nie udało się wycisnąć z Ciebie więcej, niż takie samo zdanie, jak w linku wyżej:p
 
Ja tych screenów nie widziałem wcześniej, dopiero teraz po raz pierwszy. Muszę przyznać, że są rewelacyjne. Szczególnie podoba mi się ostatni, ten z płonącym Draugiem.
 
http://www.gamezilla.pl/content/jesli-konsolowy-wiedzmin-2-sie-ukaze-to-zaledwie-kilka-miesiecy-po-wersji-pc
Nie chcielibyśmy kazać czekać im zbyt długo. To nie miałoby sensu z komercyjnego punktu widzenia. Z zatem jeśli będzie wersja na konsole, to w przeciągu miesięcy.
Konolowy Wiedźmin 2 jednak się ukaże i to zaledwie parę miesięcy po wersji PC@DownDlatego dodałem cytat. Podkreślone zdanie jest moją, własną opinią.
 
@UpUmiesz Ty, w ogóle, ze zrozumieniem czytać? Na samej górze strony, wielkim fontem masz napisane:
Jeśli konsolowy Wiedźmin 2 się ukaże
Skąd więc wyciągasz wniosek, że się ukaże. Poza tym, Tomek kilka godzin temu napisał przecież:
PM said:
Zwracam uwage, że nigdy nie mówiliśmy że robimy W2 na konsole. Jesteśmy ostrożni, serio (już raz projekt konsolowy się nam nie udał). Także chcemy zrobić - tak, zdecydowanie, a czy robimy to inna sprawa - nie jesteśmy gotowi o tym rozmawiać. :)
 
Jeśli te screeny są prawdziwe, to myślę, że Wiedźmin może być najładniejszą grą jaka wyjdzie w 2011 roku ^^ Mam nadzieję, że będzie dobra optymalizacja i wymagania ogromne też nie będą ;) Będę czekał na kolejne ciekawe newsy i screeny.
 
Elesshar said:
Jeśli te screeny są prawdziwe, to myślę, że Wiedźmin może być najładniejszą grą jaka wyjdzie w 2011 roku ^^ Mam nadzieję, że będzie dobra optymalizacja i wymagania ogromne też nie będą ;) Będę czekał na kolejne ciekawe newsy i screeny.
Wydaje mi się, mogę się mylić, że z taką grafiką w wysokiej rozdzielczości raczej nie ma co liczyć na niskie wymagania
 
Top Bottom